Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość singielka88

Boje sie wojny, ale nie mam meza, kto mnie obroni?

Polecane posty

Gość singielka88

Ja nie mam kogos kto by mnie obronil w razie wojny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
popuscisz szpary ruskim to cie nie zabiją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zartuj tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie martw się, tylko przygotuj. Ja na pewno nie dam się ruskowi tknąć, a jeżeli juz, to zabiorę go ze sobą w zaswiaty....Idż na kurs samoobrony, zapisz się do kola strzeleckiego, poszukaj w necie, jak unieszkodliwić napastnika "byle czym", ołówkiem w oko, domestosem w twarz itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo kroczem w jądra ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, juz to widze jak wchodzi rusek ze spluwa a ja z domestosem lub olowkiem na niego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie ! Zresztą oni z reguły - w kilku ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Boje sie wojny, ale nie mam meza, kto mnie obroni?<<< Wpadnij do mnie i wysprzątaj mi chałupę, to w zamian będę Cię bronił przed ruskim wojskiem :D :D :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc wyzej umowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>gosc wyzej umowa<<< Obiecanki cacanki, a kurz stoi jak stał :D :D :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:45 dokładnie tak jak piszesz ja tam się wojny boję ale jak by tak było już bez wyjścia, to skoczę do gardła i przegryzę jak już mnie będzie dobijał, nie poddam sie tak za darmo, a wcześniej to jak partyzant krwi ile będę mogła to upuszczę swołoczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Załatw sobie jakąś kryjówkę i cyjanek w tabletkach. Lepiej popełnić samobojstwo niz dac sie zg****ic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Współczuję Wam wiary w bzdury, przekazywane przez media. Tu chodzi tylko o to, byście nie narzekali, gdy Polska zamiast kupić leki dla szpitali, wyda te pieniądze na nikomu niepotrzebne rakiety itp. W końcu musimy wspomóc, sypiącą się gospodarkę, wielkiego brata :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ruscy nie chcą wschodniej Ukrainy a wy się sracie o Polskę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
g****o mnie to obchodzi kto co chce i co kombinują piszę tylko że W RAZIE wojny będę się bronić jak lwica a może na dokładkę jakiego kacapa ubiję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie ta chetna? ale wojny jeszcze nia ma, jak oglosza to wpadne migusiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może lepiej obciągnąć ruskowi niż sprzątać po misiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>gdzie ta chetna? ale wojny jeszcze nia ma, jak oglosza to wpadne migusiem<<< A nie chcesz przed tą "wojną" :D dzieci urodzić ? Bo potem będzie za późno :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:16 znakomite!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>może lepiej obciągnąć ruskowi niż sprzątać po misiu<<< Nie po misiu, ale U MISIA :). x Ja tam nikomu obciągać nie mam ochoty :D :D :D. A posprzątane mieszkanie wygląda lepiej :D :D :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ruskie kacapy w Polsce mieliby piekło z Polakami. Wg procedury MON na czas wojny Wojsko będzie rozdawało obywatelom broń z magazynów w liczbie 7 milionów sztuk. Kumacie? Siedem milionów karabinów i nie tylko, trafi w obieg przeciwko wrogowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem czy to dużo czy mało ale ja sobie swój pistolecik wcześniej kupię i na pewno jakiegoś zabiję zanim zabiją mnie,będę na swoim terenie i to daje mi przewagę w razie takiego spotkania oko w oko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Ruskie kacapy w Polsce mieliby piekło z Polakami. Wg procedury MON na czas wojny Wojsko będzie rozdawało obywatelom broń z magazynów w liczbie 7 milionów sztuk. Kumacie? Siedem milionów karabinów i nie tylko, trafi w obieg przeciwko wrogowi.<<< Marzyciel :D :D :D. x Nowe ruskie tanki popierniczają 80km/h W TERENIE. Innymi słowy: jak wjadą do nas rankiem, to wieczorem będą już walczyć z niemieckimi Leopardami :D. Te magazyny z bronią, to będą zajmować już oddziały tyłowe :D :D :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ruski to zawsze czymś popierniczają a na końcu bieda z nędzą jeśli ten temat założył szpieg ruski to wiedz, że resztę benzyny z auta wykorzystam na koktajl mołotowa a jak jeszcze zdołasz z tego czołgu wyleźć to cię kwasem obleję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>ruski to zawsze czymś popierniczają a na końcu bieda z nędzą jeśli ten temat założył szpieg ruski to wiedz, że resztę benzyny z auta wykorzystam na koktajl mołotowa a jak jeszcze zdołasz z tego czołgu wyleźć to cię kwasem obleję<<< Ja ruskim czołgiem nie jeżdżę, a Ty... ŚNISZ NA JAWIE :D :D :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj misio misio jakiś ty naiwny tyś mnie jeszcze w****ionej nie widział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ruskie czołgi mają słabe opancerzenie między 3 a 4 kołem po obu stronach, wystarczy wcelować rpg w tą przerwę i cały wewnętrzny magazyn pocisków efektownie wylatuje w powietrze razem z wierzą i załogą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Ruskie czołgi mają słabe opancerzenie między 3 a 4 kołem po obu stronach, wystarczy wcelować rpg w tą przerwę i cały wewnętrzny magazyn pocisków efektownie wylatuje w powietrze razem z wierzą i załogą<<< Oj dziecko :D, dziecko :D. Życie to nie jest gra na kompie. Niestety małolat tego nie pojmie :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Życie to nie jest gra na kompie. Niestety małolat tego nie pojmie x jasne, za to ty dosłownie wszystko pojmujesz co do słabych punktów opancerzenia ruskich czołgów akurat czytałem sprawozdania techniczne dotyczące balistyki, wynikało z nich że kadłuby są podatne na detonacje właśnie między 3 a 4 kołem, dlatego często na zdjęciach można zobaczyć zgliszcza ruskich czołgów z wieżami obok podwozia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×