Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AlicjaK

badoo

Polecane posty

Gość AlicjaK

Co to jest badoo? Jest tam ktoś zalogowany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlicjaK
Nikt nie wie co to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wiem bo mam
cos jak facebook mozesz wrzucac swoje foty gromadzic znajomych itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wiem bo mam
tego nie wiem bo mam to konto w jezyku ktorego nie znam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fixk
normalka jest to nowy serwis i tyle szukaj tego czego potrzebujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokoszyk
To jest spamerski portal który ukradnie Ci wszystkie kontakty i bedzie je potem spamował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałem tam swój profil. To jest portal nastawiony na poznawanie ludzi (randki, przyjaciele, ). Wchodzisz w ustawienia profilu i jest opcja "usun". nic prostszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tina:)
hej ja tez mialam podobny problem z usunieciem profilu no ale zrobilam tak jak powyzej napisal ten pan dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hygat
Witam miałem ten sam problem z badoo ale chwile posiedziałem i udało się usunąć tan pojeban# profil . W moim przypadku było tak że nie znałem hasła do profilu badoo, hasło z facebooka nie działało a ja nie mogłem ani zmienić hasła ani nigdzie go znaleźć, ale po paru chwilach się udało. Niestety po usunięciu konta trzeba jeszcze czekać 30 dni na całkowite usuniecie profilu, no cóż ja poczekam. Trzeba też pamiętać o wyłączeniu tego gówn@ na Facebooku Tu w 5 krokach opisałem jak pozbyć się profilu na badoo ( jeśli coś jest niejasne zwłaszcza krok 4. można do mnie napisać hygat@o2.pl) Krok 1. Wchodzimy w ustawienia swojego profilu badoo-> trzeba zmienić ustawienia „polityki prywatność-> klikamy „edytuj -> Zaznaczamy „poziom bezpieczeństwa logowania na „WYSOKI, E-mail i hasło nie zapisane-> zapisujemy zmiany-> wlogowywujemy się z badoo. Krok 2. Wchodzimy na stronę główną badoo (nie przez facebooka) i wypełniamy okno logowania tylko swoim adresem e-mail-> nie wpisując żadnego hasła (bo większości przypadków go nie znamy) klikamy w opcje „nie pamiętasz hasła? -> automatycznie przeniesie nas na stronę gdzie podajemy swój aktualny e-mail i wpisujemy słowo kontrolne (warto kliknąć opcje w „wypróbuj inne symbole bo te sku#wysyn daja nieczytelne)-> klikam „utwórz nowe hasło Krok 3. Wchodzimy na swoją skrzynkę pocztową (na adres e-maile, który przed chwilą podaliśmy), powinien być tam już e-mail od badoo-> otwieramy go, klikamy niebieski napis „utwórz nowe hasło-> automatycznie przerzuci nas do okna gdzie podajemy nowe SWOJE hasło, potwierdzamy hasło jeszcze raz-> powinie przyjść e-mail z potwierdzeniem zmiany hasła Krok 4. Wchodzimy na badoo przez FACEBOOK (musimy przez facebooka)-> żeby wejść na swój profil badoo przez facebooka trzeba po włączeniu aplikacji badoo kliknąć na „czym jest badoo-> w następnym oknie klikamy opcje „znajdź ludzi-> znajdziemy się na swoim profilu badoo, wybieramy „ustawienia (prawy górny róg)-> Teraz BARDZO WAŻNE, nie wiem czy tak trzeba zrobić na 100% ale ja tak zrobiłem i zadziałało, najpierw w ustawieniach należy zmienić swoje nowe hasło na jeszcze inne czyli najpierw w oknie zmiany hasła podajemy swoje nowe hasło np. nasze nowe hasło które podaliśmy to 22222 a my jeszcze raz je zmieniam na np.:3333-> jeśli zmieniliśmy swoje „nowe-stare hasło na nowe to przechodzimy do kroku 5-tego Krok 5. Wchodzimy w „Usuń profil i pozbywamy się tego gówn#

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elewinka;)
super , zadziałało ;) dzięki hygat;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska1475
okropnie spanerski jest ten serwis, nigdy nie miałam tam konta, a stale na e-maila przychodzą mi wiadomości, że ktos ma dla mnie wiadomośc z badoo, jakis znajomy.Mi sie wydaje ze to troche serwis randkowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liducha
powod usuniecia konta na badoo: bo tak!:D wskazowki 1-5 zadzialaly, thx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ucash
Hygat!!!Dzięki!!!Szlak mnie trafiał,kombinowałem,żeby wyłączyć to h......o i nic z tego,niewłaściwe hasło. Fajnie,że odwiedziłem tą stronę,to działa,mogę odetchnąć z ulgą.Dzięki.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tare
dzieki hagat udalo sie usunac konto trzeba czekac 30 dni ale ja rowniez poczekam. pamietajcie usunie badoo aplikacje z facebooka tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tare
jw dzieki hygat za szybko pisalam i literowki wyszly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mj325
Hygat dzięki udało się. To badoo to jakaś ściema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśka.aaa
super fajnie tylko jak ja już usunęłam konto na facebooku a maile od tych skurwysynów z badoo dalej przychodza :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśka.aaa
jak ja teraz mam wejsc na febooka jak już nie mam tam konta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ahna
Hej! Mam pewnien problem odnosnie portalu Badoo .. Jakims sposobem zmienil mi sie jezyk strony kompletnie mi nie znany i teraz nie wiem jak zrobic tak aby znow byl polski.. Pytalam sie juz wielu osob ale niestety nikt nie potrafil udzielic mi odpowiedzi.. Wysylalam rowniez bezposrednio wiadomosci do administratora Badoo ale najwidoczniej mnie olal.. Z tego co czytalam na forach to nie tylko mnie :) takze prosze o pomoc !!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AliensVS.Zombies
Mam takie pytanie. Czy jeśli ktoś usunie sobie profil na tym całym durnym badoo to czy po tych 30 dniach znikną zdjęcia i info nie bedą sie w google pokazywac jak wpisze swoją nazwe? Bo usuwałam wszystkie zdjęcia i info i nawet wcześniej nazwe też zmieniałam to i tak wszystko sie pokazywało wyświetlało w google i grafice pod tą stara nazwą a nowej nie wyszukiwało. Już raz usunełam sobie to konto ale wpisałam w google nazwe moją starą i zdjęcia informacje były pokazane mimo że je kasowałam. I niedawno znów wznowiłam konto bo sie wystraszyłam ze jak minie te 30 dni a zdjęcia i informacje o mnie nie znikną to już nic nie bede mogła zmienić. Wie ktoś coś na ten temat? Byłabym wdzieczna za odpowiedź. Durne badoo żałuje dnia w którym weszłam na ten debilny portal. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmartwiona 21 latka
A jak usunąć super możliwości bo cały czas pobierają mi kasę z konta choć je usunęłam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śrubeczkaaaa
Korzystając z okazji pochwalę się:) Ja na badoo poznałam swojego narzeczonego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmartwiona 21 latka
To super:) a wiesz jak wyłączyć te supermożliwości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bado
Rany boskie jakie wy puste rury jestescie, to poprostu nie wiarygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słuchajcie potrzebuje pom ocy z usunieciem tego durnego konta badoo nie znam swojego chasła a każdy który wpisuje czy z fb czy jaki kolwiek nie pasuje masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś mi powiedzieć jak usunąć te j........Ne badoo. Zapomniałam hasła do fejsa a na badoo Wchodziłam właśnie tym sposobem. Błagam pomóżcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
STOP SP ja numer 60560 można wyłączyć te Super możliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezradny
Dnia 25.07.2012 o 17:55, Gość Zmartwiona 21 latka napisał:

A jak usunąć super możliwości bo cały czas pobierają mi kasę z konta choć je usunęłam?

Siema :) tak się da , nawet jak usuniesz wysyłając SMS [ STOP BADOO ]   na nr 60577 . Trzeba zadzwonić do biura obsługi klienta by oni zablokowali i poinformować ich że jak dalej będą pobierać opłaty będzie skierowany wniosek do sądu o wyłudzenie i sprawa tez przekazana do programu interwencja    - inaczej się nie da... [Brak kontaktu z działem pomocy BADOO]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezradny666
Dnia 20.08.2016 o 00:23, Gość gość napisał:

STOP SP ja numer 60560 można wyłączyć te Super możliwości :)

 

Dnia 20.08.2016 o 00:23, Gość gość napisał:

STOP SP ja numer 60560 można wyłączyć te Super możliwości :)

Dopiero po trzeciej próbie zadziałało - nie polecam zwykli naciągacze ten portal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×