Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alaztrojmiasta

bilet kredytowy pkp - jak to wyglada?

Polecane posty

Gość alaztrojmiasta

witam. musze dzis wieczorem jechac pociagiem pkp przewozy regionalne a niestety jestem bez pieniedzy chwilowo. mam takie pytanie: czy moge w zwiazku z tym kupic bilet kredytowy w kasie pkp i oplacic go za jakis czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że tak. Bilet kredytowy albo odpracować możesz sprzątając tory. Zawsze tak robię, jak nie mam kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaztrojmiasta
no ok, ale ten bilet moge kupic w kasie pkp? czy dopiero u konduktora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie kupic bilet kredytowy i ile kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam - dziś chcialem zaplacic za bilet w Przewozach Regionalnych karta Pan nie mial terminala, do kasy sie opuznilem i nie zdazylem. Bardzo mily Pan wystawil mi bilet kredytowany, WEZWANIE DO ZAPLATY, odrazu na cala podroz! Bylem w szoku gdy ten Pan konduktor to dla mnie zrobil. Moja niewiedza , a doswiadczenie i nie naganna kultura po prostu mnie zaskoczyly! Jesli PKP tak szkoli konduktorow to pelen szacunek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kondzio wypisuje ci kwitek, z którym później musisz iść do kasy i opłacić bilet, jeżeli nie dotrzymasz terminu (nie pamiętam ile to było, ale chyba 48 h), to płacisz karę, w PKP IC to jest ponad 600 zł, w PR jakieś 200. Przy czym ja to dostałem, gdy nie mogłem zapłacić kartą w TLK, bo nie było zasięgu, a nie miałem gotówki, a jeżeli nie masz kasy "bo nie masz", to nie wiem czy ci to wypiszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dzieki za info o tym bilecie kredytowanym, sporo jezdze koleja i nie wiedzialam. Gdybym wtedy wiedziala, nie dalabym kobiecie pieniedzy - tej, ktorej niby brakowalo na bilet. Poza Polska poznalam chlopaka, ktory gdy nie mial pieniedzy to szedl na policje i pozniej do ambasady i tam dawali mu bilet do PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×