Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Agnichakrk

APEIRON Kraków Wyzsza Szkoła Bezpieczenstwa

Polecane posty

Gość Agnichakrk

Witam siedze i mysle czy warto by było podjąć studia na wsbpii Apeiron w Krakowie mature zdałam rok temu ale sobie zrobiłam przerwe w szkole i sie zastanawiam na Apeironem , rózne opinie czytałam byly i pozytywne i negatywlnw ale info zbieram dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnichakrk
Będe wdzięczna za każdą informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123ilo123
zapytam kolegi bo tam studiował, jak się coś dowiem to napiszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idz ale tylko na licencjat poleam , bo magistra tam robić odradzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poczytaj opinie o tej szkólce bo sa ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest strona www.apeiron.edu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oni tez mają odział na Śląsku podajze w Katowicach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uczelnia ma ciekawą ofertę i zapewniają zajęcia praktyczne, które przygotują Cię dobrze na dalszych etapach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoła jak najbardziej na poziomie! Jestem z niej zadowolony. Uwielbiam karate i ogólnie sztuki walki, więc coś dla mnie i dla tych, co zamiast notować w zeszycie, wolą się nauczyć czegoś praktycznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciuuuuuu
taaak, mają oddział zamiejscowy w Katowicach :) Ja skończyłem tam studia pierwszego stopnia (BW - specjalność Bezpieczeństwo i porządek publiczny oraz ich aspekty administracyjnej)też jestem bardzo zadowolony, na razie zastanawiam się czy iśc w ogóle na magisterkę.. Ale jeśli pójdę to pewnie właśnie tam, bo to sprawdzona szkoła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1berenika0
Polecam studia podyplomowe w Apeironie, ja robiłam administrację i zarządzanie kryzysowe i było naprawdę spoko.Kolega chodził na BW i też chwalił. Strasznie mu sie podobały te wyjazdy na takie obozy sportowe :) O reszcie kierunków się nie wypowiem, bo nie wiem, ale ja jestem bardzo zadowolona. Mają też bardzo dobrą cenę – która można rozłożyć na raty kolega skorzystał z tej możliwości bez najmniejszego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Studiuje w Apeironie. Bardzo jestem zadowolona, szczególnie z zajęć praktycznych. W szkole nie ma czasu na nudę, a każde zajęcia są przydatne i uczą nowych umiejętności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja_Forys
Polecam jak najbardziej. Studiowałam na tej uczelni i bardzo jestem zadowolona, pracuję w zawodzie :) Nie ma się nad czym zastanawiać, warto ich odwiedzić, czy to na dniach otwartych czy po prostu w sekretariacie, rozwiejesz wszelkie wątpliwości :) POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rewelacyjna szkoła, świetnie przygotowywuje do zawodu. Bardzo dobrze wyłożona teoria oraz przygotowanie praktyczne. Będę tęsknił za obozami w Zawoji, chętnie przeżyłbym to jeszcze raz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki tej szkole poczułam, że nauka nie polega tylko na suchej teorii. Świetne przygotowanie do pracy, bardzo dużo zajęć praktycznych, prowadzący z pasją :) Przeżyłam tam wiele wspaniałych chwil i poznałam świetnych ludzi z którymi mam kontakt do dzisiaj zarówno w sferze zawodowej jak i prywatnej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie jedna z lepszych szkół, która oferuje studia na kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoła na poziomie, studiowałem i z czystym sumieniem mogę polecić osobom szukającym szkoły praktycznej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nadal tam studiuję i jestem bardzo zadowolona z tego wyboru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli szukasz szkoły, która da Ci ogromną szanse na rozwój pasji to Apeiron jest szkołą dla Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajna szkoła, polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoła, która bardzo praktycznie podchodzi do zajęć, dzięki czemu absolwenci są świetnie przygotowani do zawodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetna szkoła! Dużo praktycznych zajęć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Apieron jest ekstra szkołą. Co ważne stawia na praktyczne przygotowanie do zawodu. Wiele wyjazdów i szkoleń, szczerze mówiąc nie słyszałam, zeby na innych uczelniach było ich tyle. Szkoła bardzo ukierunkowana. Polecam studia tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się bardzo podoba na tej uczelni. Są fajne różnorodne zajęcia, atmosfera też świetna i ludzie :) Sporo praktycznych przedmiotów, to szczególnie na plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super szkoła, nawet nie ma się co zastanawiać :) ja ją wybrałam i jestem zadowolona, poznałam świetnych ludzi. Sporo zajęć praktycznych, prowadzący też super. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoła zdecydowanie warta polecenia, daje duże możliwości na rozwinięcie się, ja jestem z niej bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoła zdecydowanie warta polecenia, daje duże możliwości na rozwinięcie się, ja jestem z niej bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też tam studiuje i bardzo sobie chwalę, dużo praktyki- myślę, że super mnie przygotują do zawodu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogdan

zawsze mnie pasjonowały służby mundurowe, uzupełniłem wiedze i uważam, ze jest to ciekawa szkoła po której łątwo znależć pracę,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidia

ja polecam,  czas spędzony na uczelni to była dobra inwestycja na przyszł;ość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×