Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poszkodowana

Bardzo proszę was o radę w sprawie pozwu o odszkodowanie

Polecane posty

Gość poszkodowana

Czy przy wnoszeniu pozwu o odszkodowanie coś się płaci? Czy można coś zrobić aby być od tego zwolnionym i nie płacić nic przy składaniu pozwu? Jestem matką samotnie wychowującą dziecko, jestem bezrobotna, nie mam pieniędzy, ledwo wiążę koniec z końcem, brakuje na czynsz na leki, moje dziecko jest schorowane. Chcę domagać się odszkodowania od osoby która swoimi działaniami pozbawiła mnie pracy, a naprawdę nie mam pieniędzy aby zapłacić coś przy składaniu pozwu. Założyłam działalność gospodarczą, na forum konkurencja strasznie mnie szkalowała. Sprawę zgłosiłam na policję, zajmuje się tym prokuratura. Wielokrotnie ja i policja występowaliśmy do właściciela forum o usunięcie wpisów, właściciel w ogóle nie reaguje. Stwierdził bezczelnie że forum jest jego i usunie jeśli będzie chciał (szok). Moja firma przez to wszystko splajtowała. Panowie policjanci poradzili mi żebym wystąpiła o odszkodowanie od właściciela forum bo to przede wszystkim będzie sposób na to aby zmusić go aby usuną te wpisy i nauczy go to rozumu że nie jest w Polsce bezkarny. Bardzo was proszę o radę jak złożyć taki pozew aby nic nie płacić, ja naprawdę nie mam pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszkodowana
Bardzo będę wdzięczna za odpowiedź:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria741
Idź do adwokata z urzędu ale nie wiem w 100% czy nic nie zapłacisz. Na twoim miejscu zgłosiłabym się do Pana Rafała Sangowskiego z http://www.sangowski.com/ Z tego co wiem zajmuje się prawem pracy i ma ponad 20-letnie doświadczenie. Myślę, że mógłby ci pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
założenie sprawy cywilnej to koszt 500zl, można złożyć chyba podanie że nas nie stac na pokrycie kosztów ale jak to dokładnie wygląda to nie wiem... najlepiej iść do sądu i tam się dopytać. Nie raz słyszałam w telewizji że ktoś notorycznie zaklada sprawy sasiadom i nie placi więc budżet panstwa z naszych podatkow pokrywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
według mnie najlepiej od razu do firmy, która zajmuje się uzyskiwaniem odszkodowań, tak jak np. votum :) tylko nie jestem pewna, czy twoja sprawa akurat się do nich kwalifikuje :( musiałabyś napisać - wypełnić formularz na ich stronie www, to akurat je za free :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawie w każdej gminie/ mieście jest adwokat, który prowadzi darmową poradnię, zgłoś się do takiej osoby:) z pewnością doradzi ci lepiej niż kafeterianki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja szczerze mówiąc nie mam zaufania do "darmowych poradni" a nawet jeśli, to pewnie usługa kończy się na jednej poradzie i w sądzie potem człowiek musi radzić sobie sam... dlatego według mnie lepiej skorzystać z pomocy firmy typu votum, bo wtedy wygraną masz praktycznie w kieszeni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
heh no takie darmowe poradnie na pewno mogą doradzić i nakierować, ale nie wiem, czy poprowadzą sprawę w sądzie i to w dodatku z takim doświadczeniem i skutecznością, jak votum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie zastanawiam sie, jak to dziala, votum reprezentuje mnie od A do Z, czyli takze w sadzie i wykonuje cala ta papierkowa robote?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi w walce o odszkodowanie za wypadek w pracy pomogła kancelaria Kazus, z tego co wiem to się specjalizują w dochodzeniu odszkodowań więc miałabyś duże szasne :) Tu masz link http://www.dobryadwokat.eu/ powodzonka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, dokladnie, jesli decydujesz sie na votum to oni zajmuja sie juz wszystkim za ciebie ale oczywiscie w porozumieniu z toba - masz nad wszystkim kontrole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poradę prawną a w tym zakresie myślę,że może także przedstawić kancelaria prawna tego typu - http://www.adwokatfhfwarszawa.pl/ - warto miec gdzies pod ręka kontakt, nigdy nie wiadomo kiedy się może przydać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isabellka
Ja wspierałam się pomocą firmy Votum - osobiście mogę polecić ich doświadczenie, profesjonalizm i doświadczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patoma
no to dobrze wiedziec że są takei firmy we Wrocławiu bo wlasnie prowadze batalię z ubezpieczycielem i mam zamiar prosić kogoś o pomoc bo już nie daję rady!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×