Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćTelimena

bardzo się boję życia w Polsce

Polecane posty

Gość gośćTelimena

tym bardziej , że w poniedziałek zaczynają się strajki. proszę o spokój . chcę normalnie żyć, płacić podatki, wyjechać na wakacje i bezpiecznie spłacać kredyty. nie niszczcie Polski różni związkowcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dogadają się i będzie spokój. nie masz się czego bać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty chcesz spokojnie żyć wyjeżdżać na wakacje itp. a oni nie mają czym nakarmić dzieci to podziel się z nimi i nie będą strajkować. Zaproś dzisiaj na obiad jedną górniczą rodzinę tępa dzido.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chcę nikogo obrażać, ale autorka jest strasznie pusta i egoistyczna - gdyby bieda dotknęła twoja rodzine to inaczej bys spiewala - przez takich jak ty ten kraj zmierza ku upadkowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty chcesz spokojnie żyć wyjeżdżać na wakacje itp. a oni nie mają czym nakarmić dzieci to podziel się z nimi i nie będą strajkować. Zaproś dzisiaj na obiad jedną górniczą rodzinę tępa dzido. x olbrzymia czesc ludzi w Polsce ( i nie tylko) ma problem z praca, więc przekwalifikowuje sie, nie wiem, czemy akurat górnicy nie mogą, tym bardziej ze do nierentownych kopalni doplacamy my wszyscy z wlasnej kieszeni.Wymuszaja strajkami górnicy, lekarze, wieksze grupy zawodowe. A co maja zrobic muzycy , plastycy, emeryci i wielu innych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nierentowne kopalnie? Dopłacamy do kopalni? przecież wiadomo że największe zyski ze sprzedaży węgla zżera mafia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koszt wydobycia tony węgla jest za wysoki i dlatego jest nieopłacalne górnictwo w niektórych kopalniach. mafia nie ma nic z tym wspólnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×