Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość barbarellia.

chcę zmienić dostawcę internetu jaki internet polecacie żeby był....

Polecane posty

Gość barbarellia.

taki do 50 zł miesięcznie, w miarę bez awaryjny nie mam telefonu stacjonarnego i nie chcę go zakładać obecnie mam radiowy i strasznie nawala a płacić muszę co mi polecicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plusa jeśli wiesz że ma u
ciebie dobry zasięg, ja mam i żadnych awarii - mieszkam na niezłym zadupiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbarellia.
no właśnie do tej pory tylko 1 firma podłączała internet i działa bardzo słabo, są częste awarie i idzie pomału nawet nie wiem jaki mam przesył płacę 45 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do podłączenia internetu,
nie jest wymagane posiadanie telefonu stacjonarnego, czyli możesz założyć neostradę nie posiadając telefonu w tepsie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbarellia.
dużo korzystam z internetu a wy ile płacicie ? dużo korzystacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgrwgwr
A skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość er43
Ja mam w Dialog internet + telefon, umowa na dwa lata, przez pierwszy rok za internet 8 gr, a za telefon 30 zł (100 minut darmowych). Później 50 zł za net i tel bez zmian. Internet 20 Mb/s i jeszcze nigdy się nie zdarzyło żeby transfer był niższy, w dodatku zero awarii. Jestem online 24/7 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbarellia.
okolice Krakowa, mała wieś mam w domu telewizje cyfrowy polsat może od nich wziąć internet tylko nie wiem jaki pakiet, bo nie wiem ile giga bajtów mi potrzeba nie wiem nawet jaki szybki mam przesył chciałabym płacić max. 50 zł miesięcznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oczywiście że
polecam gorąco orange.Mieszkam w lesie i orange chodzi rewelacyjnie.Wcześniej korzystałem z iplusa i to była tragedia.W orange dali mi router za darmo a abonament 49,00zł.Może reraz taniej bo ja podpisałem umowę rok temu.Dają również miesiąc czaau na sprawdzenie zasięgu.Router może obsługiwać jednocześnie 4 kompy za pośrednictwem WI-FI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbarellia.
a jak sprawdzić szybkość internetu ? i jak sprawdzić ile GB będzie mi potrzebne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem gdzie dokładnie mieszkasz, ale ja jestem spod krakowa i tylko play dobrze łapie. poza tym zawsze mozesz wziąsc sobie internet na próbe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbarellia.
wkurza mnie to, że internet nie działa a muszę za to płacić macie racje muszę popytać dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oczywiście że
ilość potrzebnych GB zależy od Twoich potrzeb.Głównie od ilości/pojemności ściąganych plików.Jeśli tylko surfujesz w necie to to niejest problemem.Szybkość neta możesz na bieżąco sprawdzać ,korzystając z testerów prędkości.Wygoogluj i sprawdzaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oczywiście że
chciałbym dodać że ten mój internet z Orange nie nic wspólnego z siecią telefonii komórkowej.Dlatego też działa rewelka w każdym miejscu.Korzystanie z mobilnych internetów sieci telefonii komórkowych w miejscach oddalonych od miast to jest tragedia.Mnie w iplusie strona otwierała się 3minuty.Przy słabszym sygnale prędkość wynosiła 50kB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbarellia.
wielkie dzięki dowiem się który warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbarellia.
zrobiłam ten test i wyszło szybkość wysyłania 72 kbps szybkość ściągania 3140 kbps czy to dużo czy mało ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam netie , płacę ok 90zł Net + TV . 40Mb . Sam internet kosztuje jakies 50zł. Nie trzeba telefonu, a awarie miewają rzadko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tkp123
Polecam sprawdzić City Partner. Szeroka oferta, w tym jak dla mnie dość dobra radiówka. W zasadzie bezawaryjnie, jakość też w sumie ok i przystępna cena. Po przygodach z mobilnym to odradzam takie rozwiązanie., no i odpada ciągłe sprawdzanie wykorzystanego transferu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gegotka
Jak już zmieniasz Internet, to podsunę ci coś, co Cię może zainteresować: http://imediavpn.pl/ Dzięki temu będziesz mieć Internet w dowolnym miejscu w kraju. Brzmi ciekawie, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Glazka
Może znajdziesz odpowiedniego dostawcę tutaj http://oferty-internetu.pl/ Ja w ten sposób dowiedziałam się, że niedaleko mojej ulicy jest fajna firma, która oferuje tani Internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesi555
ja też mam netie od niedawna i bardzo spoko, moge polecic ;) chodzi szybko nie wiesza sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W większości galerii handlowych jest za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwkaOO
podbijam ten temat. jaki internet polecacie? czytam tu opinie ze netia jest spoko ;) jaka oferte byscie konkretnie polecali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko nie netia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja płacę 30 zł miesięcznie i mam internet kablowy :) Mam 4MB/sekundę stałego przesyłu i wszystko śmiga ekspresowo :) Nie mam limitów, mogę oglądać filmy w HD online. Jestem zadowolona, to najmniejszy pakiet taki sobie wybrałam, bo nie potrzebuje więcej, największy jaki mają to 20MB/sekundę mam tez u nich kablówkę, dopłacam 7 zł, więc internet plus telewizja kablowa za 37 zł. Firma nazywa się Dipol i działa w województwie podlaskim. Ale uwaga, nie wszędzie docierają, podłączają jedynie w blokowiskach, chociaż jeden plus mieszkania w bloku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dodam tylko że w pakiecie najmniejszym jest mowa o 2MB/sekundę ale na stronie testowej wyświetla mi się ze ciągnę 4MB :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gracja78
chyba wszedzie sie czyta podzielone opinie bo duzo zalezy od miejsca gdzie sie mieszka i np od wielkosci domu, gdzie stoi router itp... ja mam netie i smiga ok chociaz sa miejsca w domu gdzie np lacze jest slabsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bossska
Hej. Wlasnie mi sie konczy umowa z moim operatorem i chce zmienic neta. Myslalam o netii bo maja jakas nowa oferte dla studentow, ze umowa na pol roku i to nie za jakies wielkie pieniazki. co o tym sadzicie? bede wdzieczna za jakies odpowiedzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko aero2, kaucja za kartę 20zeta, przesyłka ok.8 i to są jedyne koszty tego internetu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×