Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Bieńkowska na pensję 6 tys zł decyduje się jedynie złodziej albo idiota

Polecane posty

Gość gość

Była wicepremier Elżbieta Bieńkowska dziwi się, że ktoś może pracować za 6 tys. zł. Sama jako Komisarz ds. Rynku Wewnętrznego i Usług co miesiąc otrzymuje ok. 87 tys. zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
„6 tys. zł! No rozumiesz to? To jest niemożliwe, tak? Żeby ktoś za tyle pracował” – dziwi się ówczesna minister infrastruktury w rozmowie z Pawłem Wojtunikiem, szefem Centralnego Biura Antykorupcyjnego. To kolejna odsłona nagrań kelnerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta czytałam to na pudelku normalnie masakra :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawo w Polsce stoi na głowie. Główni "aktorzy" afery podsłuchowej chodzą wolno a ci co ujawnili ich przekręty są ścigani, prokuratura i Urząd Skarbowy zajmują się ściganiem poszkodowanych w aferze Amber Gold a jej twórcy mogą lada moment wyjść na wolność, sąd skazuje Kamińskiego i jednocześnie uniewinnia posłankę-łapówkarkę z PO przyznając jej odszkodowanie, sadza się niewinnego człowieka za spalenie budki przy Ambasadzie Rosji a główny prowodyr chodzi wolno. Oto sentencja 8 lat rządów PO-PSL i 5 lat panowania Bronka herbu WSI .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według Bieńkowskiej, na tak niską pensję decyduje się jedynie złodziej albo idiota. Te nagrania pokazują prawdziwe oblicze PO – komentuje poseł Marek Suski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
- Przychodzą do mnie osoby, które mają 600 zł miesięcznie i do tego 200 albo 300 zł czynszu. Wyliczają sobie na każdy dzień, że mają 5 zł na posiłek. Kiedy PO podniosła podatek o 1 proc., to jeden ze stałych bywalców w moim biurze powiedział, że mu zabrali pieniądze na jedzenie na jeden dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmieją się z tych ludzi, którzy pracują za marne grosze, które w Polsce dzisiaj płaci się przeciętnemu pracownikowi. To pokazuje jak bardzo są zdemoralizowani. To już nie jest nawet oderwanie od rzeczywistości to jest głęboka demoralizacja – mówi poseł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z danych Głównego Urzędu Statystycznego wynika, że aż 37 proc. Polaków ma zbyt niskie dochody, a prawie 8 proc żyje w warunkach poniżej minimum egzystencji. Coraz więcej młodych ludzi wyjeżdża też za granicę w poszukiwaniu pracy. Niepokoi również fakt, że Polacy coraz częściej pracują ponad wymiarowy czas pracy, bo blisko po 50 godz. tygodniowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pan prezydent o tym nie wie bo nie internetu i nie czyta gazet ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zarabiam ok 6000 pln. Nie jestem złodziejem a młodym wykształconym specjalistą w swojej dziedzinie. Chcę mieszkać w mojej ojczyźnie mieć 3 dzieci i wybudować własny dom. Chce zeobić karierę dzięki ciężkiej pracy i zdolnościom. Wypowiedzi byłęj minister z PO, P. Bieńkowskiej są upokarzające nie tylko dla mnie ale milionów Polaków. Poniżyła nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś…. Panią szanowałem. Teraz poznałem prawdziwą twarz arogancji władzy. Większość naszego społeczeństwa nie zarabia rocznie tyle ile Pani otrzymuje miesięcznie. To żenujące jak wybrańcy Narodu, gardzą Narodem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
POrażka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo to zwykła k***a jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miejscem tych POstkomuchów są więzienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ja was кurwy nienawidzę i jak ja wami кurwy gardzę Jak ja się za was кurwy wstydzę gdy za granicę czasem zajrzę Jak ja się wami кurwy brzydzę jak ja was dobrze кurwy znam Jak ja się bardzo ludziom dziwię którzy wybrali taki chłam Wszystko do czego się dotkniecie od razu obracacie w pył Szarańcza przy was to jest bajka bo cały kraj już przez was zgnił Opasłe mordy, krzywe ryje кurestwo wszędzie tam gdzie wy Jak ja was кurwy nienawidzę jak chętnie bym z kałacha bił I nawet jak wam plunąć w twarz to wy mówicie że deszcz pada Jebаnа wasza partia mać co mi Ojczyznę wciąż okrada Nadejdzie kiedyś taki czas za wszystko кurwy zapłacicie W helikoptery wsadzą was i nigdy już tu nie wrócicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×