Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czerwcowa urodzinka

chodzi o rower damski

Polecane posty

Gość czerwcowa urodzinka

Bardzo Was proszę o radę. Chce sobie kupić rower, damski, wygodny, taki do jeżdżenia raczej po mieście, ale i taki, który nadawałby się na polne dróżki. Oglądałam rowery w sklepie i te dzisiejsze rowery wydają mi się jakieś takie ogromne i długie… czy tylko tak mi się wydaje? kiedyś miałam zwykłego „górala”, a teraz chcę sobie kupić fajny, ładny rower. Ten, który mi się podobał kosztuje ok. 850 zł, ale jakiś taki wielki.. choć to zwykła damka. Jeżeli macie jakieś rowery, to jakie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup tzw HOLENDERKĘ
I prawidłowo normalny romer musi być długi tzn, tobie sie wydaje, że on j est długi bo własnie górale sa rowerami skróconymi i tak naprawdę niezdrowymi przez to do jazdy na co dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup tzw HOLENDERKĘ
kup sobie holenderkę z przerzutką w piaście (3 biegi) koniecznie żeby światła były! bo bez świateł to naprawde niebezpiecznie jak mieszkasz w płaskiej okolicy to i bez przerzutek w rowerze miejsko-polnym sie obędzie, ale jak troszkę wznisień jest to taka przerzutka w piascie sie przyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup tzw HOLENDERKĘ
ja za swój dałam 400 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup tzw HOLENDERKĘ
damski rower ma mieć szerokie wygodne siodełko, by kobieta mogła wygodnie posadzić swoją pupkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwcowa urodzinka
tak? bez siodełka? coś podobnego... :) poszukam w necie, co to ta holenderka, dzięki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup tzw HOLENDERKĘ
http://www.zw.com.pl/artykul/342950.html?print=tak "Modne i często kupowane jako pierwszy rower miejski są tzw. holenderki. To duże, proste, eleganckie jednoślady, wyposażone najczęściej w jedną przerzutkę lub trzy. Gwarantują doskonałą prezencję, lecz jeśli ktoś myśli o dłuższej jeździe po mieście czy też po drogach podmiejskich, to holenderka słabo się sprawdza. Jest ciężka, a niewielka ilość przerzutek powoduje, że jadąc na niej pod górę, szybko się zmęczymy. Do miejskich rowerów można zaliczyć także tzw. damki. Wygięta lub skośna rama, w jaką są wyposażone, ułatwia wsiadanie nawet mniej sprawnym osobom. Na takim rowerze siedzi się prosto, nie obciążając podczas jazdy kręgosłupa. Wygodne, duże siodełko, najlepiej żelowe, i kształt kierownicy (często nazywanej kozą) zdecydowanie podnoszą komfort jazdy. Zamiast bagażnika zainstalowany jest tu duży koszyk na zakupy. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup tzw HOLENDERKĘ
"Gwarantują doskonałą prezencję, lecz jeśli ktoś myśli o dłuższej jeździe po mieście czy też po drogach podmiejskich, to holenderka słabo się sprawdza. Jest ciężka, a niewielka ilość przerzutek powoduje, że jadąc na niej pod górę, szybko się zmęczymy." Z tym ,że to to sa bzdury wydumane przez dziennikarza :-O Ja mam własnie stalowa holenderkę z 3 biegami w podkarpackim miescie, a więc jest sporo górek. Jezdżę całymi dniami po mieście (wielkie zakupy, dojazd do pracy, na działkę) i na wycieczko poza miasto wielogodzinne i nie widzę lepszego rowerru dla kobiety :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup tzw HOLENDERKĘ
http://pl.wikipedia.org/wiki/Rower_miejski tu masz zdjecia - koniecznie dla kobiety damkę nie ma większej głupoty jak zrobili moi znajomi - kupili dziewczynce rower z ramą 😡 dla kobiety zawsze damka mozna jeździć w spódnicy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oijhgfwedfghbn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm nie trzeba koniecznie kupować używki, żeby było tanio ;) np. na mudserwis.com są nowe firmowe rowery, i wychodzą całkiem tanio, zwłaszcza na markowy osprzęt, jaki mają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kammkowa
Powracając do tematu, to teraz tutaj mozecie w bardzo dobrej cenie kupic rower, nie tylko damski http://skleprowerowy.pl/strona/outlet/ z pewnością na wiosne zapłacicie za nie o wiele wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aśkaaaa
Tutaj jest dobry artykuł na ten temat: skomplikowane.pl/rekreacja/jak-wybrac-kobiecy-rower/ Ja osobiście uważam że najważniejsze jest siodełko i dopasowanie roweru do wzrostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropulka
Ja mam rower trekkingowy Authora http://www.centrumrowerowe.pl/rowery/trekkingowe/p,rower-dynasty-17-bialo-zolty-2014-250-zl-do-wydania-na-akcesoria-gratis-author,282830.html Też chciałam coś do jazdy po mieście oraz po ścieżkach polnych i sprzedawca stwierdził, że trekking jest najbardziej odpowiedni. Mi się na nim bardzo przyjemnie jeździ i nie uważam by był jakoś nienaturalnie długi. Raczej powiedziałabym że jest super wygodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam sklep rowerowy – jest prościej, szybciej i taniej. Np. w http://www.czesci-rowerowe.com.pl/ - można sobie kupić na przykład romety, które są dość tanimi i praktycznymi rowerami, w sam raz dla kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwiazdka223
Warto sobie pooglądać rowery na stronie www.flowerbike.pl . Moja żona będzie stąd zamawiać model miejski, bo sobie wymyśliła, że zamiast autem będzie do pracy rowerem jeździć. Dobrze, zawsze to taniej i zdrowiej ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zelaaa
Mają bardzo dobrze wyposażony rower trekkingowy teraz w sklepie na stronie www.nowakolekcjarowerow.pl . Mam na niego chrapkę. Z tego co już zdążyłem się dowiedzieć, to jest szansa, żeby dostać raty na 0 procent, więc prawdopodobnie się skuszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sobie zamówiłam w http://www.activsport.eu/ bardzo ładny rower miejski damski, sprawdza się on w różnych okolicznościach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Ja polecam sklep rowertour.com. Jakość obsługi powala, do tego mają naprawdę ciekawe ceny jak na produkty, które sprzedają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rower romet będzie dla Ciebie bardzo dobrym rozwiązaniem. Sama niedawno kupiłam taki na www.skuteryniepolomice.pl i jestem bardzo zadowolona. Fajny rower szosowy za małe pieniądze to dla mnie coś z czego bardzo się cieszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja, jako kobieta wymagająca (głównie patrząca na wygląd) mogę polecić z czystym sercem rowery galaxy city! dla mnie numer 1 za te pieniądze. oczywiście jakbym miała więcej kasy to kupiłabym coś innego, kilka razy lepszego ale w tym przedziale cenowym to dla mnie super jakosć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×