Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dedededede

Błagam pomocy drzwi mi się same otworzyły boję się bardzo

Polecane posty

Gość dedededede

Błagam napiszcie mi coś jakoś mi pomóżcie mam dziś trudną noc bardzo ciągle się budzę no i przed chwilą drzwi do mojej sypialni zastałam otwarte, nie ma przeciągu, klamkę mam na zatrzask, także niemożliwe żeby mi się same otworzyły a nikogo w mieszkaniu nie ma i nie było... zapaliłam światła i boję się ruszyć proszę popiszcie ze mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za dużo fasoli i kiszonej kapusty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie cuduj. Nie potrzeba przeciągu żeby drzwi działały same od siebie. Jest Zima. Powietrze jest bardziej albo mniej nasycone wilgocią i to odziałowuje na drzwi, podłogi, okna itd. Niektórym się wydaje że ktoś/coś łazi po mieszkaniu a to nic innego tylko zmiana temperatury oddziałowywująca na przedmioty z rążnych wyrobów (drzewa, szkła, porcelany itp). Ja ty wierzysz w jakieś duchy i widziadła to nie ma rady bo ty i tak będziesz wiedziała swoje. Tak jak ci zaklinają się że duchy istniją pomimo że nie istnieją bo nie ma na to naukowych dowodów. Mopesz myśleć logicznie albo poddać się fantazjom z dooopy wziętych. Twój wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd wiesz że to dorosła dziunia napisała? Smarki tu też piszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otej godz dzieciarnia spi,wiec moze to być tylko niedopieszczona samotna dziunia:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej pasztet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po ćmoku niewidać:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokojnie to tylko ja. Musiałem Zapomnieć je zamknąć :D a tak z innej beczki, chyna lubisz w ucho. Co podsuwałem to się obracałaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dlatego się odsuwałam bo celowałeś w ucho. Uszy są dla słuchu nie wiedziałeś? Następnym razem nie celuj w oko tylko trochę niżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×