Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Bezdech senny

Polecane posty

Gość gość

Czy cierpi ktos z was na bezdech senny? Ja sie martwie czy ja tego nie mam i boje sie , ze się udusze przez sen. Od jakiegoś miesiąca trudniej mi się oddycha, cały czas mam zatkany nos i serce kołacze. Robiłam wcześniej badania krwi, RTG klatki piersiowej, EKG i echo serca i badania wyszły idealnie. Chłopak mówi, że czasami chrapie przez sen, ale rzadko i cicho. Czasem mam tak, że zasypiam i przebudzam sie i mam wrażenie, że nie mogłam oddychac, serce bije szybko i muszę wziąć kilka szybkich, glebokich wdechów żeby się uspokoić. Czy tak jest przy bezdechu? Martwię się, ze tak będę miała i się udusze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lekarze nie wiedza, a na kafe ci powiedza? Tak serio to zawsze myslalam, ze ten bezdech tyczy tylko starych dziadow, bo w wielu filmach to wystepowalo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakbyś się udusiła to by była żałoba na kafeterii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lekarze są koszerni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skonsultuj się ze specjalistą. Przede wszystkim z laryngologiem. Opisz dokładnie swój problem, opowiedz o wszystkich zrobionych do tej pory badaniach. I nie szukaj odpowiedzi w internecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może masz po prostu nerwice a nie bezdech? objawy które opisujesz są bardzo częste przy nerwicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×