Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Bardzo szybko się podniecam Mam z tego powodu kompleksy :( Niekontrolowany wzwód

Polecane posty

Gość gość

dosłownie wszędzie, jestem w kościele i widzę kobiety, to już mi staje, zwłaszcza jak dojrze krągłość piersi czy pupy albo chociażby ładne nóżki czy stópki bo mam taki fetysz że kręcą mnie kobiece stopy i nogi. Idę do sklepu spojrze na jakąś kobietę i już mi staje, na kasjerke popatrze, gdy dojrze jakąś krągłość albo nogi czy stópki to od razu mi stoi na baczność. Na ulicy mijam jakąś laskę i już mam namiot w spodniach i tego sie najbardziej wstydzę :o jak mam spodnie dżinsowe to jeszcze tak tego nie widać albo zima jak była to dłuższy płaszcz to zakrywał, ale teraz jak już sie kończy noszenie kurtek to będzie coraz gorzej :o nie nawidzę lata przez to, na plażę to ja już w ogóle nie mogę chodzić bo by mi tam cały czas stał, już nie wiem co ja mam robić, a weź tu sie z dziewczyną spotykaj to mnie od razu za zboka weźmie jak na głupim spacerze zrobi mi się namiot albo przy rozmowie przy kawie mi stanie mam życie zj****e przez to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 137
prowokujesz czy piszesz serio ? Wiesz , jak widze ze dziewczyna ma ładne nogi to oczywiscie spoglądam - bo to naturalny odr*******le mi nic nie staje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 137
prowokujesz czy piszesz serio ? Wiesz , jak widze ze dziewczyna ma ładne nogi to oczywiscie spoglądam - bo to naturalny odruuch , ale mi nic nie staje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
serio piszę :( te kobiece krągłości, nóżki i stópki mnie bardzo podniecają, ja czasami wystarczy że spojrze a już czuje że mi w gaciach rośnie, a jak jeszcze w dodatku dziewczyna jest naprawdę śliczna lub ma śliczne ciało to już w ogóle masakra jest, wtedy próbuje szybko sie odwrócić, odgonić myśli żeby mi opadł, no ale i tak mi tak szybko nie opada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze podniecałem się momentalnie, więc mnie to nie dziwi, ale ja muszę mieć coś bardziej konkretnego przed oczami i jestem bardziej wybredny. Tak, na pierwszą lepszą nogę, pierś, to nie działam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×