Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość katiuszaa

Chciałabym w tym roku wreszcie pojechać na plażę naturystów ale się wstydzę

Polecane posty

Gość katiuszaa

Niestety jest u mnie słomiany zapał który szybko wygasa wraz ze zbliżanie się terminu wyjazdu a za to narastają obawy i wstyd. Kilka lat temu chciałam spróbować być morsem i oczywiście też nici z tego. Kolega podpowiadał mi trenowanie najpierw w łazience w wannie z chłodną wodą (nie lodowatą) ale za każdym razem kończyło się ledwie na zanurzeniu nóg i już miałam dosyć. Teraz mieszkam z fajną naturystką i ona już drugi rok namawia mnie na wyjazd na plażę nudystów i ja bardzo chciałabym z nią pojechać, chciałabym wreszcie odważyć się ale już teraz wiem, że jak przyjdzie co do czego to pewnie jak poprzednio zostanę w domu. Ona też mi radzi potrenowanie ale słabo mi idzie. Jak jestem sama w pokoju to nie mam oporów przed rozebraniem się do naga. Wyobrażam sobie, że dookoła są przystojni mężczyźni i fajnie się czuję z tą świadomościa. Nic się nie wstydzę. Lecz gdy wróci koleżanka to ja nagle za żadne skarby nie daję się namówić do powtórnego rozebrania. Próbowałam kilka razy i najdalej doszłam do majtek a potem policzki zaczynają mnie już tak piec, że z powrotem ubieram się. Czy jest jakaś technika umysłowa pozwalająca siłą woli narzucić umysłowi by się nie wstydził?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przemek jedź też kto ci broni? matka ci broni :D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe nie wstydziłbys sie przy mamie z gołą kuśką latać i patrzeć na jej kapcie obwisłe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 152
musisz schudnąć , wtedy latwiej sie rozebrać i przechodzi skrepowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam tak ze mi by było gorzej przy koleżance niż przy tych ludziach. Z resztą dla mnie te sterczace sutki byłyby problemem. Powiedz koleżance o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katiuszaa
Dla mnie to dziwne to co piszesz, że przy jednej osobie jest gorzej niż przy wielu osobach. Chyba powinno być odwrotnie bo jeśli przed jedną osobą wstydzę się to co dopiero gdy przyjdzie mi być rozebraną przed całym tłumem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 152
a czego kobiety sie krępują ? Faceci mają gorzej , bo zawsze moze byc na takiej plaży niespodziewana erekcja i będzie posądzony taki ze sterczącym członkiem , ze jest zboczeńcem a kobieta nie ma zadnego problemu ,moze sobie biegać nago i nikt nie powie ze jest zboczona , co najwyzej ktoś moze jej wytknąc ze przytyła bo jak taka świnka 80 kg chodzi nago to jest mało estetyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 152
jakbym był kobietą to nie miałbym zadnych oporów latac nago czy w stringach faceci mają trudniej .. Męska nagośc nie jest spolecznie akceptowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja juz bym wolała przy obcych iść po tej plaży nago niż przy znajomych bo nikt cię nie rozpozna. O to chodzi a ja juz tak mam. TTylko problemem są sterujące sutki czulabym się niezręcznie i na pewno podniecona. A jeśli tak bardzo Cię to zawstydza to się nie nadajesz albo przelam się i napisz Tera koleżance smsa ze spróbujesz jak wróci z pracy do domu i tyle. Ewentualnie popiescicie się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*sterczace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak znowu Ci nie wyjdzie to wydaje mi się ze zis nie nadajesz na tego typu zabawy. Albo cie to podnieca i kręci i pomimo wszystko postawisz sobie cel albo nici z tego. Na początek rrozbierz się przez koleżanka i np po domu nie zakładaj bielizny a obcisłe ubranka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 152
to prawda kobiety mają łatwiej , bo facet z erekcja jest od razu uważany za zboka .. nawet facet w stringach to coś nietypowego , uznaje sie go za czubka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katiuszaa
S********j świrusie ja nie idę na plażę żeby się podniecać tylko pływać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:48 pływać można na normalnej plaży w skąpym bikini. A na plażę nudystow idzie się z innego powodu aby poczuć wolność i w sumie też podniecenie bo to zupełne inne odczucie nago latać przed każdym. A mi się wydaje ze autorka to sama siebie oszukuje czemu tam idzie :) a pływać to sobie możesz na normalnej plaży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:48 pływać można na normalnej plaży w skąpym bikini. A na plażę nudystow idzie się z innego powodu aby poczuć wolność i w sumie też podniecenie bo to zupełne inne odczucie nago latać przed każdym. A mi się wydaje ze autorka to sama siebie oszukuje czemu tam idzie :) a pływać to sobie możesz na normalnej plaży . Wątpię że idziesz tylko po to by PŁYWAĆ bo to byłoby bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lelona
Katiusza posluchaj ja raz bylam na takiej plazy i na poczatku zaraz po rozebraniu myslalam ze kazdy bedzie na mnie patrzyl a po kilku minutach zorientowalam sie ze wcale nikt nie zwraca na mnie uwagi. Wystarczy pol godziny zeby oswoic sie z wlasna nagoscia i zaczac czuc sie swobodnie. Powodzenia bo warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem - po co się do tego zmuszać? Nie możesz jechać na plażę, gdzie ludzie chodzą w kostiumach kąpielowych? Będziesz się tam lepiej czuła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawik , erekcji dostaniesz jakbyś nie miał walonego konia przez tydzień Ci faceci na plażach nudystów mają robionego loda na godzine przed wejściem na plaże , dlatego na pewno im nic nie stanie Kto ma erekcje , to widać od razu , że prawiczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto ma erekcje , to widać od razu , że prawiczek albo dawno nie ****ał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laska się kryje tym ze chce PŁYWAĆ hahah uważaj jak będziesz pływać bo jeszcze się k****a złapiesz pod wodą hahha X a tak na serio to laska słuchaj. .. idzie się tam najczęściej z drugą połówka czy coś aby mieć więcej wrażeń i doznań, jasne pływać tez można ale przede wszystkim chodzisz /leżysz / opalasz się. A pływać to idź na normalne morze dziewczyno bo widać ze to ściema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś to trzeba sobie koniecznie zwalić przed wyjściem na taką plaże ze 2 razy nawet bo jakbym zobaczył gołą kobiete na żywo nawet starą to od razu by stał ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katiuszaa
@ Lelona dziś Katiusza posluchaj ja raz bylam na takiej plazy i na poczatku zaraz po rozebraniu myslalam ze kazdy bedzie na mnie patrzyl a po kilku minutach zorientowalam sie ze wcale nikt nie zwraca na mnie uwagi. Wystarczy pol godziny zeby oswoic sie z wlasna nagoscia i zaczac czuc sie swobodnie. Powodzenia bo warto x Chyba nie do końca zrozumiałaś w czym problem. Ja nie mam wątpliwości, że warto i że jak już się rozbiorę to poczuję się w końcu swobodnie. Problem jest właśnie w samym rozebraniu. Braknie mi odwagi i robię się czerwona jak burak. Ze 3 razy już próbowałam się rozebrać przed koleżanką i zawsze rezygnowałam. Wystarczy, że stanę przed nią w samej tylko bieliźnie i już czuję pieczenie policzków. Dalej po prostu nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:06 nie możesz to się nie nadajesz i nie idziesz :) trudno :) A przyjemności musisz szukać gdzie indziej ( bo nie wierzę że chcesz tylko i wyłącznie pływać tam hahah takie kity to wkrecaj dziecku 15 lat )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z ta plaża nudystow żeby popływać to taki sam efekt jakby facet powiedział ze idzie do d***** do burdelu porozmawiać Taki sam nosens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A no i dodam że możesz kupić wódkę i wypić kilka kieliszków na rozgrzewkę na rozluźnienie a jak nawet wtedy ci nie pójdzie to wypadasz z gry i się nie nadajesz. .no sorry tle próbowałas i nic to nie nadajesz się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×