Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jabarabar

Biwakowanie na dziko w Polsce ( lesie? )

Polecane posty

Gość Jabarabar

Macie jakieś swoje ulubione miejsca w Polsce na biwakowania na dziko wiece żaden teren prywatny tylko dzikie miejsca tak co najmniej z kilometr od zabudowań? Niekoniecznie las ale jak by był w pobliżu las to może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Polsce jest dużo dobrych dzikich miejsc na biwakowanie mieszkam blisko Wrocławia to polecam to miejsce na tej stronie http://nabiwaku.pl/polecane-miejsca-na-biwak fajna miejscówka jest jezioro ryby można łowić a do lasu z jakieś pół kilometra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jabarabar
Do Wrocławia mam 200 km ale to nie jest problem bo na biwak biorę terenówkę i przyczepę kempingową także taka wycieczka fajna sprawa. Zaraz się zagłębie w tą miejscówkę co mi podałeś na stronie jest mapa to sprawdzę też dojazd. Chętnie też poznam propozycje na dzikie biwakowania w Polsce może być w innych województwach bo jeździmy kempingiem po całej Polsce. Dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a można tak sobie biwakować na dziko jak mają to do siebie przepisy i i prawo do biwakowania w Polsce w dzikich miejscach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepisy są po to by je łamać ;) Jak się nie rozrabia to nikt nie powinien nic nikomu zrobić byleby nie łamać prawa. My jak na wyprawach zachowujemy się z kulturą nawet jak się wypije ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My na biwak jezdzimy w Bieszczady i na Mazury jest duuużo ciekawych i ładnych miejsc na biwakowanie pod namiotem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam raz na dziko na biwaku i nas przegonili trochę strachu było ale teraz się śmieje jak uciekaliśmy z tymi namiotami ;) teraz tylko pola strzeżone ale minus taki że takie swobody niestety nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej ludziska a wiecie kary za biwakowanie w lesie i czy som jakieś kary bo może można sobie rozłożyć namiot w lesie hę?? drzewa na ognisko byłoby pod dostatkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej biwakuje się w dziczy zdala od cywilizacji w Polsce trochę ciężko takie miejsca znaleźć ale są i tam można robić dosłownie co się chce :D woj. dolnośląskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie dokładnie jest taka prawdziwa dzicz w Polsce są takie dzikie miejsca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprzykład Bieszczady ale ogólnie w górach gdzieś głęboko w lesie to na pewno są miejsca nie odwiedzane przez turystów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W lesie jak namiot stał to przyszły w nocy dziki.Może jednak warto dac te kilka zł na polu namiotowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie są góry opawskie w Polsce? a som tam dzikie tereny na biwak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak góry opawskie som w Polsce ;) SĄ! Jeśli o biwakowanie w Polsce to polecam blisko Wrocławia Jelcz Laskowice tak fajne tereny zieleni woda i ogólnie super miejsca na namioty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na kemping jeżdzę pod Warszawę na rzękę Odra mam swoje tereny gdzie cywilizacja nie dociera ale nie zdradzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie blisko Warszawy na dziko no chyba nie bardzo , najlepiej w góry pojechać na biwak zdala od miasta a napewno od dużych miast

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie lubię nudy na biwaku i też lubimy się bawić na różne sposoby ale inaczej jak na co dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajny filmik :) w lesie fajnie się grzyby zbiera ale biwakowanie to tylko nad wodą albo w górach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AndrzejWędrowniczek
Trochę strach bierze, ale co tam:D ja uwielbiam ryzyko:D Ale warto pomyslec o namiocie, ktory jak cos tol da sie szybko zlozyc i jest wygodny do noszenia:D ja taki mam od Spokey model Classic III i juz nie raz przydalo sie to, ze jest takim mega mobilnym modelem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Toż to SURVIVAL istny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BaleronKupiec
Można i zrobić jajecznicę bez jajek jak kto woli :) Ale na biwaku jajecznicę? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten film odmienił moje życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×