Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość dzorzdżina

dizisiaj rodziny robiły pokój i jestem zaskoczona jaka szpetote odwaliła Karolina, ta z rodziny gdzie uciekli od ojca wojskowego , napisy sprayem na scianie LEGIA CWKS, wielkie łózko , szafa wielgachna i firanki babcine z lat 50 siatych , szczyt brzydoty, oni mieli odpaśc gdyby ta druga rodzina sama nie zrezygnowała ze wzg na ciażę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzorzdżina
natomiast Rybińscy super, piekny pokój z pałacem dla córki i tu sprawdza sie norma że spokojni ludzie,cichutcy a pokazali najwięcej inwencji twórczej a krowa która dużo ryczy mało mleka daje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzorzdżina
a to co poazała Rita, doktorantka która mieszka w akademiku to wg mnie porazka mieszka na 12 metrach , teraz dostała 57 metrów a ona przeniosła tamto tu mając wieksze możliwości powinna wykazać sie pomysłowością a ta na ścianie buty przymocowała i kije z ciuchami , cały pokój jest garderobą i toaletka , jak garderoba w teatrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzorzdżina
ta pani z dużą ilością dzieci jest apodyktyczna i niesympatyczna, zresztą źle traktuje zresztą swojego towarzysza, nie współpracuje z nikim pokój który strzeliła to graciarnia, taki slums umie robic w drzewie ale nie ma kreatywnosci i artyzmu jeśli chodzi o 10 i 15 tys tzn każdy dostał na pokój 10 tys ale każda rodzina ma możliwość w ciągu całego programu wziąć jednorazowo 5 tys i ta jedna rodzina od razu z tego skorzystała dla mnie niesłusznie , kupili drogie rzeczy , a to zadna sztuka :O każdy to potrafi , wiesz wejdziesz do sklepu i wybierasz najlepsza najdroższa podloga, najdroższe półki itd więcej pieniędzy zostawiłabym sobie na kuchnię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzorzdżina
z tą ścianą masz rację, gdzie cie zjechali ? jak zobaczyłam co ona odwaliła to z krzesła zleciałam O HY DA ,baba z cycami, nazwa dzielnicy , zrobiła z pokoju meline, wg mnie zniszczyła pokój, miazga :O , myślałam że to pokój brata 16 letniego widać afiszowanie się jakims przynalezeniem do kiboli , łysoli , chooj wie co , jaka kobieta maluje sobie w pokoju sprayem babę z cycami ? co to jest ? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzorzdżina
po wyjściu tych ludzi deweloperzy będa musieli to przywrócić do normalnosci ale nie wiem jak z innymi mieszkaniami , bo niektórzy zrobili ładnie i uniwersalnie wiec nie trzeba niszczyć ale Karolina to miazga :O kto by pomyslał po zobaczeniu butiku ze odwali takiego babola bez pomysłowości , np samotny ojciec z córka mial pomysły - kolorystyka ciekawa , nie taka smutna ale nie wulgarna, wygodnie, fajne oświetlenia Karolina malując graffiti mówiła że spełnia swoje marzenia, że chce wielkie loże i wielka szafe tylko dla siebie, chyba za bardzo się zachłysnęła to manią udowadniania czegoś sobą jak wybrała styl huligański pomieszany z babinym stylem to mogła chociaz tych firanek nie wieszac tylko puste okno zostawić , dać na okno roletę w swoje namalowane dzieła żeby to jakoś sie komponowało i tworzyło całość ciekawe jakie pajacowanie odwali w następnych odcinkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo ciekawy program
aha, dzieki za wyjasnienie, bo tak sie właśnie zdziwiłam. Też myślę,że to głupie. W końcu 10 tysięcy to nie jest mało. na sypialnie wystarczy łóżko (1-2tys.) szafki, lampy...4-5 tysiecy powinno starczyć. Tamta co zrobiła buty i ciuchy w garderobie - mi sie to nawet podobało, ale jeśli by to było gdzieś za pokojem a nie w przejściu do pokoju. Ci ludzie co zrobili zamek i to sami to naprawdę... nie mogę wyjść z podziwu. Obejrzałam wszystkich uczestników i zorietnowałam się,że to ci od chorego chłopca, to w sumie zasługują na mieszkanie. Córeczce zrobili śliczny pokój, synkowi pewnie też zrobią z atrakcjami. Wcześniej myślałam,że może ta baba co ma dużo dzieci zasługuje, ale tak jak napisałaś, jest arogancka, zarozumiała, ten jej facet jakiś widać przygnębiony, musi tyle nie swoich dzieci utrzymywać :( żal mi go. Ale nie lubie takich bab. Rozmyślałam nad tym pokojem co zrobiła - bo tam były 2 łózka tzn jedno piętrowe i zastanawiałam się jakie rozwiązanie pasowałoby,żeby w małym pokoju zmieścić 2 łóżka i wyszło mi chyba tylko, że kanapy/sofy...można było kupić dwie sofy i można by je składać w dzień. Takie piętrowe łózko wyglada jak w domu dziecka/więzieniu albo jak na koloniach. Za dużo drewna, jasnego wyglada jak wystroj taniego pensjonat, moglaby to obkleić białą naklejką na meble. Tyle wymyśliłam, a może masz jakiś pomysł? A tak poza tym, to zauważyłam,że plany mieszkań są identyczne, to 2 czy 3 pokojowe mieszkania? A jeszcze co do pieniedzy to zgadzam się, najwiecej chyba zwykle idzie na kuchnie, ewentualnie na łazienkę. Sypialnie są najtańsze.A butiku tamtej dziewczyny nie widziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo ciekawy program
a zjechana zostałam tutaj http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=5577621 :P myślałam,że nikt tego nie ogląda, a mi sie ten program podoba, nie oglądam na tvnie nic innego. Jestem po prostu ciekawa urządzania mieszkań. Kiedyś oglądałam dom nie do poznania, ale tam cuda niewidy, a tutaj zwykli ludzie, normalny budżet, można sie zainspirowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo ciekawy program
ten ojciec z córką to zrobili pokój córki nie? bo właśnie pasuje zarówno do osoby młodej jak i dorosłej, bardzo mi się podobały jasne meble, oświetlenie led też, zawsze można je przecież wyłączyć. Chciałabym żeby mój tata miał taki gust :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mymłowaci tacy
córeczka z tatusiem - masakra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo ciekawy program
nie wiem czy gdzieś są zdjęcia, ale być może odcinek jest na ipli albo vod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzorzdżina
dzisiaj będzie powtórka na tvn o 16.50 a jutro rano kolejny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o czym wy ludzie gadacie? jakie fajne pokoje, jakie zainspirować???????? przecież to szczyt wiochy!!! żaden pokój nie jest nawet niezły, nie mówiać już o przymiotnikach ładny, piękny, cudny itd. ten cały program to jedna wielka reklama: obi--- tylko to co dostępne w obi i jeszcze w okrojonej wersji, byle nie za drogo. ta firma od mebli---tylko w niej mogą robic zakupy meblowe i wszyscy mieli identyczne zestawy sypialniane. developer---już koorwa mógł dać większe te mieszkania, bo i tak do wygrania jest tylko jedno, a nie takie klitki i co tam można pokazać. kredyty i inne UPS ograniczyli ich metrażem (to jeszcze jestem w stanie zrozumieć), pieniędzmi i możliwością wyboru. no albo jedno albo drugie!!! powinni mieć np. mniejszy budżet ale za to nieogranmiczone sklepy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzorzdżina
czepiasz się, wiadomo że to są polskie warunki, apartamentów nie ma , ludzie sa zwykli, normalni jak my gdyby to byli jacyś projektanci , lekarze to tacy sami sobie kupią apartament wiele ludzi nie ma żadnych perspektyw żeby mieć coś swojego , przynajmniej nie kradną jak politycy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzorzdżina
przypominam że zaraz będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heloiza999
Zaraz ? O ktorej? Pytam bo nie mam programu tv.10.50?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzorzdżina
o 10.55

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm a o co właściwie chodzi w tym programie? Jaka jest nagroda?Widziałam wczoraj kawałek i rzeczywiście ten pokój z graffiti był okropny...ale ten który tak chwalili tzn z tym zamkiem też nie uważam ża specjalnie mądrze urządzony...nic w nim nie było i dziecko miało spać w klitce zamurowanej...zero miejsca do zabawy :o chociaż pomysł fajny, ale na o wiele większy pokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzorzdżina
dzisiaj ktoś odda klucze i odpadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heloiza999
Ok dzieki. Mam jeszcze 7 minut w takim razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzorzdżina
jedna rodzina dostanie mieszkanie na własność , w ostatnim odcinku poprzez głosowanie sms

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onedayinyourlife
Szczerze mówiąc najbardziej spodobało się urządzenie pokoju właśnie tej pary co zrezygnowała z programu ;) Jurorzy coś się sapali, że niby taki "hotelowy" pokój, co wg mnie jest nieprawdą, jest bardzo uniwersalny i pasuje zarówno dla mężczyzny, jak i kobiety. Aranżacja ojca z córką niby na pozór fajna, ale ta zieleń jakoś za bardzo oczojebna. W dzieciństwie miałam pokój urządzony na zielono i może dlatego niezbyt mi się podoba. Co do pokoju tej fanki Legii to faktycznie porażka, ta jurorka z krótkimi włosami świetnie to skomentowała, że ten pokój bardziej pasuje do 10-letniego chłopca niż dla dorosłej kobiety.. nie wiem jak można w tym spać, czułabym się jak na dworcu, jakiś slumsach albo jak w przejściu pod wiaduktem (tam zawsze są takie ściany wymalowane sprayem i obsikane) ;D. Ogólnie fajny program, będę go oglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onedayinyourlife
Jeszcze zapomniałam dodać o pokoju z tym zamkiem - mi się nie podobało, jak Disneyland. Dziecko podrośnie za 2 lata i już będzie be, bo dziecinne itp. Jak dla mnie strasznie nieekonomiczny wybór :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo ciekawy program
dzisiaj duzo osob ladnie urzadzilo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jasne, ze polskie realia, bo niby jakie? ja też mieszkam w Polsce, miałam do urządzenia 2 mieszkania, jedno 56 mkw (11 lat temu) a urządziłam tak, ze do tej pory ludzie się zachwycają. drugie 3 lata temu 60 mkw i też jest mysle super i wcale nie jakimś ogromnym kosztem. potem wam wstawię fotki i jednego i drugiego to sobie porównacie. a dziś chyba wylecą ci młodzi ze slaska, za to że stale ich nie było, a to widać się nie podoba. a moim zdaniem im wyszło nieźle i super, ze te meble przemalowali na biało. jak dla mnie leci ta baba co ma tyle dzieciaków, bo jest wsiowa, bylejaka i taka niedomyta, albo ta gówniara od grafiti. dziś ją pochwalili nie wiem za co?! podłoga na ścianie? no błagam! i przez łóżko trzeba przejść do biurka, no fantastyczny pomysł, naprawdę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to mam nosa :) decyzja głupia moim zdaniem. te dwie badziewne rodziny spaprzą kolejny pokój, ale cóż. jak ta Rozenkowa taka mądra, a architektka nie ma gustu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzorzdżina
ble fe fuj - to pokaż swoje foty mieszkania, może ja tez pokażę chociaz wg nie mam co pokazywać bo mam styl minimalistyczny, nic na ścianach , nie lubię półek, obrazków wszędzie mam ten sam kolor ci młodzi ze slaska trochę olali temat więc słusznie wylecieli a kobieta z dużą iloscią dzieci to masakra:O brak gustu, kicz jak na straganie odpustowym , brak elegancji , zero dizajnu, ma-sa-kra :D ale w końcu nie każdy musi mieć talent pod tym względem, ludzie bez talentu tez muszą być , najwazniesze żeby dzieci miały wygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzorzdżina
Karolina od grafiti wszystkim rządzi i sie spina nie współpracuje z nikim nie podobał mi sie jej pokój urządzony dla brata, wyglądało jak szopa , stodoła , drewutnia ja bym inaczej urządziła pokój dla 16 letniego chłopaka wszystko ciemne jak kupa ,przeskakiwanie przez łózko do biurka, dla mnie bezsens , biurko to jego miejsce nauki, pracy, rozrywki panele ciemne podlogowe na ścianie , wiadomo ze moze im się podoba ale dla mnie NORA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×