Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

brak pieniedzy na leczenie trądziku

Polecane posty

Gość gość

Mam 20 lat nie stac mnie na wizyty u dermatologa i te wszystkie drogie maści. Sa jakies domowe sposoby? Po prostu straszę. Nawet makijaż juz nie chce tego zakryć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapisz się do poradni ginekologicznej do ginekologa( poradnia K). Normalnie na termin. Czas oczekiwania kilka dni. Na takie problemy są najlepsze tabletki antykoncepcyjne. Ja poszłam do gina i przepisała mi tabsy na trądzik. Jest o niebo lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kup sobie mydło dave 1/4 kremu naturalne myj się nim raz dziennie wieczorem w letniej wodzie, nie używaj żadnych kremów, rano tylko umyj się letnią wodą i nałóż podkład cera powinna się poprawić po jakiś 3-4 tygodniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biorę tabletki anty i nic nie dają. Juz 3 miesiące biorę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kup maść brevoxyl albo benzacne (10 zł w aptece) i dobry krem nawilżający (ziaja do cery suchej i atopowej - max 20 zł). na noc maść p-trądzikowa, na dzień krem nawilżajaćy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź do pracy na 3 dni masz tabletki na msc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracuje ale zarabiam grosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musisz brac antybiotyki po rposty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Efekty tabletek po pol roku widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to ja biorę 3 miesiące. A można cos jeszcze zrobić? Albo przynajmniej żeby te krosty byly mniej widoczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup olejek z drzewa herbacianego, wysuszy po ok.tygodniu, koszt ok.10zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W aptece się to kupuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migdałał
Brevoxyl, benzacne ... lepiej nie kupuj bo sobie jeszcze narobisz problemów. Serio!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Często przyczyną trądziku jest stres i przede wszystkim zła dieta.W internecie znajdziesz dietę i sposób żywienia aby sobie pomóc.Po drugie polecam Biotynę.Kosztują te tabletki około 5zł za miesięczną kurację i działają cuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brevoxyl, benzacne, również nie polecam. Stosowałam i jeden i drugi. Nie było poprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poproś lekarza rodzinnego o przepisanie Epiduo. Wystarczy Ci na parę miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie licz na to ze ci jakiś lekarz pomoże chyba że będzie już na emeryturze i zna bardzo stare sposoby na trądzik. Nowoczesna medycyna wydrenuje ci kieszeń do czysta a trądzik i tak zostanie. Po pierwsze zmień dietę, wszystko czego nie powinnaś jeść i pić znajdziesz na necie. Po drugie wszelkie kosmetyki tylko podrażniają, kup sobie naturalny sypki puder mineralny, ryżowy, punktowo stosuj olejek herbaciany. Zamiast sklepowego toniku myj twarz zieloną herbatą, szałwią, rumiankiem. Jedz codziennie siemie lniane, maseczki też mozesz z niego robić.Żadnego mydła kosmetycznego, tylko lecznicze np siarkowe. I pamiętaj że przyczyna jest wewnątrz, na zewnątrz tylko skutek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z doświadczenia powiem Ci omijaj szerokim łukiem brevoxyl i benzacne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psychodelirium_
2016.03.31 OTÓŻ TO. Dodam od siebie, że oprócz zmiany diety i nawyków żywieniowych warto pić herbatki ziołowe, na trądzik dobry jest bratek polny, można kupić w torebkach w każdej aptece. No i jest też kwestia psychologiczna - trzeba pozwolić sobie na tę "brzydotę" i spokojnie ją przeczekać, organizm w ten sposób manifestuje toksyny wewnątrz niego, jeżeli zaczniesz prawdziwe leczenie od środka to poprawa może trwać jakiś czas ale będzie stała o ile nie będziesz zaśmiecać ciała, i w tym czasie dobrze jest się uspokoić, nie drapać, nie wyciskać, wiadomo że to przeszkadza ale w ten sposób jeszcze rozprzestrzeniasz problemy skórne, przenosisz zarazki na palce, na inne części twarzy, ciała itd. To wszystko nie jest proste, bo wymaga dużo wysiłku i zmiany masy przyzwyczajeń ale wierz mi, że wyjdzie Ci na dobre nie tylko pod względem skóry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co komentujesz pytanie z rok temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:30 Archeolog wykopuje tematy sprzed roku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widocznie się natknął ;) Tak czy inaczej trzymaj się zdala od brevoxyl'u a o benzacne nawet nie wspomnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również odradzam wspomniane "leki". Masa nieporządanych skutków ubocznych i bardzo nikła skuteczność działania... Szkoda czasu i zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również odradzam. Strata kasy i zdrowia na te specyfiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosowałam wspomniane leki i jest to wielka strata czasu i pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na trądzik tylko zmiana diety bo przyczyną trądziku są zanieczyszczone jelita. Te wszystkie maści i antybiotyki to jest ściema, żeby wydrenować ci kieszeń. Ale o tym się milczy bo wtedy koncerny farma nie miałyby tylu pieniędzy. Musisz oczyścić ciało, przejść na dietę, najlepiej surowa dieta same owoce i warzywa i tak przez kilka tygodni, zobaczysz jak będziesz mieć ładną cerę. Najbardziej niszczy cerę: nabiał, pieczywo i słodycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem Ci omijaj szerokim łukiem brevoxyl i benzacne !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z poprzednikiem i dodam jeszcze aby unikać izotec. Wszystkie z tych leków zamiast pomóc to mogą zaszkodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosowałam Duac, Aknenormin oraz izotec żaden z tych leków mi nie pomógł. Trądzik wcale nie znikał a wręcz przeciwnie miałam go nawet trochę więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×