Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Boże co za wstyd...Mój chłopak pracuje w markecie...

Polecane posty

Gość gość

a kłamał mi przez pół roku, że w biurze :( dzisiaj się wydało, moi rodzice parsknęli śmiechem, że ktoś taki ma być kandydatem na mojego męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze, troche wstyd, juz wolalabym, zeby mojego faceta utrzymaywali rodzice niz zeby pracowal na kasie. Na twoim miejscu zerwalabym z nim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszka z rodzicami, ale myślałam, że zbiera na swoje mieszkanie...teraz wiem, że nie uzbiera :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kłamstwo ma krótkei nogi. Ale kłamał bo chcial cie zaliczyc. I pewnie swoje osiagnal:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co?! zastanwocie sie co wy piszecie. chlopakowi bylo wstyd i przykro bylo mu mowic ze pracuje w firmie dajacej spoleczny obciach ale sami zobaczcie jak wielu jest bezrobotnych. ile osob nie ma pracy i nie ma nawet takiego statusu. ja wiem ze wam to sie marzy facet na bialym koniu, ale ludzie wzrastaja a wy przekreslacie czlowieka ze pracuje na kasie. byc moze ta wlasnie praca dostrzeze jakis blad w firmie, stworzy nowa i w ten wlasnie sposob razem z wami sie dorobi. mam nadzieje ze mnie opatrznosc uchowa przed kobietami materialistkami bo czasem ciezko was rozpoznac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no autorka pewnie jest lekarzem albo prawnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja gosc z 23.51.szkoda,ze nikt nie odczytal ironii. Zadna praca nie hanbi, a szczególnie w takich czasach w jakich zyjemy, a tym bardziej chcialam w komentarzu ukazac, ze powodem do wstydu moze byc siedzenie w domu i proszenie o kazda zlotowke rodzicow bedac droslym czlowiekiem, z lenistwa lub tez twierdzac, ze praca w marketach jest powodem do wstydu. Moziwe, ze ten chłopak ciągle czegos szuka, chce poprawic swoja sytuacje a jednocześnie zarabia akurat w takim miescu, ktorego autorka nie akceptuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
studiuję jeszcze, nieważne co...wiedziałam, że coś z nim jest nie tak, że wysławia się trochę jak...wieśniak, niby studia miał, ale jak go zapytałam o jakieś zagadnienie (niby kierunek pokrewny) to się tłumaczył, że nie pamięta, bo uczył się głównie na zaliczenia...nie chcę tłumoka i kłamczucha do tego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co wy ludzie przecież to prowokacja a jeśli nie to jedyną osobą, która powinna się wstydzić jest AUTORKA. Facet pracuje i co z tego,że w markecie? Ja znam absolwenta prawa, który w markecie dorabia.W dzisiejszych czasach nic nie jest pewne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorka za to pewnie zawód - córka. w przyszłości planowany awans na stanowisko "żona". Pochwal się pustaku gdzie pracujesz ty i rodzice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krytyk spoleczny
Masakra,laska jestes prozna jak hooj,myslusz ze zycie jest proste i kazdy ma po 10tys nsc i merola?wstyd to miec taka pojeba...laske jak ty,nadajesz sie do rzniecia i wypierdoooole...nia.nadajesz sie za kase bys wszystko zrobila prozniaku jebany.takie mam zdanie o tobie,zadna praca nie hanbi mendo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mi się podoba młody kasjer z mojego sklepu ,chciałabym go a on jest taki delikatny i nieśmiały,lecę na niego i to że na kasie to co mnie to obchodzi :-) ja jestem buntem i wolnością przeciwko wszystkiemu co gnuśne i obślizgłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jakiś przegraniec, olej go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, wstyd powinno być chłopakowi, że zainteresował się takim pustakiem, jak autorka tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupia gimbusiara się nudzi i sobie durny temat założyła 0/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×