Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rodzyyynnneeekkk

BAZIENKA. Chcę Ci coś powiedzieć w sekrecie. WEJDŹ szybko !!!

Polecane posty

Gość rodzyyynnneeekkk

Trafiam ostatnio częśto na Ciebie. Nic nie odpisuję, poprostu tak sobie Ciebie czytam ;) I muszę Ci powiedzieć, że się zakochałem w Tobie :( Ehhh ... Taka dobra i ciepła dziewczyna z Ciebie, tak trudno takie spotkać. Chciałbym Cię poznać ale jak na złość nic z tego bo jestem nieśmiały. Trzymaj się ciepło i nie zmieniaj się ;) Jesteś cudowna i kiedyś będziesz prawdziwym szczęściem dla kogoś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Napisz i mi coś miłego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodzyyynnneeekkk
biiiiiiiiiiiiiii ZA darmo nic nie ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodzyyynnneeekkk
jak mi dasz dupy to ci napisze coś miłego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodzyyynnneeekkk
jestem nieśmiały a z tej nieśmiałości stawiam wszystkim pały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodzyyynnneeekkk
podszyw , strzep sobie , odrazu inaczej będziesz gadał :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodzyyynnneeekkk
mam rodzyny na dupie w wolnym czasie obrywam je i konsumuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodzyyynnneeekkk
trzepie sobie pod foty jacykówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodzyyynnneeekkk
jestem nieśmiały i mam was w dupie wy goopie pały i tempe chooje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodzyyynnneeekkk
bazienka To nie jest prowo ;) Bardzo Cię lubię za to jaka jesteś. Taka naturalna i jednocześnie kokieteryjna. Niby szara myszka ale masz swoje zdanie i potrafisz postawić każdego na nogi. Być może się mylę , w końcu to fakty oparte na parunastu Twoich wypowiedziach. Jedno jest pewne : chciałbym Cię uściskać i mocno przytulić ;) Objąć porządnie , zamknąć oczy i cieszyć się tą chwilą. Kocham Cię skarbie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodzyyynnneeekkk
chciałbym zobaczyć co masz pod spódniczką, wylizać ci psipsioszkę, jestem nieśmiałay ale chetnie bym to zrobił pozbywając sie nieśmiałości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodzyyynnneeekkk
Bazienka Nie muszę się zaczerniać bo ten smarkaty podszywacz chyba nie wie że prawdziwy podszyw to nie tylko posłużenie się czyimś nickiem ale też stylem pisania. Łatwo mnie od niego odróżnić. Z góry piszę że się nie zaczernię więc gdy nagle zobaczysz Bazia jakiś czarny nick z entuzjastycznym " zaczerniłem się bazienka , podszywom dziękuję" to miej na uwadze że to podszyw :D Będę pisał jako pomarańcz. Odróźnisz mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodzyyynnneeekkk
mam nadzieje ze sie nie zraziłaś ale każdy facet myśli o cipciach nawet taki nieśmiały jak ja, lubie takie szare myszki i chicałbym zobaczyć twoją. Kocham cię skarbie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodzyyynnneeekkk
O owocu ironii nie słyszałem jeszcze :D W każdym bądź razie wolę mandarynki :D Tępa suka ? Bez ambicji ? - Albo leczą kompleksy albo Ci czegoś zazdroszczą :D Zobacz na moje podszywy ;) W ich przypadku to to pierwsze ;) Potulkamy się ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodzyyynnneeekkk
jestem też idiotom który nie wie że podszywy pisze sie w taki sposób żeby nawet idiota taki jak ja odróżnił, nie mam za grosz wyobraźni i poczucia humoru, taki jestem już nieśmiały chooj co ma pustą środkową kieszeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodzyyynnneeekkk
i zastawiam sie są nieśmiałością zeby dobrać ci sie do piczy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodzyyynnneeekkk
Spraw żebym Twoim wielbicielem mógł zostać na stałe ;) Poprostu się nie zmieniaj i wtedy tak się stanie ;) No chyba, że chcesz się dalej udoskonalać i zaprzeczyć faktowi, że ideałów nie ma :D No dobra ... nie będę tak słodził bo wyjdę na ciapka :( Dziewczyny takich nie lubią podobno. Na tym temacie się nie skończy no chyba że Ty zdecydujesz inaczej ;) Powiedz mi jaki masz kolor oczu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodzyyynnneeekkk
Szkoda, że musisz uciec ;) Po północy to ja będę spał :( Właściwie to zaraz idę spać :) Przed snem wyobrażę sobie Ciebie i będę myślał o Tobie. Może w ten sposób sprawię że będę miał sny z Twoim udziałem. Super by było. Dobrej nocki skarbuś. I uważaj na siebie bo po ciemku to niebezpiecznie jest chodzić po mieście. Kocham Cię 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikariusz z twojej parafii
uwiez chłopie nie masz sie kim zachwycac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodzyyynnneeekkk
Każdy ma prawo być zakochany. Tobie imponuje Doda a mi bazienka :D I zmykaj stąd bo zaraz pomyślę że knujesz spisek jak mi Ją odebrać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciągleeeeeeeeeeciekocham
hahhahah jakbys zobaczył jej twarzycje to byś sie odkochał szybiej niż to możliwe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodzyyynnneeekkk
a tak naprawdę to chciałem sprawdzić coś, przyznaję to prowo. wyszło z tego: - bazienka to oszustka i nie ma faceta i szuka adoracji na kafe(despreacja) - bazienka ma faceta ale szuka atrakcji na boku (dziwkarstwo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikariusz z twojej parafii
zamknij sie szczylu, imponuje ci "kobieta" ktora pewnie jest 24h online i pierzy głupoty na tym forum, wspoczuje gustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodzyyynnneeekkk
ciągleciekocham U mnie miłość powstaje wtedy gdy czytanie lub słuchanie kogoś przyprawia mnie o drżenie serca a nie oglądanie czyjejś fotki o drżenie penisa :D Ale ktoś kto nie ma uczuć to tak zawsze będzie gadał jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodzyyynnneeekkk
przyznaje rowniez, ze chiałem spradzic jak zareagujesz na komplementy do tego w sumie szkoda mi sie ciebie zrobilo bo pewnie w rzeczywistosci nie masz adoratorow maszkaro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodzyyynnneeekkk
wikariusz Samo to że zwracasz się do mnie słowami "zamknij się szczylu ... " powoduje, że lepiej nie zwracać na ciebie uwagi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodzyyynnneeekkk
podniecają mnie literki wypływające spod chudych krzywych palców bazienki, mam nadzieję , że jakoś ją uwiodę i będzie popychała mój wózek inwalidzki bo mnie już ręce bolą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodzyyynnneeekkk
Podszywów jest sporo ale żaden z nich nawet częściowo nie upodobnił sie do mnie :D Dzieci , spływać stąd bo jutro szkoła czeka. No chyba że jeszcze nie chodzicie do szkoły. Ale jeśli nawet to i tak już po wieczorynce. Bazienka odezwij się do mnie po północy. Będzie mi miło jutro jeżeli zobaczę że pamiętałaś o mnie ;) Na pewno się odezwę jutro kochanie :) MIlutkich snów Ci życzę złotko ;) Dobranoc. Zmykam ostatecznie. Od tego czasu czytasz tylko i wyłącznie podszywów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×