Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AnitkaPrincessa

CH Janki warto pojechać?

Polecane posty

Gość AnitkaPrincessa

Siemka:) co powiecie przed weekendem zastanawiam się czy warto tam pojechać na zakupy?? jak myślicie?? są jakieś fajne promocje?? jakie sklepy?? Mają Reserved??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
janki ? ee toz to jakis moloch :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudynkaaa
Na weekendzie trochę tłumy, lepiej w tygodniu pojechać..., ale ogólnie to warto właśnie dlatego, że jest baaaardzo dużo sklepów. Reserved mają też:D (mój ulubiony sklep!) z promocjami to różnie indywidualnie w każdym sklepie, teraz jeszcze są końcówki zimowe, to może coś znajdziesz:) udanych zakupów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnitkaPrincessa
Mi nie przeszkadza, że moloch, ważne żeby był wybór, a nie tak jak w niektórych miejscach, że 3 sklepy na krzyż:) im więcej sklepów, tym lepiej! Słyszałam spoko opinie o Jankach, ale wolę się upewnić;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudynkaaa
No to jak lubisz dużo sklepów, to jedź śmiało, nawet IKEA jest w pobliżu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a chłopaki chodzą w podkoszulkach, koszulach, niby, że autrm przyjechali, wiocha straszna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto, przyjemna atmosfera, centrum jest podzielone na 2 oddzielne :) Po jednej stronie trasy Real (niedługo Auchan) z galerią sklepów, Leroy Merlin, sklepem RTV AGD, restauracjami, kinem i kasynem. Po drugiej stronie IKEA, sklepy meblowe, Paktiker

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GosieńkaCoTam
dokładnie:) jak nie znajdziesz promocji, to przynajmniej wypoczniesz sobie w kinie:) repertuar bardzo na czasie;) choć ja zwykle jak już tam jadę to z czymś wracam, np ostatnio kupiłam fajne jeansy w Cropp Townie i sweterek w C&A, mieli też jakąś promocję w tym Croppie, że chyba 2 rzecz o połowę taniej, ale to już dobrze nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 98Jula
OK skoro już na temat Janek rozmowa, to zapytam: zna ktoś fryzjerki z salonu Denique? Czy strzygą ładnie czy odwalają chałę?? Na fb napisali o promocji na strzyżenie damskie i meskie w SZCZĘŚLIWE DNI czyli pn, wt, śr. Dla dziewczyn bez względu na długość 69 zł, ja mam długie włosy bo aż za łopatki, chciałabym skrócić, żeby końcówki były zdrowe, ale trochę się boję..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatekxd
Ja się wybieram też w ten weekend na zakupy :))) w końcu namówiłam chłopaka, żebyśmy tam pojechali, dał się przekupić tym, że po zakupach pójdziemy do Cinema na Snajpera - podobno świetny film dla mężczyzn:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że warto pojechać, uwielbiam tą galerię, ponieważ wszystko jest na miejscu! Do Raszyna tak niedaleko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w Deniqe polecam farbowanie, nigdzie nie robią lepiej i delikatniej, mają metody zupełnie bez amoniaku i fajne techniki dzięki czemu wychodzi się olśniewająco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto , natomiast Ikea Janki sama dojedzie do ciebie! Skorzystaj z iktrans.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ElwiraPil
Janki biorą udział w wielu akcjach czasem rodzinnych przygotowując atrakcje dla dzieci, a czasem pomagają np. w Dzień Dawcy Szpiku, w CH Janki zarejestrowało się 249 osób, nie dawno był także dzień pupilów, przyjechały pieski ze schroniska, wiele znalazło nowy dom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama234
Ja się wybieram z synkiem na strefę nowych technologii, mają być nowinki techniczne: drukarka 3D, kolejka górska 3D, wirtualne studio fotograficzne, zabawy z użyciem konrolera gestów, zapowiada się super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kicia1001
Tak, do Janek zdecydowanie warto jechać ! Oprócz wielu sklepów bardzo często organizują tam wydarzenia, w których warto uczestniczyć:) np. dla dzieci pokaz minionków czy nowych technologii, albo loterie dla dorosłych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KingaHej
Warto również uczestniczyć w konkursach, które organizowane są na profilu facebookowym galerii Janki, mozna wygrać bony na zakupy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulciayy
W Jankach często są takie konkursy, już od dłuższego czasu jest konkurs, w którym osoba najbardziej aktywna na profilu facebook w danym miesiącu otrzymuje nagrodę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MimikaCrazy
A na czym polega ten konkurs? fajnie byłoby otrzymać taki bon na zakupy, a szczególnie w sklepach odzieżowych..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldik6666
Np ostatnio jest konkurs, w którym na podstawie charakterystycznej fotografii należy zgadnąć gdzie zostało ono zrobione, w którym sklepie :) konkurs na bystre oko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×