Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość melancholiczka

Chłopak z autobusu

Polecane posty

Gość melancholiczka

Cześć. Od paru tygodni jeżdżę autobusem do pracy, którym czasami jeździ pewien chłopak. Kiedy jechałam na pierwszy dzień usiadł koło mnie i wpadł mi w oko. Przez nastepne dni wypatrywalam czy nie wsiada na swoim przystanku (wsiada zawsze jakoś w połowie drogi). Jakoś tydzień później jechał. Widziałam go może z 3-4 razy. On pracuje tam gdzie ja, a firma jest duża, więc w pracy rzadko zdarza się, że go widzę, minęłam go kilka razy. Wiem w jakie dni on jeździ. Wypada tak, że jedziemy razem tylko raz w tygodniu. Parę dni temu znowu usiadł koło mnie, ale to na pewno dlatego, że (tak jak tamtym razem) było mało wolnych miejsc. Za parę dni znowu będziemy jechać razem. On mi się naprawdę podoba, ale jestem nieśmiała i nie wyobrażam sobie do niego zagadać. Zauważyłam, że parę razy na mnie zerknął, ale nie wiem czy dlatego, że mu się podobam, może po prostu mnie rozpoznał z autobusu i tyle. Nie wiem co mam robić, chciałabym złapać z nim jakiś kontakt, ale nie wiem jak. Za parę dni może znowu usiadłby koło mnie, bo zazwyczaj siada w tym samym miejscu, ale ja pewnie znowu nic nie zdziałam... Wiem, że to głupie i takie tam, ale chyba nigdy ktoś tak mi się podobał. Wiem tylko jak ma na imię (słyszałam jak ktoś do niego mówi po imieniu). Nie wiem ile ma lat, ale może jest starszy 2-3 lata. Proszę, poradźcie coś... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja rada-uzyj antyperspirantu,bo nie ma nic gorszego niz spocona baba w autobusie. 2.Nie zagaduj pierwsza.Nie ponizaj się.MIej klasę. To on powinien zagadac. 3.Tiktaki mietowe. 4.zapytaj go czy nie glupio mu tak sadzac dupsko jak inne kobiety stoją. 5.Powiedz "ale my tto mamy ciezkie zycie...Darek..nie?z********ac tak po 12 godz w sortowni smieci...a mama tyle razy mowila zeby skonczyc to gimnazjum".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko se dupsko wymyj bo nie znasz dnia ani godziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
boś sie przecie upociła tyle napisać o nieczem to trza mieć zacieńcie a i fantazyji ci nie brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melancholiczka
No dzięki wam! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×