Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziewuszka88

casting "dlaczego ja"/"trudne sprawy"

Polecane posty

witam :) czy ktoś z Was grał w serialu "Dlaczego ja?" lub "Trudne sprawy"? Interesuje mnie przede wszystkim jakie jest wynagrodzenie za taką rolę? Dzięki za odp :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grałam w odcinku.
JA grąałam, dostałam 800 złotych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tratatatatata
za glowna role 8 stow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grałam w odcinku.
Tak, za jedną role, ale to zalezy od wielkosci roli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grałam w odcinku.
Nic nie zymslam, sama prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grałam w odcinku.
ptasiek - co ty pierdolisz? To nie sa prawdziwe sprawy tylko wymyslane przez scenarzystow :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość labasilasibilu
gralam w odcinku.-w jakim odcinku gralas? O czym wtedy bylo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaadula
Słuchajcie a jeśli jestem z okolic Wrocławia ,to jakbym zgłosiła się na casting ,to musiałabym gdzię sdaleko jechać żeby zagrać rolę czy w okolicy Wro bym ją dostała? No i słyszałam,że samemu można napisac scenariusz i oni za to zapłacą ale nie mam pojęcia jak się skontaktować z nimi. Pomożecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaadula
Dowiedziałam sie ,że podobno mozna tez swój scenariusz napisac do tego programu i oni za to zapłaca nam niezłą sumkę. I czy wiecie coś na ten temat jakiś kontakt z nimi można złapać? A jeśli chodzi o rolę w tym "serialu" ,to czy jesli jestem z Wrocławia , to jak się zgłoszę ,to wysyłają mnie gdzies daleko na zagranie roli czy w okolicach miejsca zamieszkania czegoś szukają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka40
Tak, brałam udział w castingu i grałam właśnie główną rolę w jednym z odcinków, który będzie na początku listopada. Casting jest darmowy. W momencie, kiedy przejdziecie, to otrzymujecie telefon z propozycją, krótkim opisem roli i wynagrodzeniem. Wynagrodzenie jest uzależnione od ilości scen, w jakich będziecie grać, a nie pozycji roli. Minimimum to jest 50 zł, za jeden dzień na planie, plus wynagrodzenie za jeną scenę. Jeśli dostajesz rolę w jednej scenie, zapłacą Ci 50 zł. W innym przypadku jest to liczone jw. Wypłaty to średnio 200 - 400 zł za główne role. Nie wierz w te 800 zł! Ja tego nie zrobiłam dla pieniędzy, ale dla przygody i doświadczenia. Jest kupa stresu, nerwów, ale i śmiechu i zabawy. No na pewno dużo emocji. Moja ekipa była naprawdę świetna i najgorsza była I scena, reszta to już pikuś. Uprzedzam też, że to niezła harówka. Wracalam do domu skonana! Ale jaką mam satysfakcję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj znajomy startowal
w kastingu do roli w sedzie annie marii wesolowskiej :D nie słuchaj, wynagrodzenie lipne bo zaledwie 180 za głownego podejrzanego, wiec nie sądze że w trydnych sprawach sypią więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buraczki i ćwikła
Ja poszłam jako klaka na jeden teleturniejl. Za dzień płacili 30 złotych. Nagrali 3 odcinki w dzień, a muy siedzieliśmy o suchym pysku i bilismy brawo jak nam kazali. Dawali tylko 30 złotych od głowy za całą dniowkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edjenwd
ja za klaskanie mialam 50zl dniowki, transport na plan, kawe i herbate, godzinna przerwe i czasem zdarzaly sie jakies kanapki :) a mysle czy by sie nie wybrac na casting do dlaczego ja ale wczesniej chyba walne kielona na odwage :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wałmix:))
Ello.!;P Słuchajcie,co mam zrobić,żeby wziąść udział w castingu.?? Proszę pomóżcie .!!:(:(:( Ma ktoś namiary na to.??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaah
przede wszystkim nie stawiać kropek przed wykrzyknikami i znakiem zapytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poma rańcza
ludziska czemu Wy tacy naiwni jesteście??? Płacą ochłap naiwniakom, którzy mają parcie na szkło, a producent, czyli Tako i Khamidow koszą za to jak za zboże. Nawet Wam się w głowach nie mieści ile tv im za każdy odcinek płaci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfge4345
ja bym z chęcią coś zagrał - ale super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrolca
MÓJ kolega byl w trudne sprawy i zarobił 3tys za jeden odcinek i nie gadajcie ze jakies marne 800 zł ! a chciałbys/chcialabys grac (debila,wariata,psychicznie chorego,menela itd.) za taka kase na skale calej polski ?! mój kolega był to chyba za darmo mu kasy nie dali ? !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiszpanin prawdopodobnie grał
w którymś odcinku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brudne sprawy??
kokosów nie ma....ale może za 2-3 dni zdjęciowe dają parę stówek... Też poszedłem dla zabawy. Stres jest na początku, potem luz i pełna improwizacja. Chodzi tylko o emocje, a nie o tekst. Ekipa świetna i pomagają w uzyskaniu dobrego efektu końcowego. Powodzenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka40
Ludziki, nie słuchajcie podszeptów, że za jeden odcinek płacą 3000 zł. Taki to mają budżet na wyprodukowanie jednego odcinka. Wynagrodzenie dla "aktora", za rolę mieści się w przedziale 50 zł - 400 zł. Zależy w ilu scenach występujecie i ile dni jesteście na planie. Dojeżdżającym dają coś ekstra na dojazd. Dostałam już 2 razy główną rolę i jeden odcinek był już emitowany. Polecam wszystkim, jako przygodę, zabawę. Na planie jest sporo nerwówki, kiedy coś nie idzie, ale też kupa śmiechu i zabawy. Mnie się podobało bardzo i jeśli czujecie, że to coś dla Was, lub chcecie się sprawdzić, polecam szczerze. Na castingu, jest spoko. Ważne, aby zapomnieć o kamerze i przekazać swoje prawdziwe emocje. Osoby, które się stresują kamerą i wstydzą emocji, też mają szanse na rolę, chociaż, zazwyczaj drugoplanowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jmo
czy ty grałaś tą matke? do: Malutka 40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka40
Matka to ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczony3462
Malutka40 Nie wiem, czy nie piszę dubla, bo byl mój post i zniknął http://www.youtube.com/watch?v=0Zk8roWZ7oI Miłego śmiania się Ja pierdole, co za bzdury. :D Mariusz i jego siedemnastoletnia córka przyjeżdżają pod supermarket.Ojciec zaproponował aby zamiast kupować jedzenie przeszukali kontenery na śmieci. Mężczyzna przeczytał w gazecie, że można znaleźć w nich dużo jedzenia...:O:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka40
Scenariusze pisane przez życie, chociaż kopiowane z niemieckiego serialu. A te osoby, tylko grają te role. Moja prawdziwa rodzina nie je ze śmietnika ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie za marne pieniądze
NIgdy bym nie wystąpiła w takich programach jak "Dlaczego ja" "Trudne sprawy"bo ludzie często myślą,że nie występuja tam jacyś ludzie odtwarzający role,tylko,że to sa osoby prawdziwe i ich prawdziwe historie. Nie chciałabym być identyfikowana z tymi historiami,nie za takie marne pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×