Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chce i koniec

chce popelnic samobojstwo

Polecane posty

Gość chce i koniec

mam dosyc tego jebanego zycia mimo iz mam prawie 2 letniego syna chce popelnic samobojstwo nie daje sobie rady jakie tabletki moge kupic w aptece zeby zadzialaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłosc nie przetrwa
osierocisz syna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srakie
sobie kup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś wstrętną egoistką chcąc zostawić dziecko bez matki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laxigenn
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet z rzadu
z jakiego miast piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadźka ze siłowni
syna daj mi /nam/ chętnie malucha przygarnę bo dzieci nam dorosły a rozmnażać to się nie chcą a resztę zrób tak żeby organów nie zmarnować zostaw kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laksigen w dużej
dawce i słonia powali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce i koniec
moze i jestem egositka ale nie daje rady nie chce mi sie zyc cale zycie kurwa pod gore a to co sie stlo w ostatnim tyg calkowicie powalilo mnie na lopatki. Zyjemy skromnie od pierwszego do pierwszego ja pracuje zarabiam 800zl maz nie stety taki zawod raz jest praca raz nie odkad dziecko sie urodzilo w ogole mnie nie wspiera wszystko co sie dzieje zle jest przeze mnie mielismy samochod wart 9000tys. kupilismy go 2 lata temu jak bylo lepiej sprzedalismy pozyczylam pieniadze 15000tys. pojechal po samochod do belgii kupilismy zeby zarobic zeby nie odmawiac sobie ani dziecku w zeszla sob. byl gotowy zrobiony(byl pukniety) w niedz mielismy jechac na gielde niestety ukradli go ze strzezonego parkingu maz zaczal pic przychodzi o 2-3 w nocy robi awantury juz nawet nie chce pisac co mowi....... ja ma dlug 15000tys. i nie wiem za co go oddam jestem zalamana od tyg nic nie robie tylko zawioze malego do zlobka leze i patrze sie w sufit odbiore go jest tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lejlaa
ukradli ze strzezonego parkingu? a sprawa zgłoszona na Policję? może jeszcze da się odzyskac auto, a mąż niech jedzie za granicę i zarobi, do holandii, belgii, szwecjii, gdziekolwiek, zawsze jest wyjście, pamiętaj jak wydaje ci się że gorzej już byc nie moze to moze byc tylko lepiej a kochasz syna? jeśli tak, to wiem że tego nie zrobisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadźka ze siłowni
jeszcze raz powtórzę wychowam waszego dzieciaka jak trzeba;) możesz przyjechać poznać rodzinę naszą i dziadków zostaw namiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce i koniec
ukradli z parkingu ale oczywiscie zaden parking za to nie odpowiada jest zgloszone na policje ale co policja zrobi jak sie nie znalazl do tej pory to sie nie znajdzie najgorsze jest to ze to nie zadni zlodzieje z tego miasta w holandii mamy znajomych ale niestety kryzys pracy nie ma a poza tym jak on pojedzie za co nikt nam pieniedzy nie pozyczy jak on bedzie chlal to moja mama zajmie sie malym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce i koniec
nikt nie wie jakie tabletki moge kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdsfsadfas
kurwa co wy z tymi tabletkami?? tabletkami to się można było zatruć w latach 80-tych. teraz zdrowa osoba nie ma prawa wykorkować po tabletkach (no może po jednych ale bardzo trudno je dostać na receptę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hykumyku
jedź kobieto do irlandii- popracuj w hotelu jakims- wlasnie sie tam sezon zaczyna- małego zostaw mamie- trudno- w 3-4 miesiace zarobisz na ten dług i go spłacisz. Możesz sprzatac pokoje jak nie znasz jezyka. ja bylam 5 miesiecy i przywiozlam 15 tys zł a na miejscu nie oszczedzalam i wynajmowalam super chate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tawa
Nie wiem co mam napisac Wiem jak sie czujesz ale nie rob tego Prosze Cie bo wtedy juz nie bedzie odwrotu .Masz depresje To ona niepozwala zyc normalnie Musisz sie leczyc Daj sobie szase Zaczni brac leki a zobaczysz jak swiat potrafi inaczej wygladac .Wszyscy moga pisac o jakims egoizmie bo niemaja pojecia czym jest depresja i jak bardzo wyniszcza .Dlatego jedyna rada to leczyc sie Jak poczujesz sie lepiej to cala reszta stanie sie latwa Tylko daj sobie i Twojej rodzinie szase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tawa
Ty Bazienka przestan z tymi glupotami bo byc moze Zawdzieczysz sobie to ze odbirze sobie zycie Ty tak sobie zartujesz a ja dolujesz Czy dzis bedziesz spac spokojnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opanuj sie dziewczyno
wiesz ze piszac taki rzeczy mozesz doprowadzić do tego ze wkoncu ktos powiadomi policje o twoich zamiarach odbiora ci dziecko a ciebie zamkna w pokoju bez klamek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama piszesz ze maz zaczyna pic i co chcesz zeby odebrali mu prawa rodzicielskie i co wtedy z malym, powiem ci tak szczerze, piz....da a nie matka, pomysl o dziecku ktoremu dalas zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krotko111
Mam prawie 30 lat. W 2001 moja mama popelnila samobojstwo. Od tego czasu minelo juz prawie 10 lat. Mam rocznego syna, super zone, dobrze platna prace. I tez nie chce mi sie zyc ale zyje dla malego. Wiem ze gdybym to zrobil on cierpial by jak ja. Picie po pracy do upadlego, kazdy week zajeba..y ale jakos daje rade i moze kiedys przestane. Nie rob tego bo dziecko ci nigdy nie wybaczy! Ja juz tak cierpie 10 lat:( Pozdrowka i 3maj sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmmm ja tez zyje tylko dla dwojki moich maluchów... musząmieć ukochaną mame, i tylko oni sie licza. cały czas mysle o tym ze jestem smieciem i w ogole nikim, jedyne co mi wyszło w życiu to moje śliczne dzieci gdybym ich nie miała juz by mnie tu nie było... cały czas sobie to powtarzam ale zaczyna mi brakowac sił zeby walczyc sama ze sobą. psychika mi juz siada nie mam mozliwosci zeby isc do lekarza boje sie zyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rób tego, proszę, daj sobie czas, wytrzymaj, zwróć się do Boga, zaufaj Mu, idź do spowiedzi, módl się i na siłę myśl pozytywnie, może tel zaufania, psycholog, psychiatra, zrób wszystko, żeby siebie ratować. Jeśli jesteś niewierząca, to polecam np. opowieść Glorii Polo, znajdziesz w necie, samobójcy cierpią po śmierci, bo nikt nie powinien odbierać daru od Boga. Wiem, że łatwo się mówi, ale musisz wziąć się w garść, masz dla kogo żyć, ufaj Jezusowi, proś Go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś odświeżył stary temat, mam nadzieję, ze autorka lepiej się miewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na miłość boską ocknij się egoisto popatrz na swoich bliskich oni się o ciebie boją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie rób tego, będzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz ciezko ale i tak jestes bardzo glupia. ja nigdy bym nie zostawila mojego malego synka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No a teraz pełny bajer sposób na samobója dajem Styknij 70 g paracetamolium dodaj 40g antidolium zmieszaj w sobie z 800 g aetanolium 40. i gotowe życie w zaświatach jak nowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paździoch
G****o się gościu znasz na samobójstwach bo tak to zżyga ten alkohol antidol i paracetamol i nici z tego. Cyjankiem potasu albo tak ....chlorem. O cyjanek potasu nie dość że drogi to jeszcze trudno dostępny karwasz twarz..można by jeszcze tak..... Trutki na szczury Fluoroocta soda zawartego w zań preparacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Że tacy głupi zyja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×