Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Słoneczko2010

BASEN czy SIŁOWNIA czy AEROBIK ?

Polecane posty

Gość fefsdfsf
basen, nic nie da takich efektow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WDR - Wujek Dobra Rada
Basen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepsze to sa te treningi kardio czyli step,rower,bieganie aqua aerobik nie jest az tak intensywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fefsdfsf
brzydula30- jest dobry ale nie najlepszy, to ze ty cwiczysz na cardio nie znaczy ze robisz najlepsze z mozliwych basen daje lepsze efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na silowni mozesz poprosic zeby trener udzielil Ci wskazowek odnosnie treningu kardio na pewno bieznia jest rewelacyjna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fefsdfsf
od siłowni! ja sama cwicze i na siłce, biegam zamiast biegac na jakiejs biezni (po co mam za to placic) ale basen niczego nie zastapi! gdy plywasz pracuje cale cialo, cwiczysz wytrzymalosc, kondycje, rzeźbi sie figura wydaje ci sie ze jest to mnie intensywne bo nie widac potu to idz sobie na basen zrób 20 basenow i zobaczysz wieczorem jak ci da po dupie efekty sa o niebo lepsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13829
Acz możesz się utopić. :classic_cool: Co niezmiernie mnie dziwi, żadna pinda nie przyszła wciskać lasce zasranego Dukana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na basenie tez bywam a na silownie nie chodze codziennie godzine spinninguje i uwazam to za najlepszy trening spalajacy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imo bo wyjątkowo każda czyta ze zrozumieniem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dimma
Witam Was wszystkich, Oto moja spowiedź: mam 28 lat, 171 wzrostu i 62 kg wagi. Pewnie coś jest ze mną nie tak, bo waga wydaje się być idealna, a jednak wyglądam źle. Moje wymiary: 94-76-95 od razu widać, że problemem jest brzuch, jest okropny, z mojej winy oczywiście. Pasłam się radośnie z mężem i takie są efekty. Jakiś miesiąc temu otworzyły mi się oczy. Poszłam po kostium kąpielowy do New Yorkera. Góra wyglądała ok, dół w największym rozmiarze wyglądał strasznie. Pupa i biodra siedziały w nim w miarę, natomiast wokół brzucha pojawiła się brzydka opona. Dodatkowo pojawił mi się cellulit na udach, pupie i ramionach. Wyglądałam jak baleron. Właśnie wtedy popełniłam błąd, przeszłam na dietę dukana. To był pierwszy raz kiedy podjęłam się jakiejkolwiek diety. Przestrzegałam jej bardzo skrupulatnie. Efekt? 2 kg mniej, fatalne samopoczucie, cera mi się posypała. Wtedy stuknęłam się w czoło i zapisałam na siłownię, ( 3x w tyg, dodatkowo od paru miesięcy chodzę 1x w tyg na taniec). Pewnie wielu z was ma doświadczenie i tej materii. Powiedzcie mi proszę, czy przez 2 i pół miesiąca regularnych ćwiczeń zdążę poprawić choć trochę sylwetkę ? Nie chcę chudnąć! Chcę zgubić ten paskudny brzuch i ujędrnić ciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kammmkil
A dlaczego nie można połąćzyć tych wszystkich aktywnośći ze sobą ? To wszystko jest możliwe, więc moze warto zdecydowac sie na takie rozwiązanie http://www.oksystem.pl/klienci/silverplus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppaulka
Czy można wykupić sobie taki karnet indywidualnie ? Bo z tego co kojarzę, koleżanka u siebie w pracy dostaje w ramach pakietów socjalnych , a ja sama chetnie też bym z tego skorzystała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ammmka
Wszystko mozna ;) wystarczy wejśc sobie na stronę www.oksystem.pl i sparwdzić w ofercie indywidualnej. Na pewno bardzo sie opłaca wykupienie na kwartał albo na rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p-a-t-i
najlepiej połączyć wszystko razem :) polecam aqua aerobik, a jeszcze lepszym rozwiązaniem może być aqua zumba. Osobiście od jakiegoś czasu uczęszczam na tego typu zajęcia do Szkoły Pływania Fregata Swimming (http://www.fregata.com.pl/). Zumba w wodzie to świetna zabawa - po zajęciach od razu ma się dobry humor, mnóstwo energii i oczywiście duuuużżżżo spalonych kalorii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onewa
Mam problem bo nie wiem czy wybrać basen czy aerobik? a może aqua aerobik? Najbliżej chyba jestem jednak aerobiku... hmmm... Mają fajną dość ofertę w www.saturn-fitness.pl na Bielanach i tak się zastanawiam, kurcze. Co mi radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodziłem na basen u kumpla (stawiał z polbas.pl) i forma poprawiła mi się znacznie w ciągu miesiąca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Basen, najlepiej własny, ze sprawdzonej firmy (np. polbas.pl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×