Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

boje sie szykuja sie na wojne moj facet dostal wezwanie na komisje wojskowa

Polecane posty

Gość gość

W pracy chlopaki tez dostali dodatkowo kto ma auto terenowe musi to zglosic. Po co to robia napewno szykuja sie na wojne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem czy potrzebne jest nam tyle ziemi aż po Ural

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po chuj on się będzie stawiał ??? Co ten popierdolony kraj mu dal ?? Ja nawet palcem nie kiwnę za ten kraj, za tą niby "darmową służbę zdrowia" co w konstytucji jest napisane, że każdy obywatel ma prawo do bezpłatnej opieki medycznej , niby równouprawnienie, ale tacy górnicy, rolnicy mają przywileje , dożynki barbórki . Czym oni są różnią od zwykłego robotnika ?? Tym, że robotnik nie ma żadnych przywilejów i musi zapierdalać na tą bandę darmozjadów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wojna jest NIEUNIKNIONA od dłuższego już czasu obserwuję jak społeczeństow jest z nią oswajane. Nie ma dnia bez artykułów w prasie, programów w tv. Dokładnie jak było w latach '30. I dokładnie tak samo propaganda polskiej potęgi militarnej. Ja w tym wszystkim mam tylko nadzieję, że ukatrupią mnie szybko, bezboleśnie i na początku. A jako że mam kat. A to mnie na bank powołają. Jedyna nadzieja, to to że przenieśli mnie do rezerwy ze stopniem podporucznika, więc może nie będę takim totalnym mięsem armatnim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie wstawienie sie jest obowiazkowe. Czy w waszym otoczeniu tez ktos dostal wezwanie? Nie wydaje sie wam to podejzane oni szykuja nas na wojne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dostał wezwanie na komisję wojskową czy ćwiczenia ?? Bo jak na ćwiczenia to normalne co roku wojsko powołuj rezerwistów na ćwiczenia . Nie histeryzujcie już tą wojną :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie na cwiczenia normalnie na komisje czy zdolny jest do wojska. Facet u mnie w pracy 47 lat tez dostal wezwanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bujasz i siejesz panike. Po co? Z moich blizszych i dalszych znajomych, w sile wieku, nikt nie dostal. Z pracy tez. Z Rachunku prawdopodobienstwa wynika, ze w przypadku mobilizacji to niemozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty k***a wiesz co to są przecinki? Co to za zdanie przyj****e - Nie na cwiczenia normalnie na komisje czy zdolny jest do wojska. Jak niby to zrozumieć? Na ćwiczenia, na komisję, czy na co w końcu? Komisja orzeka czy się delikwent nadaje, to po co dopisek o zdolności. HAHAHAHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzucam klątwę na wszystkich którzy w jakikolwiek sposób dążą do wojny. Niech wszystkie korzyści jakich sie spodziewacie, zamienią się wam w komórki rakowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie sieje zametu mowie prawde zreszta teraz nawet artykul znalazlam i pisza ze do konca kwietnia maja wezwac kazdego na ta komisje. Po do co mialabym zmyslac ja sie boje bo to juz wyglada na jawne przygotowywanie sie do wojny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie przygotowanie do wojny daj spokój ... Za komuny przez 45 lat też straszyli wojną. Nie siej fermentu Rosja nigdy nie zaatakuje kraje NATO, bo inaczej wybuchnie 3 WŚ a Rosja nie ma żadnych szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne wejdz sobie na pierwszy lepszy portal i poczytaj sobie juz wszedzie sie o tym mowi. Juz nawet nasi politycy tego nie kryja ze grozi nam atak ze strony rosyjskiej a ruskie nato sie nie boja bo wiedza ze nikt nam z pomoca nie ruszy. Nikt nie kiwnie palcem taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
natowskie sojusze są dokładnie tyle samo warte co sojusze, które miała II RP. I dokładnie taki sam będzie ich efekt, czyli żaden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdyby Rosja chciała zaatakować kraj***ałtyckie to dawno by to zrobiła. Media, Politycy tylko straszą, bo taki jest ich cel zastraszonym społeczeństwem łatwiej kontrolować. A kto tu człowieku będzie walczył. Poczytaj sobie komentarze na forach i zobaczysz ile Polaków ma ten kraj tak naprawdę w d***e z 90% na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To na sile zmusza zeby walczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje Matrixowi za Smoleńsk, za Katyń także dziękuje za inne wielotysięczne mordy na polakach dziękuje bo Polacy to w połowie tępy naród i tej większej połowy należy się pozbyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Platfusy wyślą mnie na wojnę a sami będą kraść publiczne pieniądze za moimi plecami, niedoczekanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może i c***a warte są te NATO'wskie sojusze. Skończcie już te farmazony pisac, że wojna idzie. Jak była wojna w Gruzji lub w byłej Jugosławii w latach 90 też każdy się bał i myślał, że III WŚ idzie. Rosja odzyska swoje tereny, które dała Ukrainie w zamian za wywiązanie się z paru spraw i tyle nie będzie żadnej wojny -.- Gdyby Putin chciał wojny to ruskie już dawno byliby przy naszej wschodniej granicy, ale tego nie zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś To na sile zmusza zeby walczyc. xxx kto mnie zmusi ?? Kapelani wojskowi, urzędasy , pierdyliard generałów ?? Nie bądź śmieszna, Sram na ten kraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Putin boi się NATO? Nie rozsmieszaj :) pamiętaj ze jak tylko się cos konkretnego zacznie do akcji rusza Chiny,Korea pn. Iran,Syria, i jeszcze kilku innych graczy chcących cos ugrać przy okazji, NATO to pic na wodę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha i jeszcze isis chętnie skorzysta na tym zamieszaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patr1ota
BĘDĘ WALCZYŁ ZA MÓJ KRAJ !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha żadnej wojny nie będzie :) a jeśli nawet ci debile co nami rządzą doprowadzą do wojny to NIKT nie pojdzie walczyć, bo nie ma o co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już to widzę: Wszystkie agencję pracy za granicą będą na maxa oblężone każdy będzie chciał wyjechać w przeciągu max. 3 tygodni aby tylko nie zginąć na wojnie z ruskimi!! radzę ci to samo szukaj agencji która proponuję pracę na już i to na 2 miechy a potem Czerwony Krzyż za granicą i jedziesz dalej :D!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto niby będzie w tej wojnie walczył? Patriotów fanatykow jest coraz mniej i dobrze, robią ludziom sieczkę z mózgu i wmawia się im, że mają ginąć za swój kraj. G****o prawda, dla ojczyzny się żyje a nie umiera. Mam nadzieję, że nikt d**y nie ruszy i nie będzie walczył pod dyktando Putina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba na głowę upadłeś jak tu ruskie wejdą nie będą mieli litości dla nikogo. Dla nich to już Zachód, ciągle obowiązuję stalinowska mentalność że za Bugiem mogą robić co chcą!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdwadad
ja jestem kobieta ale nie wyrazam zgody aby moj dziadek, brat, synowie i przyjaciele szli umierac za ten gowniany kraj ktory moduje mnie codzinnie i upodala i upokarza, przy pierwszej okazji caly nasz rzad s*******i za granice a my bedzie zdychac w imie ich honoru a po wszystkim kiedy kazda z nas bedzie zgwlacona a nasi faceci zabici lub bez rak i nog taki s******l polityk wroci z bezpiecznego zachodu dostanie sobie medal i bedzie pozowac na ptariotyczny rzad , p*****le to, nie bede ginac i sie poswiecach dla tego z***banego syfiastego kraju i nikt z polskich mezczyzn tez nie powinien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra niech ktoś poda powód dla którego "ruskie" miały by zająć Polskę, jaka z tego korzyść? Przecież "Unia" juz nas ograbila prawie ze wszystkiego ps. zobaczcie sobie dług publiczny "USrA"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×