Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia12m

Chce zakupic buty w markionline.pl wie ktos cos o tym sklepie?

Polecane posty

Czy ktos juz cos kupil ze sklepu markionline.pl ? Maja fajne ceny i interesuje mnie pare modeli obuwia ktore sprzedaja .. Prosze o pomoc :) dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Andrzej
Tak, zakupilem u nich buty, oryginalne, dostarczone na czas i mialem z nimi swietna komunikatywnosc. Polecam jak najbardziej !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEwa G
Kupilam u nich obuwie, przyznam ze nie jestem zwolenniczka zakupow on line bo juz kilka razy milam problemy, ale tym razem jestem zadowolona i z zakupu i z komunikacji z ta firma. Jestem bardzo zadowolona i polecam kazdemu ten sklepik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Jolka K
Fajna obsluga sklepu, buty w bardzo dobrym stanie, wysylka zgodna z zamowieniem. Mozesz kupic smialo :) ja przyłączam sie do polecenia sklepu markionline.pl Wielkie TAK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Weronika
Tak, ja byłam klientką tego sklepu. Mogę Ci polecić ten sklep - bezpieczny zakup. przystępne ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sklep bez zastrzeżeń, polecam :) można spokojnie kupować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajny sklep, mila obsluga i buty takie jak sobie je wyobrazalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super sklep, warto tam kupić buty bo mają dobre ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość pawel1233
Nie mam w zwyczaju kupowania przez internet, ale skusiłem się i nie żałuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, ja rowniez slyszalam o tym sklepie. Nie kupilam jeszcze nic ale widzac komentare tutaj moze sie skusze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PiotrB
Sklep bardzo fajny, bardzo mila obsluga, buty dostarczone na czas. Buty oryginalne, wygodne. Jestem zadowolona z zakupu i kazdemu polecam ten sklep

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSabina
Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni z zakupów, szybka, miła obsługa. Buty super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina S
Jestem zadowolona z zakupu w tym sklepie, buty w pudelku oryginalne. Szybka wysylka. Bardzo mila obsluga, polecam ten sklep kazdemu kto chce kupic cos fajnego w dobrej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwaO
zgodność przedmiotu z opisem,zgodne z zamówieniem, dobrej jakości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawna realizacja zamówienia. Szkoda, że nie ma opcji dostawy przez paczkomaty lub możliwości wyboru godzin dostawy przez kuriera. Taka opcja prxyspieszyłaby dostawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMama
Polecam sklep markionline.pl zakupilam tu fajne buty, w rewelacyjnej cenie. Buty byly zapakowane w oryginalne pudelko. Buty bardzo ladne i wytrzymale ( pisze wytrzymale bo moje dziecko niestety buty ma na 2 miesiace :) ) polecam, markionline.pl sa godne uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konrad i Gosia
Kupiliśmy z zona w tym sklepie buty firmy Air max jesteśmy bardzo zadowoleni z zakupu ponieważ buty przyszły na czas są zgodne z opisem i nosi się je rewelacyjnie Wielki plus daje również dla pani pracującej na infolinii gdyż udzieliła nam wszystkich informacji była bardzo mila. Ten sklep zyskał mnie jako swojego klienta a raczej jestem wybredny co do sklepów online Także moje gratulacje za pełen profesjonalizm Polecam każdemu ten sklep !!! i na pewno zrobię tu ponownie zakupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrian Baran
Witam firma jest super ,godna polecania innym . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Monika
Serdecznie polecam wszystkim zakupy w tym sklepie. Bardzo przyjemny latwy kontakt, profesjonalna i ekspresowa przesyłka ;) produkt w 100% zgodny z opisem, a buty adidas rewelacja, polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewue
Zamówiłem dwie pary butów. Nie dość, że najtaniej w Internecie, to jeszcze szybko i bez żadnych problemów po drodze. Nic, tylko wrócić na zakupy za jakiś czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość michal
Polecam od siebie. Przy moim zakupie transakcja szybko zrealizowana . Kontakt z sklepem wzorowy - na pytanie odpowiedzieli od razu a buty idealne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gocha
Bardzo szeroka oferta! Każdy znajdzie dla siebie coś wspaniałego. Bardzo fajnie, że tak często sklep organizuje promocje ;) I ogólnie jest godny polecenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo ciekawy sklep, kupiłam sobie fajne buciki z nike, cena atrakcyjna a buty nie żadne podróbki, których jest teraz pełno na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam w tym sklepie fluxy. Cena niższa niż w sklepie stacjonarnym w moim mieście co skłoniło mnie do zakupu. Jestem bardzo zadowolna i polecam ten sklep także innym :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z zakupów w tym sklepie nie można być niezadowolonym :) bardzo szybko i sprawnie, dobre produkty po konkurencyjnych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwa zamówienia składałam w tym sklepie w przedświątecznym okresie. Oba zrealizowane szybko i sprawnie. Wszystko starannie zapakowane, oraz buty takie jak sobie je wyobrażałam. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem powinna zainteresować się nimi prokuratura i policja : siedziba firmy na poczcie nad morzem, magazyny we Wrocławiu i Jeleniej Górze, brak możliwości odbioru osobistego, na tym samym adresie Ul Bałtycka 4, Rowy 76-212 oprócz Poczty Polskiej jest jeszcze dom wypoczynkowy!!! Co do towaru to mają zawsze wszystkie rozmiary w ilościach do 99 sztuk!!! - czyli magazyny warte kilkanaście milionów zł, a jak poprosiłem o NIP to pani anulowała moje zamówienie!!! Mój dzieciak ma zawsze nosa do takich sklepów. Coś tam kupił w opcji zapłaty przelewem, nazajutrz pani zapytała w emilu czy ma anulować zamówienie, bo nie ma wpłaty! I tknęło mnie więc poinformowałem ich , żeby wysłali towar za pobraniem. Po tygodniu zadzwoniłem do nich i przemiła pani poinformowała mnie, że nadal czekają na wpłatę bo nie dostali informacji emilem ( bleffffff ). Minęły kolejne dni i po moim emilu pani przeprosiła za zapomnienie o zamówieniu ... i paczki brak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się ze coś jest nie tak .. Lajki na fb przybywają im cały czas dziennie po nawet 100 co jest bardzo dziwne kody butów niby się zgadzają ale wydaje mi się ze łatwo to podrobić. Chciałam tam buty zamówic ale się rozmyślilam i aby się upewnić czy mam rację napisałam do jednej ze stron internetowych która świetnie się zna na butach aby sprawdzili mi ta stronę i odrazu powiedzieli ze lepiej tam nie zamawiać i na koniec ich emaile powinny wysyłać się automatycznie przy zamówieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×