Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Apetyt na slodycze podczas nowotworu

Polecane posty

Gość gość

czy to normalne że mam taki straszny apetyt na słodycze, wykryto u mnie guza w powłokach brzusznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie dawał objawy i jak go wykryto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rak to grzyb ,który żywi się cukrem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to bardzo normalne, ale uważaj bo tak jak napisała poprzedniczka, rak karmi się cukrem. Więc mimo ochoty nie powinnaś jeść słodyczy ani słodkich rzeczy wogóle. Niech zdycha z głodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rak rozwija się tylko w kwaśnym środowisku,słodycz należy to żarła kwaśnego,zmień koniecznie diete na jedzenie "zasadowe listy masz w necie,nie wiem jak przy nowotworach ale 1.oczyść watrobę np ostropestem odrazu zmniejszy się chęć nasłodycze,czosnek zabija grzyba lepiej może i lepiej niż nystatyna, to prawda że ogrzybiały przewód chce cukru ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spaślak_
co za bzdury :D mozna nie miec raka, grzybicy etc. a miec ochote na slodycze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spaślak_
ale mnie łeb napierdala, zaraz mi wybuchnie chyba, ciekawe od czego :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spaślak_
wymysl lepszy podszyw :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na raka kapsaicyna, pobudza komórki nowotworowe do apoptozy (samozniszczenia) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nicola89
To bardzo możliwe, że masz zwiększony apetyt na słodycze w czasie nowotworu, gdyż rak żywi się cukrem. Dlatego słyszałam nawet o nowym podejściu - diecie Oleoketo. Jest to dieta z radykalnym ograniczeniem cukrów. Możesz poszukać o tym temacie informacji w internecie, może coś Ciebie zainteresuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zalety leczenia terapią hipertermii onkologicznej ogólnoustrojowej: 1. Zwiększa skuteczność chemioterapii i radioterapii. 2. Redukuje negatywne skutki chemioterapii i radioterapii. 3. Systematycznie uszkadza białka i nici DNA nowotworu. 4. Aktywuje układ immunologiczny do walki z rakiem. 5. Oddziałuje na guz pierwotny oraz ogniska przerzutów nowotworowych. 6. Działa przeciwbólowo. 7. Jest nietoksyczna, nieinwazyjna, bezbolesna. 8. Podnosi jakość życia chorego. 9. Obniża ryzyko powstawania przerzutów. www.BialaOnkologia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×