Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Brzydka gruba w oczach faceta

brak seksu przez 9 miesiecy powiedzial abym spojrzala w lustro.

Polecane posty

Gość Brzydka gruba w oczach faceta

Jestesmy ze soba ponad 2 lata,od 9 miesiecy seksu brak(poza 3-4 "numerkami").Probowalam sie dopytywac,nagabywac,rozmawiac,zachecac,kusic,itd.On zawsze zapewnial,ze jest przemeczony stresujaca praca,akurat tutaj nie klamal,bo mial bardzo trudny okres w pracy.I tak minelo te kilka miesiecy bez czulosci i seksu,zero inicjatywy z jego strony.Nie bylo zadnych przeszkod w prowadzeniu zycia seksualnego bo mieszkamy samodzielnie,mamy wolne weekendy.Kiedys kochalismy sie non stop,nawet po 5 razy dziennie. Wczoraj nie wytrzymalam i zrobilam awanture widzac go zasypiajacego setny raz na boku bez zadnej inicjatywy w moja strone.Po raz kolejny powiedzialam,ze bardzo mnie to boli i czy on zamierza byc moim facetem czy nadal bedziemy zyc jak wspollokatorzy pod jednym dachem.Zdenerwowal sie bardzo,zaczal wrzeszczec i po pewnym czasie powiedzial-popatrz w lustro i zobacz kto jest problemem... Czyli dal mi do zrozumienia,ze nie sypial ze mna z powodu mojego wygladu!Nie moge w to uwierzyc!!!Ja nie moge sie odpedzic od adoratorow,wszyscy(nawet kobiety) mowia mi,ze jestem piekna,niedawno zaczepila mnie mloda dziewczyna na ulicy i powiedziala,ze mam sliczne usta!Zrobilam operacje plastyczna nosa kilka lat temu,niedawno zdjelam aparat ortodontyczny i mam ladny usmiech,dlugie rzesy.Nie zebym uwarzala sie za pieknosc i Miss Swiata ale na pewno nie jestem odstraszajaca i obrzydliwa fizycznie.Kocham dbac o siebie,paznokcie,wlosy-zawsze wszystko schludne i czyste.Mam prawie 170 cm wzrostu i moja stala waga to ok.58-60 kg ale ostatnio troche przytylam(ok.5-7 kg) przez antykoncepcje(dla dobra wspolnego) ale staram sie to zrzucic.Mysle,ze on to mial na mysli mowiac abym spojrzala w lustro! Nie moge w to uwierzyc bo ja jak kocham to calym sercem,nie ma dla mnie znaczenia czy facet ma kilka kg wiecej czy lysine.Moj jest otyly,malo atrakcyjny,ma duzy brzuch ale nigdy w zyciu by mi nie przyszlo aby go krytykowac za to bo takim go poznalam i zaakceptowalam! Dodam,ze jest duzo starszy ode mnie czyli on ma mloda laske(do jego wieku) i atrakcyjna(bo za taka sie uwazam) a zrobil ze mnie najbrzydsza kobiete swiata z ktora uprawianie seksu jest obrzydiwe... Jestem zalamana,jak wczoraj uslyszalam te slowa to mnie zatkalo totalnie,zadnego placzu tylko niedowierzanie.Spotkalo mnie to drugi raz w zyciu,takie upokorzenie z powodu wygladu-bedac dzieckiem bylam grubawa i ojciec sie ze mnie wysmiewal(nadal dajac mi niezdrowe jedzenie),jako nastolatka wyroslam z dzieciecego tluszczyku ale ojciec stale mi "dowalal" az wpadlam w anoreksje.Potem z tego wyszlam ale cale zycie jestem nadwrazliwa na komentarze na temat mojego wygladu. W sumie to nie wiem dlaczego tu pisze,wiem co musze zrobic-rozstac sie.Po prostu jest mi bardzo przykro i musze sie wygadac.Nie potrzebuje faceta ktory mnie nie akceptuje z takiego powodu.A co gdybym byla w ciazy i moje cialo zmienilo sie jeszcze gorzej?Co gdybym miala raka i musialabym amputowac piersi?W zyciu nie moglabym liczyc na tego czlowieka.:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moze to on ma jakis problem tylko wstydzi/boi sie przyznac i powiedzial ci cos takiego jako wymowke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety masz racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurwa komu to sie chce czytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzucaj tego pseudo faceta w trybie natychmiastowym, a jeśli z takim chamem zostaniesz to współczuję tobie dalszego życia. Ja bym nie potrafiła już na takiego nawet splunąć. Szanuj się, na pewno jeszcze spotkasz kogoś, kto ciebie pokocha prawdziwie. Sytuacje w życiu są różne, niestety to kobiety przeważnie poświęcają siebie biorąc tabletki anty, zachodząc w ciąże itp. dlatego lepiej mieć normalnego, rozsądnego mężczyznę, a nie podróbkę faceta, który myśli, że całe życie będziesz jak na miarę krojona. Odejdź bo i tak cię zdradzi kiedyś, kiedy z biegiem lat się zmienisz. Nie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i tacy są meżczyźni. Jesteś tylko zapchaj dziurą w jego życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem czego sie dziwisz brał laskę ma grubaskę- 7 kilo to sporo faceci sa z kobietami tylko dla seksu, nic wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem ma inna jak facet nie chce sie bzykac to ma inna.sory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to się kończy jak kobieta wymaga od siebie wiele a nic od faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"faceci sa z kobietami tylko dla seksu, nic wiecej" x przeczytałeś ten temat, idioto? facet nie ma seksu przez 9 miechów a nadal z tą kobietą jest, dzieci też nie mają\. jakby był z nią tylko dla seksu to już dawno by odszedł. najlepsze jest to, że sam jest spasiony a przeszkadza mu to, że kobieta przytyła 7 kg, śmiechłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 170 i warzę 54 kg. Przy tym wzroście to wystarczająco. Szczupła nie jesteś więc facet miałby prawo być niezadowolonym gdyby sam miał normalną wagę. Nie jest fajnie jak partner nagle się zmienia ( nie zwalaj na anty. Tyjesz od jedzenia ). Sam jest gruby i w takiej sytuacji powinnaś go wyśmiać. No chyba, że on ma tylko delikatną nadwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba było mu powiedzieć - ty raczej tez dawno w lustro nie patrzałeś! skoro opas z niego. Popieram gościa powyżej. Kobiety za dużo wymagają od siebie a od facetów zero, byle by był

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja utylam 20 kg a on ciagle mi powtarza, ze jestem piekna (sama na siebie patrzec nie moge). Jak facet kocha, to 5 kg nie robi mu roznicy, a nawet przy 20 wciaz podnosi na duchu. Popatrz na zone P.Brosmana (agent 007) albo Barcisia, Malajkata albo Owsiaka. Kobiety naprawde kochane to dla faceta znacznie wiecej niz cialo. I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co bedzie jak dzieci siepojawia przytyjesz i co zostawi cie? ehhh to nie facet to swinia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brzydka gruba w oczach faceta
Dzieki za odpowiedzi. Nie zre jak krowa,jem bardzo malo i tylko super zdrowe produkty,nie robie smietnika z brzucha a zatrzymywanie wody przez tabletki mam stwierdzine przez lekarza.Jasne,ze Anja Rubik to nie jestem. Facet wazy 118 kg a wzrost niecale 180 cm,wiem bo sie wazyl przy mnie kilka miesiecy temu.Tez sporo przytyl od poczatku zwiazku bo rzucil palenie ale dla mnie nadal byl ok choc obiektywnie stwierdzam,ze to nie jest zaden mister.Nigdy mnie tacy nie krecili zreszta. Nie mialam zastrzezen do jego wygladu. Dla mnie to juz jest koniec,on mnie zabil emocjonalnie wczoraj i za zadne pieniadze nie pojde z nim do lozka.Najgorsze,ze wynajmujemy wspolnie mieszkanie,kilka dni temu oplacilam swoja polowe na przyszly miesiac,nie stac mnie na podwojny czynsz dlatego bede musiala "odmieszkac" ten wspolny prawie miesiac i w tym czasie czegos szukac. Naprawde nie dowierzam,ze tak uwaza,ze jestem nieatrakcyjna,jestem kilkanascie lat mlodsza i wygladam lepiej niz wiekszosc jego rowiesnic ale i tak mu nie pasuje.Do tego on nie jest Polakiem a kobiety z jego kraju sa uwazane za wyjatkowo brzydkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brzydka gruba w oczach faceta
*wazyl sie kilka dni temu a nie miesiecy-sorry za pomylke Do goscia z 14:45: Czy Wasze zycie seksualne sie zmienilo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jakos te napiecie rozladowywujesz :-) Masz dildo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Do tego on nie jest Polakiem a kobiety z jego kraju sa uwazane za wyjatkowo brzydkie." Haha czyli jest Niemcem? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rubik jest wychudzona więc to kiepski przykład. Mam budowę Iriny Shayk i uważam, że dodatkowe kilogramy przy tym wzroście są już nadprogramowe. Jesteś ode mnie niższa i przed antykoncepcją miałaś prawie 60 kg. Trochę samokrytycyzmu by się przydało. Tabletki można zmienić na inne jeśli Ci nie służą. Te 3 generacji mają mniej skutków ubocznych. Co nie zmienia faktu, że Twój facet to śmieszny burak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet wazy 118 kg a wzrost niecale 180 x To jest grubas. Ja mam 88kg przy 182cm i zacząłem zrzucać właśnie, bo kilka kg za dużo już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zostaw go, nie idzie sobie w cholere... To nie facet, to ciota i pajac, nie powinno sie wchodzic w relacje z takimi osobami. Skoro Cie kocha powinniscie rozmawiac szczerze a odpowiedz "popatrz w lustro" jest na poziomie faceta ktory nie ma w sobie za grosz wrazliwosci, chama i buraka. Cialo czlowieka zmienia sie przez cale zycie, nie bedzie tak ze zawsze bedziemy pieknie wygladaly...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes mloda, atrakcyjna, a wzielas sobie starego oblecha, w dodatku chama. Ja nie widze nic pozytywnego w waszej relacji, masz jeszcze szanse poznac przystojnego, mlodego chlopaka, ktory bedzie kochal cie szczerze. Twoj facet cie nie kocha, dlatego wszystko mu w tobie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo możliwe, że będziesz miała raka. Na KAŻDYM wywiadzie onkologicznym jedno z pierwszych pytań dotyczy zażywania środków antykocepcyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do goscia z 15.01 Nie wiem dlaczego sie tak uwzielas...Nie kazdemu pasuj***ardzo szczupla budowa i ja jestem taka osoba.Przeciez pisalam,ze mialam anoreksje jako nastolatka,potrafilam przez 2 tygodnie NIC nie jesc,zeszlam do 37 kg(przy tym samym wzroscie) wiec widzialam sie w wielu odmianach.I ja eygladam zle wazac 50 kg,moja optymalna waga to jest 55-58 kg inaczej mam kosci wszedzie na wierzchu i ostre rysy twarzy. Pisalam,ze mialam problem z ojcem,jakos sie udalo to pokonac i obiecalam sobie,ze bede wygladac tak jak ja sie czyje dobrze a nie jak jakikolwiek facet chce nie widziec! I masz babo placek-znowu mi sie taki trafil w moim zyciu...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra, najwazniejsze pytanie czy ostatecznie z nim sie rozstajesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bardzo szczupła tylko normalna. Nie rób z takiej pierdoły wielkiego problemu. Zmień faceta, tabletki, a później zacznij ćwiczyć. Albo nie ćwicz i niech zostanie tak jak jest tylko nie wmawiaj sobie, że to dobra waga bo będziesz wiecznie zdziwiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gruba brzydka w oczach faceta
Do goscia z 15.18 Teraz przejrzalam na oczy. Mysle,ze poszukiwalam ojcowskiego ciepla ktorego nigdy nie zaznalam bo moj ojciec byl przemocowcem i malo dobra od niego dostalam. Tak,dla mnie to koniec,pisalam przeciez,ze ja juz mu sie nago nigdy w zyciu nie pokaze.Nie ma sensu tego ciagnac,niech sobie szuka Miss Wszechswiata. Najgorsze bedzie to wspolne mieszkanie przez jakis czas ale poradze sobie,zawsze sobie radzilam ze wszystkim sama bo na pomoc rodziny nie moglam liczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostaw gnoja. Zobaczysz jak przyjadą prawdziwe problemy w życiu to cie oleje jak on już ma jakieś głupie waty . A Nie daj Boże jakiejś choroby itp. Uciekaj puki możesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brzydka gruba w oczach faceta
Jeszcze sobie teraz pomyslalam,ze napisze jako ciekawostke,ze jego siostra (dobre 100 kg zywej wagi,pelno zmarszczek(lata ostrego opalania) ma faceta mlodszego o 21 lat! A ze mnie zrobil takiego brzydala niewartego nawet przytulenia.:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×