Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

chora rywalizacja z matką

Polecane posty

Gość gość

od kiedy pamiętam moja matka traktowała mnie gorzej niż braci, nigdy mnie nie przytuliła, nie powiedziała że mnie kocha, wiecznie powtarzała że jestem podobna do rodziny ojca, że jestem za gruba, za brzydka, za pryszczata doprowadziła do tego ze w wieku 16lat schudłam do 47kg majac 173cm, w całej tej sytuacji zawsze po mojej stronie był tata, niestety on duzo pracował , wyjeżdżał w delegacje kilkutygodniowe, wydaje mi się po części żeby uciec od niej, chociaż od mojej wyprowadzki z domu mineło kilka lat, i sama mam córeczkę to w jej zachowaniu niewiele sie zmieniło, za każdym razem kiedy sie widzimy słysze że waże za dużo, że włosy nie zrobione, że powinnam mocniej sie malować, i tak na koniec zawsze słysze że ona w moim wieku nie była tak spasiona jak świnia ( ważę 60 kg), albo siada obok mojego męża klepie go w kolano i próbuje flirtować , maz uważa że jej zachowanie jak i ubiór są żałosne i ostatnio dosadnie zwrócił jej uwagę, próbowałam z nią rozmawiać , ale każda nasza rozmowa kończy się awanturą,żę sie czepiam jej, ale ja naprawde mam dość tego że moja 55 letnia mamusia-nie za chuda, ubiera się i zachowuje jakby właśnie gimnazjum kończyła, a najbardziej irytują mnie jej poglądy- kobieta powinna służyć i pomagać facetowi tzn objaśniła mi ostatnio że ja musze pomagać braciom bo skończyłam studiaa oni nie i im gorzej prace znaleźć ( studiowałam i pracowałam do niechciała dawać mi kasy na nauke , tata mi po cichu pomagał, a bracia chlali i imprezowali edukacje skończyli na gimnazjum) ehhh nie mam już na nią siły poprostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zerwij z nia kontakt i juz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem mimo wszystko to twoja matka, matkę ma się jedną i nie powinnaś zrywać kontaktu, a rodzeństwu trzeba pomagać, takie jest moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×