Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lokiva

Bole glowy po wypiciu kawy -powazne? Ma ktos?

Polecane posty

Gość lokiva

Czesc, Czasem lubie sobie wypic kawe. Pije rozpuszczalna z jednej lyzeczki-zalewam woda do polowy i dodaje mleko. Prawie za kazdym razem dostaje bol glowy ktory nie moge zwalczyc i musze wziasc tabletke. Czy to moze cos byc powaznego? Czy sie tym przejmowac? Co to moze byc i od czego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz......
wiesz ja zawsze jak wypije kawe - a pilam tylko kilka razy w zyciu - wiec jak wypije kawe to zawsze dostaje biegunki od razu i bardzo boli mnie zolądek. to chyba tez nie jest normalna reakcja na kawe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez mi sie wydaje ze to sprawa cisnienia. Ja mam wrecz odwrotnie- boli mnie glowa jak kawy nie wypije :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeeeeeeeeetam
taka ilość kawy i na dokładkę z mlekiem nie może podnieść cisnienia przecież. To musi być jakaś inna przyczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może masz uczulenie na mleko
? ja zawsze po wypiciu mleka fatalnie sie czuję,mam tez po nim klopoty żolądowo-jelitowe:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiora
Witam! Jak dotąd pijałam po trzy kawy dziennie. Ogólnie niskie ciśnienie. Spadało nawet do 80/50 ale od jakiegoś czasu już po wypiciu drugiej kawy głowa zaczyna pękać. Boli przez kilka godzin. POtem przestaje, aż do wypicia kolejnej kawy. Jeżeli ppoprzestaję na jednej kawie, jest ok. Jasne, że najlepiej pić jedną kawę dziennie- tego nie piszcie- ale o czym to świadczy? Skoki ciśnienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
organizm nie toleruje kawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondies
odpowiedzieć na temat założony 6 lat temu? zastanawiające

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kawa wypłukuje minerały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×