Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Bóg istnieje a ateisci

Polecane posty

Gość gość

to debile. Tak slyszalem. Zgadzacie sie z tym ? Ateisci maja ograniczone pojmowanie swiata i wszystkiego co sie dzieje dlatego wiara to dla nich abstrakcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli istnieje Bóg, to nic go nie usprawiedliwa, że mnóstwo ludzi cierpi tak naprawdę za nic. Tylko proszę cię, nie wyjedź mi tutaj o szatanie i i tych podobnych bzdurach, bo znam te historyki i anegdotki bardzo dobrze. Dla mnie Bóg to k***s po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
glupoty gadasz. Nie znasz sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie sa odpowiedzialni za cale zlo na tym swiecie a nie Bog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Ateisci maja ograniczone pojmowanie swiata i wszystkiego co sie dzieje dlatego wiara to dla nich abstrakcja " x Tak raczej należałoby napisać o wierzących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli istnieje Bóg, to nic go nie usprawiedliwa, że mnóstwo ludzi cierpi tak naprawdę za nic. x Ale to cierpią przez innych ludzi ,albo na własne życzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Tak raczej należałoby napisać o wierzących. " xxx Niby dlaczego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ateista wyobraża sobie boga jako dziadka z długa biała broda siedzącego na tronie na chmurce w niebie to się nie dziwie ze nie wierzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Choćby dlatego, że wiara wyklucza logiczne rozumowanie. I to raczej wierzący mają ograniczone pojmowanie świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
glupoty gadasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiara nie wyklucza logicznego rozumowania. Jestes debilem. Sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Choćby dlatego, że wiara wyklucza logiczne rozumowanie. x Możesz podać jakiś konkretny przykład?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ateiści wierza np ze życie powstało z nieożywionej materii czyli ze pochodzimy od skały :o ( z prochu powstales ...?) jak dotąd żaden naukowiec mimo wielu lat badan i eksperymentów nie jest w stanie udowodnic jednoznacznie tej naukowej tezy :) i kto tu w bajki wierzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie sa odpowiedzialni za cale zlo na tym swiecie a nie Bog X no sory ale dla mnie to jest niepowazne-za zlo odpowiada czlowiek ale juz za dobro bóg tak?? Sami zobaczcie ze to głupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie podam konkretnego przykładu, ale napisz mi jakim cudem dorosły, rozumny człowiek wierzy w coś, czego nikt nie jest w stanie udowodnić? Na czym opiera się ta wiara? Nauka i rozum z wiarą mają nie po drodze, po prostu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od dobra od człowieka to przecież człowiek :o no czego ty nie rozumiesz,juz nie wiesz czego się czepic? Boskie dobro to Boskie ,a ludzkie to ludzkie ,proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za dobro tez odpowiedzialni sa ludzie. Bog dal ludziom wolna wole wiec wybieraja zlo lub dobro. Proste i logiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jetem ateistką ale pierwszy raz słyszę o jakies skale! Bredzisz człowieku! A jakie są dowody na istnienie boga? I nie przytaczaj tylko wersów z biblii i tego co ludzie gadaja (skoro napisalaś teorie o skale :-) ) Przyklady Udowodnione naukowo proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwierz mi ze wiezysz w więcej rzeczy których nikt nie potrafi udowodnić ani wytłumaczyć niż przeciętny wierzący :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajna dyskusja sie rozwija ale niektore komentarze dowodza ze jednak ateisci to bezmozgie istoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To musisz być ateistaka starej daty skoro o teorii ewolucji nie slyszales i jakoby życie powstało z kalozy poprzez przypadkowe (LOL) połączenie się pierwiastków skutkujace powstaniem pierwszych białek z których składa się każda najprostsza komorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to znaczy ze za wojny,zabijanie znecanie sie i bicie tez odpowiada i czlowiek i wasz bog tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Za dobro tez odpowiedzialni sa ludzie. Bog dal ludziom wolna wole wiec wybieraja zlo lub dobro. Proste i logiczne " x Akurat kwestia "dobra" i "zła" nie ma nic wspólnego z żadnym bóstwem, czy religiami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie obrazajmy się nawzajem bo żadnych z tego profitów żadna strona mieć nie będzie po za tym to nie po pozemu ;) Byłam zatwardziala ateistów i uważam ze absolutnie bezsensowne jest przekonywania ich :) albo sami zapragna poczuć sobą Boga,albo i nie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiara w Boga i dowod na jego istnienie ? Wy chyba nie rozumiecie tego o czym piszecie. I jak tu was nie nazwac debilami. Istnienie Boga nigdy nie zostanie udowodnione. To jest i bedzie kwestia wiary i tyle. Niby proste ale jednak wielu ateistow ma problem ze zrozumieniem tego. Zal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o teorii ewolucji slyszalam i jestem mlodsza niz ty :-) ale nie slyszalam twojej teorii o skale:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bożemu*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak, taki wierzący/wierząca, ale już nazywanie innych debilami problemu nie stanowi. Będziesz się smażyć w piekle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale "debil" w tym przypadku nie bylo obrazliwe. Ja tylko stwierdzilem fakt. To tak samo jak powiedziec o kims ze jest smieszny, madry, glupi, ladny, brzydki itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to nie slyszalas o skale? To nie wiesz co współczesna nauka mówi o powstaniu życia? Kiedyś uslyszalam taka metaforę : dwa komputery klucz się czy istnieje człowiek ,bo nie widziały ani czuły go nigdy :) no ale ktoś przecierz je stworzyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×