Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Burza a komputer

Polecane posty

Gość gość

Hej. Kilka dni temu była u mnie burza. Siedziałam wtedy przed komputerem, bo juz się nieco uspokoilo. W pewnej chwili zobaczyłam błysk pioruna a zaraz mocne jego uderzenie. Przestraszyłam się w tym momencie, że aż prąd po mnie przeszedł i boję się, ze mogł mnie ten piorun porazić..Czy mógł strzelić w komputer i jednocześnie we mnie, gdy przy nim siedziałam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mogło być zwarcie w komputerze, z tym komputerem mogło się coś stać, mogły się przepalić druciki i poszedłby tylko lekki smrodek i dymek, zwarcie mogło być też bardziej dynamiczne i spowodować wybuch bezpośrednie porażenie piorunem ci nie groziło, następnym razem wyłącz komputer także z sieci oraz odłącz kabel internetowy - jeśli używasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za odp. Z komputerem nic się nie stało ale ja strasznie boję się burz...Myślałam, że już się skończyła bo było spokojnie przez dłuższy czas a tu nagle buch za oknem! Tak się wystraszyłam, że prąd mi przeszedł po klatce piersiowej i stąd boję się, że mogło mnie porazić...No ale skoro komputer się nie uszkodził to tym bardziej ja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ! budynki są uziemione, gniazdka tym bardziej, w komputerze masz zabezpiecznie i malutkie bezpieczniki, które chronią komputer przed piorunami. No chyba ze nie masz uziemienia, a kompa z metalu. Plastik nie przewodzi prądu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za odpowiedzi:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×