Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Brzydze sie ludzmi.

Polecane posty

Gość gość

Spoleczenstwem i zasadami jakie w nim panuja. Brakiem moralnosci, egozimem, pustota duchowa, krotkowzrocznocia, kultem materalizmu jaki panuje. Nie potrafie nie czuc pogardy. Ulewa mi sie jak mam wyjsc z domu i patrzec na te falszywe mordy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki :) Fajnie, że o mnie napominasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ktorym momencie konkretnie? O sobie tez nie mam najlepszego zdania, bo wiem, ze ta pogarda nie jest dobra. Ale inaczej nie potrafie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"fałszywe mordy" Nie no, tak prawdę mówiąc, to już niczego nie udaję i nie ukrywam, ale dzięki za sentyment :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybrales wiec trudna sciezke przyjacielu. Wytrwalosci w szczerosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze tacy byli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bzdury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Uzasadnij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w ogóle ich nie uważam za ludzi, ktoś kto wyznaje kult materializmu i seksu nie jest człowiekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybić co do sztuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brzydze się Wami ,nienawidzę uważam że powinniscie wyginac wszyscy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zalosne bezwartosciowe stworzenia,dla pieniadza zniszczą drugiego czlowieka zabiorą mu wszystko,będą utrudniać przeszkadzać. Sadysci jak już zabiora ci wszystko nie dajac szansy na normalne życie,będą czekać aż zaczniesz ich jeszcze blagac o cokolwiek uważając sie za lepszych.śmieci ludzie to syf .potwory .ale ja was nienawidze nie potrafie tego nawet o opisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmglawicaaa
ja próbuje stworzyć sobie takie życie by odseparować się od prymitywnych kobiet pozbawionych zasad kłamliwych i podstępnych,mają brudne ręce fałszywe oczy i nędzne zamiary,i od prymitywnych samców którzy zatracili wszystko co powinno w nich być honor godność już nie wspominam o byciu mądrym,odseparowac się i nie spotykać na swojej drodze ,nie czuję nienawiści,nawet nie chce mieć żadnych uczuć z nimi związanych ,głównie kobiety mnie niszczyły,co do samców tylko widzę jak traktują inne,tych bliskich potrafię dobrze wybrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojć!! Dla tych "biednych, gardzących, brzydzących się ludzkością" jest wyjście !!!! Klasztor!!!!!!!!!!!! Jjjjjjeeeeeej!!!!, Hurraaaaaaa!!!!!!!! Spier/da/la/j/ta właśnie w TAKIE miejsca żeby reszta takich "niemoralców" (jak ja i inni) nie musiała patrzeć na wasze hipokryczno- mordo-ryje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadal sie brzydze ludźmi,prymitywni Ci którzy nie doceniają starań drugiej osoby. Im bardziej pokażesz że Ci zależy tym bardziej będą próbowali Cię zniszczyć. Ostatnie wpisy sa tak obrzydliwe jak zapewne ich wlasciciele. Kolejna zimna noc na dworcu,może lepsza niż znowu być okradzionym w hostelu przez wlasnie kogo?????ludzi obrzydliwych ludzi.Zabiorą wszystko parszywe zera!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będę się do Was uśmiechać przytakiwac zgadzać sie z Wami,ależ oczywiście bo tego sie oczekuje w każdej sytuacji to bezpieczna opcja.a w środku i tak będę Was nienawidzić. Jak widzę jaki teraz gnoj chodzi po ulicach jaka panuje znieczulica to coraz bardziej nienawidzę dzieci ,świadomość wychowania sfory bezuczuciowych robotów materialistow jest przerażająca.Co z nich wyrosnie jak widzę w jakim systemie sa wychowywani.katastrofa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze współczuję Ci rodziny ! Bo chyba nią też gardzisz skoro wszystkich ludzi tak nieniwadzisz i się brzydzisz ! Mataki też się brzydzisz? Tak to prawdę duża część społeczeństwa to materialisci o ograniczonych horyzontach. ..ale na świecie są też normalni ludzie...widac nie zasłużyłes na to żeby ich poznać. Może w końcu zdechniesz z głodu, brzydzac się wyjść do ludzi w celu zrobienia zakupow spożywczych, i będzie problem z głowy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×