Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Byłam w Białymstoku i jest przerażona! Wyobraźcie sobie, ze tam

Polecane posty

Gość gość

nie ma tramwajów :-o Co to za miasto, bez tramwajów :-o Ja mieszkam w Grudziądzu i u nas są tramwaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Białystok to taka duża wieś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W takim razie Nowy Jork i Paryz to dopiero dziury zabite dechami, bo tam tez nie ma tramwajow :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tramwaje to cywilizacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale przynajmniej typowy Polak wie gdzie jest Białystok , a gdzie Grudziąc to nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Bangkoku i Kuala Lumpur też nie ma, faktycznie wiocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma tramwajow ale za to w moim miesciejest najpiekniej niz w innych miastach Bialystok JAAAAAAAAAGAAAAAAAAAAAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to Gliwice cofnely sie w rozwoju bo tam zlikwidowali tramwaje 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Białymstoku jest metro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Grudziądzu jest samo gowno a ty się nim podniecasz idiotko. Macie jedną linię tramwajową i po nogach już mało się nie posrasz z wrażenia. Białystok jest ponad 3 razy większy o tej twojej pipidówy bez perspektyw. I żeby nie było nie jestem z Białego, tylko z innego miasta i mimo że nie ma w nim tramwajów to wciąż jest większe od twojego k***idołka i chociaż każdy wie gdzie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sa autobusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jestem z Białego ale brak tramwajów nie robi z niego dziury. Mają za to Wersal Północy :).A Grudziądz co ma ? Dziwnych mieszkańców chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byl juz ten temat o tramwajach 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilkaw86
osobiscie do bialegostoku jezdze praktycznie wylacznie do outlet center zeby znalesc ubrania w dobrych cenach! tramwaje to jakies wyznaczniki?? nie wiem skad sie wam ludzie to bierze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem z Wroclawia i chetnie bym sie zamienil na miaszkania z kims bialegostoku. Mi sie podoba to miasto bylem tam juz troche w 1997 roku pozniej jezdzilem tam bo fajna przyroda tam jest. A sama miasto jest. Przestronne jest przestrzen, spokoj duzo ciszy, spokojne osiedla zadnego syfu halasu holoty starych kamienic jak we wro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tramwaje to zawalidrogi,chyba,że mają swoje tory osobno,wtedy nie są uciążliwe. A co do Gliwic,to dało się tymi tramwajami dojechać do Bytomia i Zabrza,nie wiem co teraz tam kursuje.W Czechach w Ostrawie mają autobusy,trolejbusy i tramwaje,tyle szczęścia naraz i nawet korki się nie robią, bo ludzie korzystają z komunikacji miejskiej,a nie pakują się do samochodów wszyscy jak leci,potem korki z tego tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FelixXx
Kiedyś tam były trolejbusy (gimby nie znajo) ale tramwajów nie będzie bo się nie mieszczo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaniMarja
Transport publiczny nie jest najważniejszy do życia, Białystok jest piękny i im mniej zawalimy go pojazdami tym lepiej dla nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrabia kaczula
właśnie tramwaje mają powodować że ludzie się przesiądą z własnych pojazdów i będzie ich mniej na mieście lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MolaNaMole
ja tam lubię nasze miasto a odkąd jest w nim coraz więcej światowych marek jeszcze mniej czuć odległość od centralnej Polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna_m89
OC Harrosem Białego :) potencjał jest na pewno, zwłaszcza że co miesiąc otwiera się nowe stoisko z markowymi ubraniami w dobrej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melisa_najlepsza
zgubiłam ostatnio rękawiczki i czapę, może się wybiorę bo słyszałam też że jest jakaś wystawa misiów diversa czy coś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lol nie misie diversa tylko pluszowe misie i jest ich kilkaset :D uwielbiam takie niespodzianki bo nie wiedziałam że takie cuda się dzieją w naszym mieście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelika22a
będzie gdzie zostawić męża z dziećmi podczas zakupów w ochniku w sobotę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MatkaPolka Zuzi
a ja właśnie pójdę z córeczką w czwartek na wystawę i zakupy bo jest promo dla kobiet i dzieci, ot co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hiacynta70
dopiero lego było a teraz misie, widać chcą się odwdzięczyć małym obywatelkom miasta, miło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może i tramwajów nie ma, ale są autobusy i jest super Outlet Center Białystok, w którym kupisz to samo co w innych miastach o połowę taniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×