Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

bardzo zazrosny chlopak prosze o rady

Polecane posty

Gość gość

Witajcie, moim problemem jest baardzo zazdrosny chlopak, juz nie mam nerwow do niego. Po pierwsze posadza mnie ciagle o jakies niewybroazalne zdrady, wscieka sie jak rozmawiam ze znajomymi kolegami, furii dostaje na mysl ze w pracy patrza na mnie mezczyzni, obraza sie jak wychodze w spodnicy, jak zrobie sobie jakis mocniejszy makijaz, nie wolno mi chodzic na dyskoteki bo ktos mnie porwie, nie moge ubrac leginsow a jak juz ubieram to tylko jak ide z nim choc i tak sie wk******.a jak widzi ze ktos sie na mnie patrzy a jak tylko niechcacy spojrze na jakiegos goscia-niechcacy ludzie chodza i czasami sie na nich zwroci uwage to jest obraza.... nie mam nerwow, nie rozumiem go zupelnie. Kocham go jestem mu wierna, zamierzam mu byc do konca zycia, a on swiruje. Nie wiemskad ta jego niepewnosc siebie,jest baaardzo przystojynm mezczyzna, dziewczyna go lubia ogladaja sie za nim, mi to nie przeszkadza, bywam zazdrosna. no ale nie tak chorobliwie jak on. Nie wiem czy wytrzymam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prosisz o rady - nie radzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uciekaj od niego daleko. Gdy poczuje sie właścicielem - np. w małżeństwie - to juz w ogóle nie da ci żyć. Nie bądź głupia, uruchom wyobraźnię - te jego cechy tylko sie pogłębią. Facet jest chory, potrzebuje terapii, nie nadaje sie do związku. Kobieta nie moze założyć spódnicy, bo baran jest zazdrosny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość princessinthesky
Uciekaj. Miałam taką koleżankę z takim chłopakiem, dokładnie ten sam typ. Skończyło się na interwencji policji. On się nie zmieni, może być tylko gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wiem, najlepiej uciekac, ale on -gdy nie jest zazdrosny jest najlepszy! gotuje dla mnie wspanialosci,mysli o mnie czego mi trzeba, stara sie dla mnie jak moze, ja sama czuje sie przy nim najlepiej bardzo bezpiecznie, wiem ze mnie nie zdradzi, nie skrzywdzi.Tylko problem z ta wlasnoscia, on chce mnie miec najlepiej tylko dla siebie, tylko on moze na mnie patrzec, smiac sie ze mna, spedzac czas. O boze to tak meczy... tak spodnice jak mam na sobie to jest das bo za krotka, boktos widzi patrztm flirtuje i poluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
terapia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podbijam, prosze o pomoc chcialam jeszcze dodac, ze ciagle mnie podejrzewa o chec zdrady, masakra ...o to ze ciagle faceci chca mu mnie zabrac, jak go prosze zeby mial zaufanie do mnie to mowi ze do mnie ma ale do facetow nie ma, po czym twierdzi ze nie moze mi jednak ufac..... mam dosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Julia 22
A spróbuje dołączyć oboje do internetowego flitru? Takiego jak https://play.google.com/store/apps/details?id=com.fcards&hl=pl Może jak zobaczy że pożartować i poflirtować o ile na tym to się kończy to nic złego i że możecie się przy tym świetnie razerm bawić, to zmieni się jego podejście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×