Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość`84

CHCIAŁBYM ZGWAŁCIĆ DZIECKO

Polecane posty

Gość gość`84

j.w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam syna 14letniego i śpi ze mną w łóżku bo mieszkamy w małej kawalerce. Ostatnio zaczął mnie dotykać w nocy jak spałam. Od razu się przebudziłam ale udawałam że śpię bo nie wiedziałam jak zareagować. Codziennie pozwalał sobie na coraz więcej. Pare dni temu próbował wsadzić penisa i spuścił mi się między uda. Nie powiem,podnieciła mnie ta sytuacja. Zaraz idę do łóżka.Zastanawiam się czy teraz się nie zrewanżować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrób to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrob mu loda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Noc udana. Syn udawał że śpi,wiem że nie spał bo miał przyśpieszony oddech jak ssałam mu penisa. Szybko spuścił się w moje usta.Wyssałam wszystko co do kropelki. Chcę teraz częściej to powtarzać. Jestem samotna,syn pragnie kobiety która wprowadzi go w świat sexu więc myśle że nic złego nie robimy.Dzisiaj rano zachowywał się normalnie.Poszedł już do szkoły a ja się zastanawiam co dzisiaj będziemy robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś jakaś pierd.....olnięta. sex z synem?? ty dziffko. do piekła za to pójdziesz. zdziroooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09:48 to ty nie wiesz ze w postępowych i nowoczesnych kręgach to teraz modne?oj ty ciemnogrodzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
modne?? jesteś nie normalna. masakra. ze świadów jechowych czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×