Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Bronisław Komorowski

Polecane posty

Gość gość

Człowiek mafii. Widziałaś film w którym odkrywają rozmiary mafii, jaką jest nie istniejąca jedynie oficjalnie WSI zasilana z budżetu państwa? Wszystkie przetargi wygrywa i lwią część miliardy PLN zgarnia z tego tytułu, następnie wyprowadzają na CYPR potem do ROSJII Bronek ich największy przyjaciel. Mordują wszystkich wrogów którzy cokolwiek na nich mają od lat! Myślisz biedny polaczku że biedny jesteś ale nie wiesz dlaczego żyjesz w najdroższym państwie świata(najdroższe drogi i inwestycje) a dzieje sie tak dlatego że z twoich pieniążków trzeba zasilić tysiące ludzi którzy palcem nie kiwnęli ! Zasilasz polaczku mafię i wierzysz w kryzys! Widziałeś już te filmy na yt. ukazujące twą niewiedzę? Wysil się i znajdź! Zamiast myśleć o wyborach rozejrzyj się w jakim państwie żyjesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
https://www.youtube.com/watch?v=Oc_miSvXsFc Wiedziałeś o tym w ogóle Polaku? A powinieneś. Skoro nie wiesz o tym, nie wiesz również na kogo tak naprawdę głosujesz i w jakim żyjesz państwie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ŁAMIECIE CISZE WYBORCZĄ ! POST ZGŁOSZONY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spójrzcie w jak płytki sposób oceniacie swojego kandydata! A tutaj chodzi o wasze dzieci ! Nie rozumiecie że krajem rządzą złodzieje którzy wyprowadzają stąd pieniądze? To nie są Polacy! Dlaczego na nich głosujecie? Dlaczego oglądacie publiczną telewizję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaką ciszę wyborczą? To nie TVN tO PRYWATNA ROZMOWA NA PRYWATNYM FORUM! Tu cisza nie obowiązuje. To jest nasza ławka w parku i mamy prawo sobie rozmawiac o czym chcemy a ty nie zakłócaj wolnoiści słowa zdrajco wolności!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:01 Zdrajca! Służby specjalne od kilkudziesięciu lat niszczą ten kraj! Zmieniają tylko nazwy! A wy nie idąc na Kukiza podpisaliście zgodę na to! Tacy z Was DEBILE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wywieszamy kapusi
donosicieli też rozliczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NO tylko patrzeć jak powołają do życia nowe służby! One dziś nadal są-bo to są najbogatsi ludzi w kraju! Oni rządzą Ich są media ! Oni zawsze już będą! Nigdy nie uda Wam się od tego odciąć bo jesteście kompletnie niezorganizowani i macie złą wolę w sobie! Jesteście źli i zasłużyliście sobie na taki a nie inny los!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieję że za mojego zycia doczekam się czasów w których wyborcy PO I MAFII będą zdani na moją łaskę! Ja im pomogę - bo nie jestem tak obojętna na wszystko jak oni. Wyborcy PO to takie liberalne ale obojętne na cudzą krzywdę osoby! Ich nie obchodzi co się dzieje dookoła. Oglądają najgorsze telewizje czytają najgorsze gazety -marnują swój czas, nie szanują sami siebie. A najgorsze to że mają,, swoje" poglądy:( Znam tych ludzi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Próżno wam szukać informacji w telewizji i gazetach Ale skoro macie internet to to naprawdę nie jest trudne! Z palca nikt tego nie wyssał! Noie skupiajcie się na pierdołach skupcie się na rzeczach najważniejszych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Próżno wam szukać informacji w telewizji i gazetach Ale skoro macie internet to to naprawdę nie jest trudne! Z palca nikt tego nie wyssał! Noie skupiajcie się na pierdołach skupcie się na rzeczach najważniejszych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj udostępniłam tu link z wywiadem W. Sumlińskiego, zostałam zbluzgana i wyzwana od pisiorów. Wcale nie jestem zwolenniczką ani jednych ani drugich, ale wiem na kogo na pewno głosować nie wolno. Smutne, że ludziom nie zależy na naszym kraju, albo żyją w niewiedzy, albo czerpią zyski z takiej sytuacji, innego wytłumaczenia nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w poniedziałek rano chcę obudzić się w nowej Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ishido
ha ha ha,w poniedzałek rano szogun popełni sepuku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie są leniwi, nie chce im się wysłuchać 30-minutowego wywiadu, tak jak nie czytają postu, dłuższego niż przysłowiowe dwie linijki :( Wygodnictwo, obojętność, bo i tak nic nie zmienię. Ciekawe ilu jutro pójdzie do urn, bo pogoda nieciekawa... a jak będzie ciekawa, to szkoda iść, lepiej przy grillu postać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polską rządzi sitwa, w której złodziej chama oszustem pogania. Nęka biznes i gnoi najbardziej przedsiębiorczych Polaków, niczym w Układzie zamkniętym Ryszarda Bugajskiego. A jak już nadejdzie zawiniony przez nią kryzys, kupi wyborców bezmyślnie wydrukowanymi pieniędzmi, jak w schyłkowym socjalizmie To nieco tylko wyostrzony przekaz, jaki płynie z mediów prorządowych, antyrządowych i społecznościowych w związku z tzw. atmosferą taśmową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wojciech Sumlinski, ciekawy czlowiek, warto posluchac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
połowa polaków to idioci według greckiej definicji nawet bronek popełnił gafe podczas debaty chodzi o flage europy 12 gwiazd to dla niego 12 panstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:26 Ale wygrana Andrzeja, mimo iż zamknie drogę Komorowskiego do podejmowania najważniejszych decyzji w państwie, niestety nie zmieni tego że media będą antymafijne. Ludzie dalej będą kreowali swój światopogląd słuchając telewizyjnych bzdur i zaśmiecając swe umysły wyssanymi z palca informacjami. To będą 4lata niezadowolenia wykreowane przez media! Gdyby media należały do ludzi spoza mafii wyprowadzającej pieniądz do ROSJII to moglibyśmy odzyskać spokój ale tak to ludzie będą niezadowoleni bo tak im będzie się mówiło w TV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przykra jest ta obojętność ludzka i niewiedza. Dzięki temu taka klika może robić co się żyw nie podoba! Do swoich wyborców też szacunku nie mają, uważając ich za skrajnych debili żyjących nawet nie za te 6 tys. tylko mniej. Ale mają ubaw, że jeszcze mają poparcie. Przeciwników nienawidzą szczerze, no ale trudno się dziwić, bo każdy kto demaskuje złodzieja, morderce jest nieporządany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego ja od dobrych kilu lat nie mam telewizji! Nie zamierzam słuchać bzdur i jeszcze za to płacić! Słucham radia, głównie muzyki, a wiedzę czerpię z niezależnych źródeł (różnych) Dzięki Bogu mamy wolny (jeszcze) internet, bo i już do niego chcieli się dobrać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawda jest taka ze chocbys nie wiem jak chcial to nigdy tego o czym piszesz nie pokaza w tv, obrazac bronislawa tez nikt nie bedzie. no chyba ze beda inne rzady. a co do mediow to wczoraj nie moglam sluchac jak wychwalali bronislawa w tv, szczegolnie ta wielowieyska z gazety wyborczej jak jechala w tvp info na dude, przeciez kto ma mozg to wie czemu tak jest. mam zle przeczucia co do niedzieli. poza tym to o czym piszesz jest tylko w internecie do ktorego nie kazdy ma dostep, wiec ci ktorzy nie maja beda w wiekszosci glosowac na bronislawa, chociaz zetknelam sie z przypadkiem ktory ma dostep do internetu, ale chyba nie czytal na ten temat za wiele. poza tym vipy, biznesmeni, prezesi, kierownicy tez na komorowskiego, a dlaczego? bo duda by im zabral i dal biedniejszym, a komorowski jeszcze im dolozy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:41 Dobiorą się. Tajne plany sa takie by do 2020 roku było pozamiatane już! Polacy byli niepoważni że nie poszli na Kukiza Kukiza nawet Wojewódzki wspierał. To była próba wyciągnięcia ręki do otępiałego ludu ale lud -wiadomo:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie nie czytają takich sygnałów! Telewizja to ich okno na świat! Bogate żonki biznesmenów też mają wyje...ne na to i pójda na Bronia Mają swoje,,poglądy" na ten temat Ciekawe czy te poglądy ociekają krwią jak fakty których nie pokazują w tv? -Nie... One są czyste i pozbawione jakiejkolwiek logiki-bo jak masz pieniądze to nie musisz myśleć logicznie Nie musisz myśleć o innych ważne byś wspierał fundacje które przecież są od pomagania:) Tak myślą bogate żony biznesmenów Niestety mam z nimi styczność i musze wysłuchiwac tych ,,poglądów"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przerażające jest to, że na naszych oczach dokonuje się dosłownie zagłada kraju. Gospodarcza, polityczna i moralna. A co dostępności do internetu, to myslę że mnóstwo ludzi ma, tylko chęci nie ma by przeczytać, poszukać. Tyle jest mozliwości, a ludziom się nie chce. Wygodniej jest włączyć pilotem tvn i przy jedzeniu łykać dodatkową papkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie byłoby też móc włączyć NTV ale pilotem się nie da więc ludzie włączają to co im tam narzucają ludzie mafii. I słuchają i przysypiają a w stanie głębokiego relaksu to już podświadomość się programuje i klops gotowy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego upadek moralny jest najgorszy . Ludziom albo się nie chce, albo taki mają interes... A ci, którzy nie godzą się, okrzyknięci są oszołomami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wiem bo obserwuję męża po pracy! Kładzie się na kanapie i przysypia ale słyszy! Potem ma taką sieczkę w głowie że nawet jak mu pokazuję prawdę to i tak szybko zapomina. Na szczęście przed wyborami pyta nas na kogo ma iść w końcu bo już nie wie...:) tyle dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak czy siak jutro zobaczymy jaka będzie frekwencja przy urnach? Najgorsze jest zignorowanie i nie pójście a potem narzekanie. Pod warunkiem, że wybory będą rzetelne.. bo i tu gwarancji żadnej nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Następny telewizor jaki kupię to z YT.!będzie! Będę rodzinie puszczać jak będą przysypiali na kanapie Sumlińskiego- niech się programują! :D Potem nawet nie będa wiedzieli dlaczego ta ręka zakreśla krzyzyk przy takim jak Tanajło kandydacie!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×