Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Demotywator1886

Blokowanie samemu sobie czasu na facebooku dla danej osoby

Polecane posty

Siemka. Mam takie pytanie nietypowe. Czasami jak wiadomo zdarzy się wypić trochę za dużo alkoholu. I człowiek często dostaje przez to małpiego rozumu. Zdarzyło mi się kilka razy napisać głupoty do kogoś. Nie chciałbym by się to powtórzyło, zwłaszcza dla kilku osób. Boję się, że jeśli kiedyś wypiję to napiszę na przykład do rektora uczelni jakąś głupotę i mnie wywali stamtąd. Przez takie rzeczy, straciłem szansę na związek z dziewczyną, którą na prawdę kochałem. Pytanie jest takie. Jak zablokować dla niego czat, tak żebym ja nie mógł np akurat tylko do niego napisać, ale do innych tak? Tylko proszę, żeby to nie były odpowiedzi typu "w ogóle nie pij" albo "Jeśli pijesz to nie wchodź na fejsa". Oczekuję satysfakcjonującej mnie odpowiedzi na moje pytanie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
usuń go ze swoich znajomych:D:D:D A serio; nie potrafisz pic, NIE PIJ żenujący topic. A z komórką z telefonem, co robisz , jak pijesz, żeby do kogos" przypadkiem nie zadzwonic i go nie objechać? wyrzucasz smartfon przez okno??;)pfff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×