Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość obawiająca się

BOJĘ SIĘ... jego

Polecane posty

Gość obawiająca się

Kilka miesięcy temu poznałam na jednym z portali internetowych pewnego chłopaka (26 lat), a właściwie to on się pierwszy do mnie odezwał. Już przy pierwszej rozmowie chciał koniecznie bym przesłała jemu moje zdjęcie, powiedziałam OK ale na tzw. wymiankę. On się jednak na to nie zgodził, powiedział że na komputerze swojego zdjęcia nie ma, więc ja na to, że w takim razie ja też jemu nie wyślę, co mu się nie spodobało. Pisaliśmy jeden, drugi, trzeci raz i z każdą rozmową zmieniałam o nim zdanie, na niekorzystne. Okazał się beztroskim chłopakiem, któremu w głowie siedziała tylko dobra zabawa, nie była to osoba "odpowiednia" dla mnie. Potem ja urwałam kontakt z dnia na dzień, wiem że powinnam to zakończyć w inny sposób ale stało się. On po tym pisał do mnie często, dopytywał się co jest, czemu się nie odzywam itp., ale ja pozostawiłam to bez odpowiedzi. Teraz od ponad 5 miesięcy mam kochanego chłopaka, o tamtym już dawno zapomniałam, ale on niestety o mnie nie. Przypomniał mi o sobie jakieś 3 tygodnie temu. Ma mój numer gg i przysyła mi bardzo obrzydliwe wręcz wiadomości, a co więcej on mi poprostu grozi, konkretnie gwałtem :(. Twierdzi że przez ten czas zdobył moje namiary i mam czuwać, bo w każdej chwili ktoś mnie może dopaść i zrobić mi krzywdę. Pisze do mnie średnio co drugi dzień, ja staram się tym wcale nie przejmować ale widząc to co pisze, niestety nie umiem, idąc gdziekolwiek cały czas obawiam się że coś mi jednak grozi, a jak widzę idącego chłopaka czy mężczyznę to od razu przyspieszam. Wyzywa mnie (przepraszam za słowa) od kurew, suk, dających dupy każdemu, a przecież tak naprawdę on mnie wcale nie zna, nic o mnie nie wie. Nie wiem czy to jakiś psychopata czy kto, ale bardzo się boję. Nawet jak on tylko zmyśla i chce mnie nastraszyć, to wbudza u mnie przerażenie. Nie wiem co mam robić...? :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagoo
hmmm moze zmien na poczatek numer gg...a to koles z twojego miasta??wiesz poza tym to co on robi jest karalne...jesli sie obawiasz ze moze cos ci zrobic to moze idz do odpowioednich organów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obawiająca się
Tak, on jest z mojego miasta, niestety. Wiem że to co on robi jest karalne. Przez chwilkę nawet, już na samym poczatku, pojawiła się w mojej głowie myśl by na niego donieść odpowiednim osobom, ale zaraz minęła. Nie traktowałam jego zachowania zbyt poważnie, myślałam "bawi sie" i gra na moich emocjach i tyle, bo przecież nie ma moich danych itp. Do dzisiaj... Jak się poznaliśmy to pytał się co robię na codzień, powiedziałam że studiuję, on spytał co, a ja głupia, nie obawiająca się niczego, nie robiłam z tego tajemnicy i powiedziałam. A on mi dzisiaj napisał, że był u mnie na uczelni, odnalazł mnie na wywieszonej w gablocie liście studentów, normalnie aż mi się słabo zrobiło, to jakis horror. Obawiam się, że nie zmyśla, ten kierunek w moim mieście studiuje zaledwie 30 osób (jest to nowy kier.), zna moje imię, a na roku jest tylko jedna ....., więc bez problemu mógł mnie odszukać. Twierdzi że zna już moje nazwisko i teraz już wiem że to nie jest zabawa. Jak pomyślę, że może się dzisiaj mijaliśmy ma korytarzu to aż mi się płakać chce. On ma chyba coś z głową...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze się dziwie
takim laskom jak ty. Tu się żalą jak to facet je nagabuje złymi wiadomosciami i grozi, jak bardzo to one się boją i jak są biedne, a z drugiej strony nasuwa się pytanie jak można nie wykonać tak prostej i elementarnej czynności jaką jest zmiana numeru GG i adresu e-mail ??? Jak po prostu tego nie kumam! Facet nie ma na Ciebie żadnych innych namiarów oprócz tych dwóch. Wystarczy zmienić je i całkowicie urwać w ten sposób kontakt. No chyba że jesteś jakąś neurotyczką i Ci się to zwyczajnie podoba! No sorry ale tak by z twojego postepowania wynikało. Poza tym powinnaś sobie wpoić do głowy, że dla wszystkich nowopoznanych osobników z czata powinno się otwierać zupełnie oddzielny, nowy numer GG!! A to właśnie dlatego, że na czacie tylko jeden osobnik na kilkadziesiąt jest normalny. W większości są to napaleni psychole, którzy wyżywają się na czacie ile wlezie ujawniając swoje ukrywane na co dzień szczeniackie fantazje seksualne. W realnym życiu nie mogą sobie na to pozwolić bo strach im dupe ściska. A to co robią potem ze zdjęciami poznanych tam naiwnych dziewczyn to lepiej tego nie wiedzieć... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala mala..
sluchaj, zrób tak: powiedz ludziom na roku, ze taki koleś na Ciebie poluje...zeby nie mógł się spytać nikogo, kiedy jesteś..ale wtedy niestety staniesz się sławna a najlepiej niech ktoś się z nim umówi i go postraszy..moze masz jakiegos kolegę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze się dziwie
no to jak Cię odszukał na liście no to sorry. Zwyzywałabym kolesia i zaczęla grozić, że doniosę na policję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mysle, ze to nie ma na co czekac. jesli rzeczywiscie facet nie robi sobie jaj to niestety mozesz byc w niebezpieczenstwie, lepiej dmuchac na zime. idz na policje. mowie zupelnie powaznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jimbo
donieś na policję, słyszałem kilka miesięcy temu, że policja postawiła komuś zarzuty za grożenie przez gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze się dziwie
zmień numer i e-mail!!!!!!!!!!! Przynajmniej nie bedziesz odczytywać tych debilizmów. Naprawde dziwne że tego jeszcze nie zrobiłaś! Albo zablokuj wiadomości od niego i nigdy nie odczytuj. Wkręca cię koleś i sie podnieca że moze wzbudzic u kogoś strach. Równie dobrze to moze byc jakiś szczyl ktory naoglądał sie za dużo filmów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli koles bedzie bardzo chcial to sie wszystkiego o tobie dowie z adresem na czele. Kiedys, kiedys... zaczepilam jakiegos chlopaka na GG. Zupelnie nieznajomy, dowolny numer. Po 20 minutach rozmowy koles nagle zaczal mi pisac moje dane!! Adres- ulica, numer domu, mieszkania, telefon domowy... Wszystko sie da...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obawiająca się
"zawsze się dziwie" dzięki za sorry, bo jak już zauważyłeś posądziłeś mnie niesłusznie. Nie jestem jakąż neurotyczką i nie sprawia mi to przyjemności. A co do nowego numeru gg dla nowo poznanych osobników to pewnie że taki mam. Jeden mam dla znajomych a drugi dla poznanych kiedyś chłopaków z którymi do dzisiaj utrzymuję kontakt, bo są normalnymi ludźmi, zwykłymi chłopakami. Dlatego tego drugiego numery nie skasowałam i bardzo dobrze, bo chociaż jetem świadoma i zorientowana w tym co się dzieje. Tak, jutro biorę ludzi z roku na rozmowę i mówie co i jak, choć mi strasznie głupio sie do czegoś takiego przyznać, jest mi wstyd, jestem naprawdę porządną dziewczyną. Nigdy więcej internetowych znajomości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obawiajaca sie.. idz na policje... jak ktos napisal wyzej... LEPIEJ DMUCHAC NA ZIMNE... skad wiesz, ze ON juz nie wie jak wygladasz?? skad wiesz, ze Cie nie namiezyl i sledzac Cie nie wie gdzie mieszkasz... zglos to na policje i to jak najszybciej!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala mala...
jesli masz tam znajomego portiera (studenci często sie dobrze znają z portierami) to tez moze mu powiedz..kurcze..ale wtedy to będziesz juz slynna na maxa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obawiająca się
A co to da że jego np. zalokuję czy usunę z listy, nic, prócz tego że ja tych świństw nie będę widziała. Ja jednak chcę mieć możliwośc kontrolowania tego co on wypisuje. Ale on nawet nie wiem, czy to w ogóle do mnie dochodzi, czy ja to czytam, bo pozostawiam to bez odpowiedzi, poprostu jemu nie odpisuję, choć już nie raz mnie korciło by mu nieźle nawsadzać i go zbluzgać, Wiem jednak, że to sprawy nie poprawi, więc milczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już Ci tyle osób napisało
a do Ciebie nie dociera. Idź na policję. Nic to nie kosztje a oni wezwą go, pogadają i wytłumaczą jak krowie na rowie, że takie "zabawy" na gg są niedozwolone. Będzie wiedział, że jeśli coś Ci się stanie, to będzie pierwszym podejrzanym więc nie odważy Ci się nic zrobić (jeśli rzeczywiście miał jakieś złe zamiary wobec Ciebie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyno nie wachaj się iść na policję, napewno potraktują cię poważne, groźby sa karalne, także takie na gadu-gadu. Oni ustalą id komputera i po nitce do kłębka trafią na niego.Będzie dobrze, ale zajmij sie tym bo to naprawdę moze być jakiś świr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PurePurple
Jeśli mu ich nie podałaś, i nie jest przypadkiem jakimś zaawansowanym informatykiem (lub nie ma znajomości u twojego dostawcy internetowego), to praktycznie nie ma szans, żeby miał Twoje namiary. Pieprzy bzdury. Jak się problem będzie utrzymywać, to można pomyśleć o zgłoszeniu tego na policję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×