Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Brak ochoty i sily napoznawanie i spotykanie sie z ludzmi

Polecane posty

Gość gość

Od jakiegos czasu wole byc sama.Siedziec sama w pokoju, nic nie mowic, nic nie robic, nie ruszac sie.Jestem w lozku, za oknem piekna pogoda,a ja w pokoju.Pracuje 3 razy w tygodniu do 2 nad ranem w pubie, codziennie obslugujemy naraz 300 osob (przychodza na imprezy a my dbamy o jedzenie, picie, czyszczenie stolow, ogolnie-obsluga gosci).Jest tam glosno, napiwki zadne, 5 do 10 euro za jeden dzien pracy w takich warunkach. Jestem zmeczona, zniechecona zyciem, mam wyksztacenie wyzsze, czuje ze przegrywam zycie...w seksie jestem daremna, nie mam orgazmu pochwowego, N IGDY nie potrafilam sie do konca rozluznic z zadnym partnerem, nie weiem co jest ze mna.... czy jest jakis ratunek dla mnie>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
potrzebujesz porządnego kopa!!! weź się w garść!!! znajdź lepszą pracę, zapisz się na jakieś zajęcia dodatkowe-taniec, fitness, kurs językowy. Wychodź z domu jak najczęściej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie rozluznilas sie z nikim bo moze zadnego nie kochalas i mu nie ufałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedys kochalam kogos, to bylo wiecej niz 5 lat temu.od tego czasu nie potrafie sie zakochac, sa rozne osobz ktore uwielbiam itd,ale jesli chodzi o uczucie milosci to nie, bardziej pociag fizyczny. jestem ladna, zgrabna, nic mi nie brakuje a tego jedynego znalezc nie moge. moze to to byl ten z ktorym juz nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×