Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Bzykalam się że Zbigniewem Wodeckim, parę lat temu na wakacjach

Polecane posty

Gość gość

Kulturalny starszy pan. Zazyl viagre, założył gumkę, po wszystkim poklepal mnie po tyłku i dał 500 zł. Facet z klasą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to najwyższa pora teraz solidnie bzyknąć się w łeb . Bardzo mocno i to jak najszybciej , bo lada moment może być już za późno .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skąd się biorą tacy debile ? i pomyśleć , że jest tego całe mnóstwo wśród dzisiejszej młodzieży ! jak ten kraj ma być normalny przy takiej ilości "poplątanych umysłowo "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty fiucie z 14:41 kogo obchodzi twoją moralność. Myslisz, ze te łajzy artysci to wszyscy swięci. Swojego czasu było slychać o jego zdradach wirc to może być prawda. Robbi Williams też byl u prostytutki przed śmiercią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zebowa wrozka2
zyczę ci podla szujo,zeby ktos z Jegp rodziny podał cie do sadu o pomowienie i znieslawienie....i zebys dostała karę sądową i twoje personalia podane byly na całą twoja wioskę...zycze ci zebys dostał rak amozgyu i konał w meczarniach....zycze ci niegojacych sie hemoiroidów na d***e...i zeby Duch pana Zbyszka straszyl cie po nocach do konca twoich dni.tepa szmato:) ps.jestem prorokiem i moje wroby sie spelniają.:) zresztą wiemy juz ze masz chorobę pscyhiczna i tak baardzo cierpisz....prawda?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spotkalam go w windzie w pewnym ekskluzywnym bloku na maszalkowskiej wiele lat temu ,dal mi autograf i porozmawialismy chwile. mily facet byl , dal sie lubic RIP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdechniesz na raka z przerzutami kłamliwa szmato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamknij pysk szmato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brał mnie w tej windzie jak nienasycony. Bez viagry, bo to było jeszcze za komuny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście że to może być prawda,ja też spedziłam upojna noc z jednym ze znanych muzyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×