Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fsafadas

budowa domu , dom 90m2 a działka 5 arów

Polecane posty

Gość fsafadas

hej czy na działce 5 arów dostaniemy pozwolenie na budowe domu 90m2 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tylko 90m bedzie miał?? mało.. mój ma ok.. 200m2 i stoi na działce niewlele wiekszej, bo 8arów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsafadas
to jest projekt z archonu dom w poziomkach 3 , działka jest długa ale mało szeroka, i w sumie dla mojej małej rodzinki taki wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dom jak dom.. ale działka naprawde nieduża.. żaden garaż juz raczej w gre nie wchodzi.. mały ogródek, kawałek trawnika i to już bedzie mocno "zagracone"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawkowelato
A ja nie w temacie, możesz mi powiedzieć fsafadas jaki jest przybliżony koszt budowy tego domu? Właśnie szukam czegoś takiego więc jestem ciekawa, z góry dziękuję za odpowiedz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podupchaaaa
90m2 dom to klitka nie opłaca się takiego stawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i gdzie ten garaż wciśniesz?? ciężko bedzie.. zwłaszcza, że działka jest wąska.. a za blisko któregos z boków nie można domu pobudować, sa jakies limity.. chyba że wjazd zrobi z innej strony, jesli to jest możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moim zdaniem to tez bardzo mały.. mój dom ma tyle powierzchni, ale jednej kondygnacji..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggggweawfasdfas
Edyciak no moim zdaniem to tez bardzo mały.. mój dom ma tyle powierzchni, ale jednej kondygnacji.. Ale widocznie nie wszystkim taki dom jak twój jest potrzeby- ogarnij sie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawkowelato
Edyciak--> mówi, że jej starczy. Ja tez chce taki mniej więcej, po cholerę mi 8 pokoi do sprzątania, kiedy jestem sama z mężem. Nawet jak się pojawi dziecko to reszty nie zajmie. Mojego męża rodzice wybudowali landare 300, teraz są tam sami z 13 synem, dom niezadbany bo wszyscy pracują i nie ma kto tego ogarnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myśl kobieto
no fajtycznie niedyży nnie lepiej dać 120m2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawkowelato
myśl kobieto--> ludzie jej taki pasuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfgghghgh
Edyciak, 200 metrów? Bez przesady. Ja mam 100m2 (co prawda to apartament, a nie dom) i nic mi nie brakuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podupchaaaa
10 metrów to nie dom tylko mieszkanie ,jej taki pasuje bo nie ma kasy na większy.Bogacz nie kupuje 90m2 tylko powyżej 200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podupchaaaa
jak masz powyżej 200m2 i masz kase to zamawiasz sprzątaczkę ,chyba ,że jesteś typowym żebraczkiem polaczkiem który wybudował domek na kredycik ,żeby zaszpanować że ma 90m2 klitkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsafadas
na stronie pisze ze koszt budowy całkowity to około 250000 ale my działke mamy za darmo, za robotników też nie musimy płacić , za okna i drzewo na dom też nic więc dużo mniej nas wyjdzie a zmiany myślę napewno jakieś wprowadzimy zeby go troszkę zwiększyć ale też za bardzo nie mamy jak garażu przy naszym domu nie potrzebujemym, a ogródek mamy na działce obok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejj to nie dom
wow to nie dom tylko kurnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggggweawfasdfas
fsafadas na stronie pisze ze koszt budowy całkowity to około 250000 ale my działke mamy za darmo, za robotników też nie musimy płacić , za okna i drzewo na dom też nic więc dużo mniej nas wyjdzie a zmiany myślę napewno jakieś wprowadzimy zeby go troszkę zwiększyć ale też za bardzo nie mamy jak garażu przy naszym domu nie potrzebujemym, a ogródek mamy na działce obok To ja bym sie nawet nie zastanawiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzieOgarnijcieSię
Tak śmiało można postawić na 5 ar.domek. Tylko spójrz czy stawiając dom wybrany zmieści się na działce z zachowaniem tych minimum potrzebnych między sąsiadami i koncami działek. My na 6 ar.stawiamy dom i ma 160m2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mamy działka 7 arów dom około 300m garaż pod domem z tym ze są 3 kondygnacje i ogród jest wystarczający jeszcze basen jest za domem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam i taki stawiaj. Ja mam 260 i jesteśmy w dwoje mogę odsprzedać tym mondralom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrób poddasze a na dole będziesz miała garaż wszystko możesz zrobić troszkę pomyśl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko zależy od kształtu działki, jeśli jest w miarę równo w prostokącie to bez problemu postawisz taki domek. Co do wielkości to nie rozumiem dlaczego z ludzi się taki hejt wylewa. Chcesz mieć 80m to stawiasz 80, a jak chcesz 300 to stawiasz 300 i tyle w temacie. Mieszkałam w domu z piętrem, który miał 80 M2 i dla dwójki dorosłych i dziecka był wystarczający (był nawet pokój dla gości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawistini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×