Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wrozbella

Chce ktos popisać o tak o glupotach i nie tylko ?

Polecane posty

wiki9969 dziś Zacznę od tego, ludzie a grosz nie mają poczucia humoru. To, że się uśmiecham czy zażartuje, nie oznacza to, że mam kompletnie wyj****e na jakąś sprawę. Wręcz przeciwnie, ale człowiek mógłby zgłupieć będąc wiecznie poważanym, oczywiście nie mówię tu o sprawach takich jak pogrzeb itp. Tak samo ludzie stawiają sobie granicę, np, dzisiaj znajomy do mnie mówi, a poszedłbym na grzyby, ale kropi i zrobiło się ciemno, z racji tego, że jest pochmurno, no fest akurat było pochmurno. Po prostu ludziom dupy się ruszyć nie chcę i wymyślają głupi pretekst tylko żeby czegoś nie zrobić. Jeśli pada, ubierz kurtkę przeciwdeszczową, a jeśli jest, a jeśli jest ciemno (wcale nie było) to niech nie p******i mi tutaj o tym, że dzisiaj wybiera się na grzyby, bo i tak na 80% nie pójdzie. Po co wspominać o rzeczach, o których wiemy, że raczej nie zrobimy? Ja mam ważniejsze sprawy niż słuchanie takich d**ereli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, to jest absolutnie p******e, to co powiedziałam, ale do tego nawiązuje temat, a wygadać się muszę, sorry za farmazony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym moja rodzina to jedna wielka kość niezgody. W sumie można ją podzielić na ambitnych i tych na mniej ambitnych bądź wcale. I pomyślcie sobie co dzieję się gdy te dwa światy się spotykają. To jest coś takiego jak leniwy spotyka wybitnie aktywnego. Tym samym jakie mogliby mieć wspólne tematy. Albo jeśli chodzi o pięniądze, ten wybitnie aktywny chciałby coś "zbudować", dlatego poszukuję partnerów, najlepiej tych zaufanych, jak myślicie czy "leniwy" chce i zgodzi się wyłożyć pieniądze w coś co jest wg, niepotrzebne, ale w praktyce i tak bedzie tego "uzywał". W grę wchodzi również to, że ten pasywny jest po prostu egoistą i skąpcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poważna sprawa :) Żyjemy w takim a nie innym społeczeństwie, że wystarczy że się uśmiechniesz, a jesteś uważana za wariatkę. Ludzie nie potrafią się śmiać czy żartować, bo zatracili się i swoją radość w codziennych sprawach. Natomiast jeżeli chodzi o to, dlaczego ludziom się nie chce. Takie mamy czasy. Kiedyś ludzie potrafili przejść kilkanaście kilometrów i dla nich to nie był wyczyn. Dziś mało kto by się na to odważył. Jesteśmy wygodni, a każda wymówka jest dla nas dobra byle tylko nie zrealizować zamierzonych celów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale to co tobą tak dogłębnie wstrząsneło? że ktoś nie pojechał na grzyby chociaż mówił że pojedzie? chciałaś mu mieszkanie okraść czy o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiki9969 dziś Dokładnie, a wszystko przez rozwój technologii... Ale zaraz, czy to jest zle? Nie jest zle, ale zle pozytkowane i w za duzych ilosciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w*********j szmato!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znów ta dzifka :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Technologia jest po to, by nam ułatwić życie i sprawić byśmy mieli więcej czasu dla siebie. A czy tak jest w rzeczywistości? Wiecie... pochodzę ze wsi z rolniczej rodziny. Moja babcia potrafiła zająć się domem, gospodarką i pójść do miejscowości oddalonej o 10 km, by coś załatwić. I to wszystko robiła jednego dnia. Nie narzekała i miała czas choć doba tak samo jak dziś miała tylko 24 godziny. Dziś wracamy po pracy to jesteśmy zmęczeni, niby mamy więcej czasu dla siebie, ale i tak go marnujemy. Ma to sens?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie, strasznie się rozleniwiliśmy i co najlepsze Nam się podoba i wcale nie chcemy z tego rezygnować, bo przecież jesteśmy zaawansowaną cywilizacją. Tylko szkoda, że nie zauważamy tego, że trujemy samych siebie i niszczymy miejsce, w którym żyjemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale o czym my tu mówimy. Tu chodzi o pieniądze, przemysl samochodowy-paliwa-ubezpieczenia, to wszystko z myślą o kasie. Co z tego, że mamy już samochody napędzane wodą skoro to jest nieopłacalne jak w przypadku paliw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tutaj to matka natura sama się obroni. :) Choć nie powiem, wku***a mnie wywozenie śmieci do lasu. Po co to komu? Tak ciężko jest je wywieźć w odpowiednie miejsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś zachowujesz się jak gówniara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pokażesz cipcie kochanie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nudziara 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiki9969 dziś oczywiście na końcu obroni się tak, że całkowicie usunie szkodnika,czyli ludzi. Już kilka razy tak zrobiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie poszedłbym bo nie chciałbym zachorować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś powiedz jak to jest, jakoś ja biegam w deszczu i ani razu z tego powodu nie byłam chora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wróżbella a lubisz wykonywać rimming?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytam serio, czy lubisz wiercić językiem w męskim oddbycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×