Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Bole glowy

Polecane posty

Gość gość

Mam 16 lat i codzienne bole glowy. Problem zaczal sie o sierpnia 2014r.,kiedy zaczelam denerwowac sie pewna sytuacja -nic nie jadlam ,plakalam ,balam sie o zdrowie swoje i bliskich. I wlasnie od tego momentu zaczal sie codzienny bol glowy .Ten 'stan'trwal wiecej niz miesiac . Potem ogarnelam sie troche ,jednak bol nie zaprzestawal. Nastepnie znow pojawily sie nerwy -smierc b.bliskiej osoby . Z czasem zrozumialam ze tak musialo byc . Przestalam sie denerwowac -bole nie przeszly. Mialam 2 miesiace spokoju(luty marzec) moze mniej i w kwietni znow sie zaczely niespodziewanie. Bylam bardzo zdziwiona ze powrocily bo przexiez sie nie denerwowalam . Bylam u neurologa rtg zatok-ok,okulista-ok ,badanje krwi ok ,tylko stwierdzil alergie. Do tych bolow dochadza bole oczu a od niedawna(2dni temu dozedl bol szyi i 10cm w dol o szyi oraz bol ramion)powiem jeszcze ze jestem osoba wrazliwa i kazde slowa (nawet te nie prawdziwe)biore sobie gleboko do serca,laywo doprowadzic mnie do placzu. Boje sie bardzo ze to cos groznego. Czy ktos z was mial cos podobnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety ale twoje nerwy mogą być nieistotne i to coś może być poważnego choć nie musi powinnaś mieć zrobiony rezonans głowy jak zaczęłam czytać twoją wypowiedź moja pierwsza myśl była że to migrena czasem występuje przy nerwach i stresie i przy niej boli oko zazwyczaj jedna połowa głowy ale to co opisałaś o szyi to wyklucza raczej migrenę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy nie miałaś urazu kręgosłupa? bo to właśnie raczej to od niego ten ból będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rok temu podczas bilansu lekarz stwierdzil lekką skolioze kregoslupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idź na rezonans. Ja mam to samo co ty. Bardzo nie boli ale dziwne uczucie nad okiem i w glowie z lewej stronie taka jak by pustka ale nie przyjemny ból. Czasami są silne skurcze ale tylko przez 2-3 secundy. Jak z twoim snem ? Czujesz sie taka bez zycia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z zasypianiem nie mam problemu .Myśle,że gdy uprawiam jakiś sport jest troche lepiej. Ciągle jednak myśle ,ze to cos powaznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chcę straszyć ale z tego co się orientuje taki ból występuje przy urazach kręgosłupa i nowotworach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To może być coś poważnego... Jeśli cierpisz na chroniczne bóle głowy, to lepiej wybierz się do specjalisty. ja długi czas walczyłam z migreną i w końcu zdecydowałam się na leczenie u http://www.wyleczbol.pl/ . Na szczęscie udało mi się pozbyć problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×