Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ulkal...

Chcę pomóc biednej rodzinie...

Polecane posty

Gość ulkal...

ogłoszenie znalazłam w necie jest tam 3 dzieci, żona i mąż nie pracują pytam: jak się mogę dowiedziec czy na prawdę rodzina potrzebuje pomocy - chodzi tu głównie o jedzenie iśrodki czystości - czy szuka naiwnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calkiem_inna_ja
niestetyty to chyba oszustwo... biedni ludzie nie maja smialosci prosic, a juz tym bardziej miec na kompa i neta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwina L.
wiesz ma taka radę poproś jeżeli podali maila by za jego pośrednictwem, przysłali ci zeskanowane dokumenty o swojej sytuacji . Jesli są to uczciwi ludzie spełnią Twoją prośbę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkal...
super pomysł! jakie dokumenty tylko? Bo ja na prawdę mogę pomóc a nie chcę poprostu żywić jakiegoś oszusta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proste to jest
ze skarbówki kwitek o dochodach za zeszły rok i wszystko będzie jasne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piekny gest tylko czy to nie sa oszusci bo faktycznie sa biedni a maja komputer i internet cos tu nie tak daj znac jak to sie skonczylo,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkal...
napisałam takiego maila, jak bedzie odpowiedz dam znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkal...
no i mam odpowiedz, powiedzieli że wyslą kopie dowodu osobistego z wpisem dzieci, decyzję jego i jej z Urzedu Pracy i cos z opieki.....poczekam a co do kompa to nie wiem czy maja w domu czy nie, to mało istotne spodziewałam sie raczej, że mi nie odpowiedza a tu proszę, chcą przesłac dokumenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widzicie a WY od razu
że oszustwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żonka przyszła R
ale co wy z tym kompem? tak im wyjezdacie? biedny ma kompa, jak bylo go stac to sobie kupil i juz a taka co jedzi np co weekend do domu, na wycieczki to ona tez biadoli ze jej ciezko, ze kasa, ale nie ograniczy hulanek, a komus wytyka kompa, palenie. ale tak policzyc to jej wyjazdy i hulanki wynosza wiecej niz tezn ich komp czy palenie. Nie rozumiem tej zawisc tej kobiety, widzi tylko siebie, nie innych - taka egocenrtyczka i egoistka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam. mieszkam w walbrzychu i znam dziewczyne ktora wyszla z nalogu alkocholowego i odzyskla corke z domu dziecka. jest jej ciezko i najbardziej potrzebuje sprawnej pralki cocby uzywanej. jeżeli ktos ma to prosze o kontakt. w gre wchodzi chyba raczej walbrzych i okolice gdzyz nie stac jej na daleki transport. dziewczyna bardzo sie stara dba o dziecko wywalczyla mieszkanie od urzedu miasta jednak utrzymuje sie tylko z pomocy społecznej. gdyby ktos mial zyczenie pomoc w jaskis sposob to prosze o kontakt na nr e- mail piotr_m78@o2.pl to moj e-mail gdyz ona nie ma ani telefonu ani komputera ale obiecalem ze uzycze jej mojej skrzynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry. Jestem samotną matką wychowująca trójkę dzieci w weku 7l, 4l oraz 15 miesięcy. Mieszkamy w ośrodku dla samotnych matek. Zwracam się z prośbą do ludzi o dobrym sercu. Brakuje nam na podstawowe potrzeby. Za każdą okazaną pomoc będę z całego serca wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak można się z Panią skontaktować? W którym domu Pani przebywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga07947654
Witam mam prośbę do ludzi o dobrym sercu proszę o jaką kolwiek pomoc ..jesteśmy rodziną czteroosobowa ja mąż i dwójka małych dzieci w wieku roku i trzech lat ..ja jestem chora mam problemy z kręgosłupem raz chodzę raz nie jestem przed operacją od kręgosłupa paraliżuje mi nogi . Mąż pracuje dorywczo ponieważ ja nie jestem wstanie nawet czasami się podnieść z łóżka A ktoś musi zająć się dziećmi ..nie mamy nikogo bliskiego ..mieszkamy na stancji na 30m ..za stancje płacimy 800zl plus rachunki już nie dajemy rady po prostu jest coraz ciężej dlatego proszę o jaką kolwiek pomoc ubrania dla dzieci .żywność .pampersy ..Nie jesteśmy rodzina patologiczna u nas nie ma alkoholu awantur.. kingakinga07947654@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytając te wszystkie komentarze to mozna się za głowę złapać ile tutaj jest oszustów.Biedni faktycznie nie proszą o pomoc bo sie wstydzą nie to ze nie mają komputera bo mają takie są czasy.Komputer to teraz podstawa nawet do szkoły dzieciom jest potrzebny.Znam pewną rodzinę,jej mąz a ojciec dzieci zginoł wypadku 3 lata temu na Nowym stylu Warzycach.Ta rodzina wynajmuje dom,matka nie pracuje bo ma małe dzieci na utrzymaniu a mieszkają same.Nie korzysta z pomocy społecznej.Zyją biednie ale dzieci zawsze usmiechniete czysciutkie.Nie wołają o pomoc choc im jest naprawde poczebna.A tutaj matka z jednym dzieckiem i niema na chleb czy inne komentarze oszustuw nie brakuje.Jak ktos zyje uczciwie to nie wierze ze jak są biedni to ktos ze wsi nie pomoże.A wracając do tej rodziny co pisałem to jak by ktoś chciał jej pomóc to proszę napisać na priv to otrzyma wszelkie informacje na temat tej rodziny wraz z informacja w internecie o tej rodzinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pamela Rosa Flores
Cześć, jestem Pamela Rosa Flores, wiarygodna i wiarygodna pożyczkodawca. Udzielam pożyczki z jasnymi i łatwymi do zrozumienia warunkami z 2% odsetkami. Zapewniam kredyty na działalność gospodarczą, pożyczki osobiste, kredyty studenckie, kredyty samochodowe i pożyczki na spłatę rachunków. Jeśli potrzebujesz pożyczki, skontaktuj się ze mną bezpośrednio: pamelarosaflores11@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×