Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

chcę zacząć nowe życie, jednak nie potrafię zapomnieć o przeszłości..

Polecane posty

Gość gość

Tak jak w temacie :) - jakieś rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no chyba nie zapomnisz . Może lepiej pamiętać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co takiego stalo sie w przeszlosci? wszystkie doswiadczenia sa nam potrzebne, bo wszystkei nas czegos ucza. przynajmniej w teorii... skoro czujesz potrzeby zmian... powinno sie pamietac przeszlosc, zeby wiedziec, jak i jakich bledow unikac w swojej przyszlosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chcę zacząć od nowa, ale ciągle tkwię w tym samym i już się gubię w domysłach. Może coś zmienić? Nie chce być tym, kim byłam kiedyś.. To co robiłam.. byłam naiwna i chce zapomnieć, zacząć od nowa.. Problem w tym, że nie wiem jak się za to zabrać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O chłopaków, o wszystkie ostatnie zmarwienia, kompleksy, których mam mnooostwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie każdy, uwierz mi..moje koleżanki są szczęśliwe, wszyscy ich lubią, nie n*******lają na nie za plecami tak jak na mnie. Nie nasmiewaja sie ze mnie. Nie wyglądają tak jak ja.. i maja przyjaciol. Nowych. A ja juz dla nich sie nie licze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cały czas chodziłam przygnębiona, wszystko mnie denerwowało. Nie potrafiłam się kompletnie odnaleźć na świecie. Moje życie było zwykłą egzystencją, czasem nie chciało mi się nawet wstawać z łóżka. Szukałam dla siebie pomocy, ale nie chciałam faszerowac się lekami. Zamówiłam oczyszczanie energetyczne na stronie moc-energii.pl - i naprawdę mi to pomogło. Teraz przez większość dnia mam całkiem dobry humor, umiem docenić to co mam, a obowiązki przestały mnie przerastać. Czuję się jakbym wstała z kolan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×