Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Bardzo dobry felieton o absurdalnych wymaganiach kobiet w XXI wieku:

Polecane posty

Gość gość
wystarczy obracać się w towarzystwie gdzie również przebywają kobiety i zawsze któraś z nich sama się doklei bez jakichkolwiek większych wymagań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jest towarzystwo kobiet i facetów, to wszystkie kobiety zawsze doklejają się do jednego, najprzystojniejszego i najzajebistszego faceta w towarzystwie, a reszta jest olewana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś widocznie nie masz żadnego doświadczenia z kobietami ani z przebywaniem w towarzystwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pretensje do kobiet mają na ogół prawiki, które boją się wyjąkać do nich dwa słowa w jednym, mającym choć odrobinę sensu, zdaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo ladnie podsumowane jeki kafeteryjnych naukowcow. I nawet nie udaje, ze z kafeterii sie nie wywodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety w dzisiejszych czasach to totalna łatwizna bez jakichkolwiek zahamowań, dobrze ktoś powiedział - kobiety wręcz same się lepią do facetów, faceci nie muszą za bardzo się wysilać, ale przegrywy kafeteryjne i tak będą całe życie stękać, bo nawet w tak komfortowych dla facetów czasach oni sobie nie radzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najbardziej rozśmieszył mnie kawałek o randkowaniu w sieci i wniosku na jego podstawie, iż wymagania bleblebleble. Randka w sieci nijak ma się do prawdziwego życia. Radzę trochę jednak wyjść do ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepia sie, ale te z przebiegiem wieksze niz TIR...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piję sobie właśnie kawkę przed Złotymi Tarasami i widzę mnóstwo przeciętniaków z dziewczynami trzymającymi ich za łapki. Ludzie też sobie wesoło pożytkują czas na takim budyneczku, z którego wali 4fun.tv. Więcej luzu, prawiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trudno w dzisiejszych czasach znaleźć kobietę "bez przebiegu" lub choćby z małym przebiegiem :D ale wy nie przyczynicie się do nabicia żadnego licznika i tu was boli, przegrywy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:29 Kobiety w sieci to te same kobiety, które spotykamy w realu. Zresztą to sieć pokazuje prawdziwe oblicze wymagań. Tak, jak dopiero tutaj każdy pisze szczerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Randkowanie w sieci to nie to samo. Ale jak to wytłumaczyć komuś, kto ma zerowe doświadczenie w tej kwestii w świecie rzeczywistym? Kawka mi się skończyła. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:35 Ty nie wytłumaczyłeś półmózgu, tylko napisałeś, że to nie to samo. Więc ja piszę. Wymagania kobiet są takie same i w sieci i w realu. Też nie uzasadniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie ruchacze. Kto bedzie pracowal na te wasze pociechy, ktore splodzicie? My, prawiki? Nie sadze. Zaden z nas niechce samotnych mamusiek. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś nie, kobiety w sieci, a zwłaszcza na portalach randkowych, to bardzo mały wycinek populacji kobiecej. Bo większa część kobiet nie potrzebuje portali randkowych do poznawania partnerów, a po drugie portal randkowy, jego struktura, prowokuje do innych zachowań niż w naturalnych okolicznościach, więc nawet kobieta, która na żywo inaczej podchodzi do wyboru faceta, tu ma inne bodźce i inaczej zareaguje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I dorzucę jeszcze trzy grosze - mój chłopak też był prawiczkiem jak mnie poznał, ja miałam przed nim jednego chłopaka. Maniak gier wideo, inżynier, trochę aspołeczny, ale tylko troszkę. Z buźki przeciętny, ale miły i uczynny, choć troll. :) Jesteśmy półtora roku razem. :) Da się? Da się. Ale ty nie chcesz, wolisz jęczeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:38 ze tez cie chcial tak po kims... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zwij mię półmózgiem, prawiku. :) Toć ci szybciutko wytłumaczę: na portalu są zdjęcia, na ogół zrobione tak, żeby poprawić rzeczywistość. Dziewczyna dostaje milion buziek, oczek czy innych sraczek i jej to pochlebia, może sobie pozwolić na przebieranie w chłopach jak w ulęgałkach. Potem może nastąpić konfrontacja i na ogół jest rozczarowanie. Wymagania wysokie są też dyktowaniem zasad, ale raczej prostych - w rzeczywistości to nie musi być amant 190 cm, tylko chodzi o to, żeby odstraszyć zakompleksionych idiotów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak po kimś? Nie jestem butami, nie jestem po kimś. :) Nie płakałam też, kiedy mówił mi o swoich doświadczeniach z kobietami - całuski i tak dalej. No, ale mentalność mam trochę mniej wiejską od ciebie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:42 Jesteś półmózgiem, bo praktycznie nie ma kobiet od pewnego rocznika w dół, które nie mają kont na portalach społecznościowych i nie są dowartościowywane komplementami, a w realu to koleżanki i starzy dorzucają do pieca, potem ona ma takie samo mniemanie o sobie w realu. Zatarło się już normalne postrzeganie i teraz przeciętne kobiety uchodzą za ładne, a przystojni faceci za przeciętnych. Dlatego widzisz przeciętnych facetów z kobietami(już pewnie przechodzonymi wcześniej przez bad boyów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No widzisz, po co ta dyskusja z zaślepionym nienawiścią frustratem, który postrzega kobiety jak rzeczy :) nic dziwnego, że każda dziewczyna ucieka jak najdalej od takiego toksyka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:37 Wycinek? Oprócz portali randkowych są społecznościówki, które często pełnią ich rolę, a rzadko kto już nie ma konta na facebooku bez zdjęć. I tam następuje dowartościowywanie. Ponadto skoro kobiety mają 3 razy wyższe wymagania od facetów na portalach randkowych to na zdrowy rozum można założyć, że w realu raczej niższych od facetów, lub wyrównanych nie będą miały. No, ale jak już wspomniałem tępy mózg na wieki pozostanie tępy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak po kims. Ten twoj "facet" w ogole nie ma do siebie szacunku, ale to jego sprawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:49 Haha, najwięcej powodzenia u kobiet mają ci, którzy traktują je właśnie jak rzeczy, jak zlewy na spermę, więc przestań zakłamana żmijo powielać te kłamstwa, że to brak szacunku do kobiet i przedmiotowe traktowanie może być powodem odrzuceń przez kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W zyciu nie zwiazalbym sie z uzywana... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cóż, w twoim przypadku to nie skutkuje - dzięki przedmiotowemu traktowaniu kobiet jesteś zlewany cieplutkim, żółtym moczem. Ja zaś, jako półmózg :classic_cool:, który nie panuje nad swą cewką moczową, także pozwolę sobie cię oblać śliczną, pachnacą stróżką moczu. :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zaś nie związałabym się z facetem, który w czaszce swej nosi bezczelnie nieużywany mózg. :O Fuuuuuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To olewaj i zdychaj jako stara panna. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×