Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Być kobietą z klasą

Polecane posty

Gość gość

Co to znaczy?Nie mieć poglądów i być patriotką ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może być konserwatywną dziewicą która jest posłuszna i chcę mieć hmarę dzieci oraz taką która nic nie mówi i nie wyraża swoich poglądów,słucha swego pana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
patriotki nie mają generalnie klasy, chodzą na marsze w chińskich majtach z koreańskimi smartfonami i drą mordę wolska dla wolaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieta z klasą ma zasady ale potrafi skorzystać porządnie z życia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem być z kobietą z klasą to mieć żelazne zasady i ich nie łamać,umieć się zachować i zawsze być zadbaną i czystą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja zona jest kobieta z klasa dlatego ze : *urodzila moje kochane dzieci *jest kochana cudowna najlepsza *wychowuje dzieci odkad ma 21 lat *swietnie gotuje *ma zasady i umie sie zachowac *kocha dzieci *slucha mnie to jest kobieta z klasa a nie jakas burżujka co imprezuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie wolę być kobietą z kasą :-D PE nisie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś moja zona jest kobieta z klasa dlatego ze : *urodzila moje kochane dzieci *jest kochana cudowna najlepsza *wychowuje dzieci odkad ma 21 lat *swietnie gotuje *ma zasady i umie sie zachowac *kocha dzieci *slucha mnie to jest kobieta z klasa a nie jakas burżujka co imprezuje xxx Dobrze ty się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieta z klasą nie pozwoli sobie tam penisa wsadzić i w dodatku by się tam on usmarkał jej w środku. trzyma dziewictwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś kobieta z klasą nie pozwoli sobie tam penisa wsadzić i w dodatku by się tam on usmarkał jej w środku. trzyma dziewictwo. xxx co dziewictwo ma do klasy?g****o :d kobieta z klasą trzyma fason nie jest żadną cnotką wręcz przeciwnie bawi się i korzysta póki może robiąc to z klasą a nie byle jak i byle gdzie :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz nie ma mężczyzn z klasą już prędzej kobiety są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś teraz nie ma mężczyzn z klasą już prędzej kobiety są xxx Chyba na odwrót jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość dziś teraz nie ma mężczyzn z klasą już prędzej kobiety są xxx Chyba na odwrót jest oczko.gif yyy zwłaszcza jak plują na ulicy i chodzą z tymi głośniczkami jak typowe gimbusy :-/ mężczyźni wogule nie mają klasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta z klasą jest delikatna skromna nie puszcza się , zna wartość swego ciała i je szanuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieta z klasą dla każdego to ktoś inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobietom śmierdzi z dziury analnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Kobieta z klasą jest delikatna skromna nie puszcza się , zna wartość swego ciała i je szanuje xxx Tak?To mężczyzna z klasą musi być skromny i inteligenty,nie ma przygodnych seksów zna swoją wartość i ma ambitne plany co do rodziny i co ty na to czyje na wierzchu śmieciu co ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwsze nie wyzywaj od śmieci po drugie nie mam przygodnego seksu z kobietami a puszczalskiej bym nie tknal bo nie wiadomo co roznosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×