Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Bóg, honor i ojczyzna. Czy są jeszcze osoby które mają to jako motto zyciowe?

Polecane posty

Gość gość

Bóg, honor i ojczyzna. Czy są jeszcze osoby które mają to jako motto zyciowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam takie motto. Polacy. Chrześcijanie. Jesteśmy wspaniałym narodem. Mieszkamy w Kraju nad Wisłą. Mamy Patriotyczny rząd, który dba o nasze interesy. Całe życie czekałem na taki rząd. Mamy także wspaniałego Prezydenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są. W Arabii Saudyjskiej. I kilku w Maroko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lewus2
To ja się odniosę do tych trzech słów Bóg- Jestem ateista więc odpada Honor- zależy o jaki ci chodzi, honor zależy od kultury i wyznawanych wartości jeśli ma to być szacunek dla drugiego człowieka nie znęcanie się nad słabszymi to jestem na tak, jeśli ma to być kodeks honorowy samurajów czyli chara kiri w razie porażki to raczej nie. Ojczyzna- szacunek do ojczyzny powinien charakteryzować każdego polaka bez względu na poglądy polityczne ale pewnie tobie chodzi o to ze prawdziwy patriota głosuje na PIS albo Grzegorza Brauna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W oryginale nie było boga. Tylko honor i ojczyzna. Niestety pseudopatrioci z nacjonalistycznych organizacji jak ONR, MW i reszta zrobila z patriotyzmu swoją dziwkę i obrzydziła go Polakom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Boga nie wierzę, a swojej ojczyzny zaczynam się wstydzić. Zostaje mi tylko honor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybym miał homor, to musiałbym zaje/bać wszystkich chamów i qrwy w tym kraju. I sam w nim mieszkać. Ojczyzna? - wstyd tak nazywać ten kraj qrwy, złodzieja i ognistej wody. Pozostaje... Bóg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie Bóg jest najważniejszy. Ojczyzna jest w tak opłakanym stanie, że potrzeba chyba cudu, żeby coś się zmieniło. Polacy sami siebie niszczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Honor i ojczyzna jak najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś - a ty z klanu qrew czy złodziei?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a rodzina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojczyzna przypomina mi zdegenerowaną pijaczkę. Kocham, ale to trudna miłość. Polska zmieniła się po wojnie na gorsze. Wieśniactwo zalało miasta i mamy społeczeństwo pełne buraków i prostaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, ja nie z nizin siedzących na Kafe tak jak ty prostaczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś - chcesz powiedzieć że spuciłoś sie z wyżyn na plebejskie cafe? Po co? Żeby zrobić z siebie pośmiewisko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No, wpadam tu co jakiś czas aby pośmiać się z przegrywow o jakich nie miałem pojęcia, że tacy istnieją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszytkie lustra se potłukłeś? Tłuku ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie se tylko sobie zresztą co można wymagać od przegrywow z forum dla normalnych inaczej Haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha, czyli potłukłeś. Tylko nie se ale sobie. Rozumiem. Swoją drogą to musisz mieć niewymownego ryja - że aż taka rozpacz i desperacja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lewus2 dziś Ojczyzna- .....ale pewnie tobie chodzi o to ze prawdziwy patriota głosuje na PIS albo Grzegorza Brauna. xxxxxxx Śmieszne jest to, że niby wiesz o co mi chodziło i jako "lewak" juz narzucasz wniosek, że patriota głosuje na pis. To naprawde śmieszne jakie masz ograniczone myślenie, że Pis to partia patriotyczna i jedyna prawicowa. No i spudłowałes w 100% bo w temacie nie ma nic o PiSie, partiach i nie o to pytam . A ojczyznę uważam za ojczyznę, bez względu na to kto nią rządzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie jestem zrozpaczony poziomem ludzi jak obserwuje kto tu siedzi rozpacz w pełnym tego słowa znaczeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I dlatego SOBIE potłukłeś wszystkie lustra na chacie? Nie lepiej wypier/dalac z forum w podskokach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ...Śmieszne jest to, że niby wiesz o co mi chodziło i jako "lewak" juz narzucasz wniosek, że patriota głosuje na pis... x Dlaczego każdy piszący na kafe narodowiec****isior musi być debilem :( ? Jak komuś nie podoba się profanowanie znaczenia słów Bóg, honor i ojczyzna przez wyznawców niewyrośniętego z kotem, to od razu pisowski debil nazywa go lewakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawie pół życia jestem jestem imigrantką, a w boga nie wierzę, tylko honor został :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to moje wartosci

Ja pozostałam wierna tym wartościom,kocham Boga Polskę jestem i byłam honorowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 godziny temu, Gość to moje wartosci napisał:

Ja pozostałam wierna tym wartościom,kocham Boga Polskę jestem i byłam honorowa

Boga nie ma a za kraj trzeba się wstydzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×