Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

bardzo powazne pytanie do Panow. zaakceptoalibyscie ?chodzi o dziecko

Polecane posty

Gość gość

Mam pytanie do Was. Otóż jesteście z dziewczyną oczywiście traktujecie ją poważnie-(poważny związek) zostaje np zgwałcona i po jakimś tam czasie zachodzi z gwałcicielem w ciąże. I tu moje pytanie: zostawilibyście ją z tego powodu ? kazali usunąć ? czy byście zaakceptowali i byli z nimi ?? Czy byście starali traktować się jak swoje ? Czy było by trochę "inne"? Pozwolilibyście aby o dziecko mówiło do Was "tato/tatusiu" etc ??? Pytam poważnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzie opcja odanie lub sprzedanie inej parze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trudne pytanie :o co innego jak już ma dziecko, a co innego jak w trakcie związku urodzi... Nie wiem, nie odpowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trudne pytanie,inaczej by było gdyby zaszła z tym gwałcicielem od razu ale że, po jakiś czasie to trochę dziwne do zaakceptowania. Wychodzi z tego że, z tym gwałcicielem się dłuższy czas gwałcili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To pytanie należy do serii " nie odpowiem, dopóki nie znajdę się w takiej sytuacji" bo gdybać to sobie można. Każdy mniej więcej wie czy jest w stanie zaakceptować dziecko dziewczyny - jeżeli to dziecko już jest i jeżeli wchodzi się w nowy związek. Ale sytuacja opisana jest na tyle ciężka, że trudno wyrokować. Natomiast nie życzę nikomu, żeby miał to sprawdzać na sobie i na swojej dziewczynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po jakimś czasie? Zawsze myślałam że można ewentualnie po seksie zajść jak już.ale ja się nieznam.ze wsi jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo ten gwałciciel ją gwałcił wile razy aż w końcu wpadli,sama łaziła w to miejsce specjalnie,nie wiesz jakie są baby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a chyba że tak.to zmienia postać rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodzilo mi o to ze po jakims czasie dowiedziala sie ze zaszla z gwalcielem w ciaze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×