Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aniusia

chłopak lub mąż policjantem!!

Polecane posty

witam dzisiaj tematem jest najbliższa osoba pracująca lub uczęszczająca w prewencji lub policji!!słucham wypowiedzi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he he he
slyszalam ze prowadza w domu rygor, rzadza i czesto bija zony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy w zyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -psychol-
moja żona jest policjantką. często odwozi mnie do zakładu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy w zyciu
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prywatnie są złotem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój chłopak jest na szkółce policyjnej i jak tylko tam poszedł zmienił się o jakieś 180 stopni (dobrze że nie 360:) ) nasz związek chyli się ku upadkowi. Po stresach jakie tam przechodzi (nauka, tęsknota itd.)nie potrafi wyluzować jak wraca do domu i wyżywa się na mnie i swojej rodzinie. Nie polecam takiego związku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do margolki
to po cholere na sile ratujesz taki zwiazek?? (czytalam twoj debilny topik sprzed kilku dni :O )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo lubię pana policjanta
.................. "On nawet po pracy żonie znaki drogowe tłumaczy Dzieciaki grzecznie w piaskownicy dyrugują kolegami,tacy jak tatuś chcą być......." Łapy łapy 4 łapy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierdolenie o Szopenie
wy to wszystkich pod jedną kreskę. oczywiście, jak policjant, to musi być pijak , i złodziej, bo każdy pijak to złodziej!:P:O ja niestety - stety- znam wielu fajnych policjantów, którzy wiodą całkiem normalne życie ,mają normalne rodziny i normalne dzieci, ale może to przypadek, bo ich żony są z reguły nauczycielkami lub pielęgniarkami, więc leczą duszę i ciało? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do aniusi
cos ci ten topik nie wyszedl, buahahahahaha a te glupoty co na slubnym wypisujesz sa po prostu porazajace....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osoba ktora napisala do aniusi__>ty sobie odpusc czlowieku bo co wypisujesz na slubnym to tylko denerwuje innych jestes pojebany lub pojebana wiec pierdolnij sie w łeb! moj chlopak jest w szkolce policyjnej i nawet jest miesiac po przysiedze i ani razu na przepustce jest nak ciezko !!ale musimy jakos sobie poradzic!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój brat jest policjantem, ma żonę (ożenił się zanim wstąpił do policji) i 6 letnia córkę - nie jest żadnym tyranem, to z czym się spotyka na codzień w takiej pracy raczej nie daje mu widzenia przez rózowe okulary ale stara się jakoś cieszyć i byc dobrej myśli ze względu na żonę i córeczkę. Bratowa jest z nim cały czas bo tworzą związek partnerski, fajna babka swoja drogą. Policjant to wbrew pozorom tez normalny człowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikikiki maupa
A co was tak pociąga w policjantach ? Pały :P ? Jedyny policjant którego lubię, to ten z serialu "Rodzina zastępcza". Był kiedyś taki kawał: Co to jest zomofilia ? Pociąg do mężczyzn z dużymi pałami :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalni to Z CALA PEWNOSCIA
nie sa :) znam kilku i kazdy znich ma to samo skrzywienie. podobnie jak funkcjonariusze strazy wieziennej to sa ludzie ktorzy nie do konca potrafia normalnie funkcjonowac. kretacze i oszusci a poza tym nie ufaja nikomu w zyciu. nic dziwnego sadzac po ilosci przestepcow wsrod SAMYCH policjantow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie kazdy policjant jest zły narazie moj chlopk zmienil sie na lepsze bedeac policjantem!!no policjant z piosenki kto dogoni psa to jest straszny nawet zonie znaki tłumaczy to naprawe musi byc frajer!!mam nadzieje ze nie kazdy policjant jest zly sa i ci lepsi a to sie okaze w najblizszym czasie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładna26
z własnego doswiadczenia wiem ze kazdy policjant i ochroniaz to skurw... ktory leci na co ladniejsza dziewczynke nie patrzac na to czy ma dziewczyne czy tez zone:) odpusc go sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cobitkaa
wspolczuje zonom policjantow..hehehe...biedne..dzwonia za nimi..a oni maja kochanki obok siebie..ostatnio tak bylo..żenada! nigdy nie chcialabym miec takiego meża!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×